Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantepspor kapanıyor
« önceki   123 ... 15161718   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
Misafir fda

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:41

o bu değil türkiyenin en çok konuşulan takımı şu an Gaziantepspor.

cCcenk38
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:42

Gaziantep’e harbiden uzuluyorum. Aramiz bozuk olabilir belki, ama Kayserispor da onlarin yerinde olabilirdi. Cunku biz son anda hirsiz yonetimden kurtulduk taraftarin protestosu sonrasi.

Diger takimimiz Erciyes de son gunlerini yasiyor. Sezon sonunda kapatilacak.

Misafir 85e

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:51

Her anadou kulübü bir gün iflası tadacaktır.

Misafir fda

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:52

Gaziantepspor Yönetim Kurulu olarak, hem Kulübümüze maddi destek sağlanması hem de daha demokratik, çağdaş ve katılımcı genel kurullar ve seçimler yaşanması ve de Gaziantepspor’un Başkanlarının ve Yönetim Kurullarının bunda sonra halk tarafından seçilmesi amacı ile Kulübümüzün üyeliğini tüm Halkımıza açma kararı almış bulunmaktayız.

Kulübümüzün içinde bulunduğu mali sorunların çözümüne katkı sağlaması amacı ile çeşitli yardım kampanyaları başlatacağız. Bu konuda tüm halkımızın desteklerini bekliyoruz.

Ayrıca Gaziantepspor Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bu yana şerefle yürüttüğümüz bu görevi hiçbir destek görmemiz sebebi ile bırakarak, olağanüstü kongre kararı alacağımızı tüm Gaziantepspor taraftarı ve tüm Gaziantep Halkına saygıyla arz ederiz.

Gaziantepspor Yönetim Kurulu

Mustafabey 01
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 14:58

Eğer hükümet emekliden,asgari ücretliden,
küçük esnaftan topladığı vergilerle paraları böyle batmış spor kulüplerini kurtaracaksa bunu destekleyenden çok desteklemiyen kişiler daha fazla olur.Kulüpü bu kadar borca sokarken kime sormuşlar?nereye harcamışlar bu kadar parayı?Olmayan paraları sorumsuzca harca sonra ben battım,beni kurtar devlet baba.
Devletin yapacağı tek şey biz karışmıyoruz nasıl batırdıysanız öyle kurtarın.Bu da diğer spor kulüplerine örnek olur berki,biraz daha düzgün yönetilirler o zaman.Bu durumda olan bir çok kulüp Tff liğinde Ads de durum bundan pek farklı değil,mersinde de aynıydı durum.
Aslında Tff nin alacağı bir karar berki biraz borç bataklarından kurtarır,Tff liğinde yabancı hoca ve futbolcuların lisanslarını iptal edeceksin hepsi yerli hoca, yerli futbolcu olacak nasıl olsa yine 3 takım yükselir,yine 3 takım düşer.Euro ları 3 sınıf afrikalı topculara vereceklerine ,daha ucuza amatör futbolcu alıp oynatsınlar,işsiz güçsüz bir sürü forma şansı bulamıyan genç yetenekler var,hiç olmazsa onlara faydası olur.
Spor kulüpleri kendilerine Altınordu örneğini almaları lazım onlar gibi yaparsalar hepsi rahat eder yoksa ileride Gaziantepsporun düştüğü duruma düşerler ilerki senelerde.
Bu Gaziantepspor gerçeği yıllardır kulüplerin iyi yönetilmediklerini, Ülke futbolunu yönetenlerinde bunlara bir önlem almadığını gösteriyor ve işten anlamadıklarının delilidir.

Misafir db9

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 15:55

Gaziantepspor yönetimi "Dövlet bize bahgmıyır, dövlet bize bahgsın" diyor.

Bazı taraftarlar belediye başkanına nakit (keş) destek vermediği için "Sana oy yok" diyorlar ya, ben de diyorum ki bu modern dolandırıcılara destek verirseniz size oy yok.

Misafir 0c5

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:01

devletten takim icin yardim istemek ne demek amatöre düsen kocaeli sakarya diyarbakir malatyanin günahi neydi devlet hic takima yardim etmemeli belediye baskanlari dahil

Misafir e35

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:48

Elazığspor da aynı şekilde batmaktan kurtarıldı. O zaman antep de isteğinde haklıdır.

Misafir 0c5

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:59

elazigi belediye kurtarmis oda yanlis halka hizmet olarak devletin gönderdigi paralarla takimin borcunu kim kapatiyorsa sayin icisleri bakanimiz sorusturma acar iyi is bilmez idareciler takimlari batirsin devlet ödesin yok öyle yagma

Misafir fda

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:07

Elyasa Süme: Biz dün o kalabalığı, dün o çağrıdan sonra mesai saatinde binlerce insanı o meydanda gördükten sonra kendi aramızda konuştuk. Bu saatten sonra ne olursa olsun biz Gaziantepspor için idmana da, maça da çıkacağız. Birisi sahip çıksa da çıkmasa da sahipsiz bir şekilde biz burada devam edeceğimize karar verdik. Biz çünkü burada şerefimizle devam edeceğimize söz verdik" İlk başta takım olarak idmana ve maçlara çıkmama karar almıştık. Dediğimiz gibi bu kararı alma sebebi nedeni kulübün kapanacak olmasıydı. Sürekli ödemeler yapılmıyor, sıkıntılar var, borçlar var, cezalar var, gibi söylemler geliyor bize. Biraz önce bir karar alındı. Sayın başkanımız burada tek başına bu kulübü büyük yük altından kurtaramayacağını ve bu şekilde götüremeyeceğini söyledi. Samimi bir şekilde kulübü yaşatmak adına burada bence çok güzel bir karar aldı. Bütün halka bütün herkese üyelik açma fırsatı verdi.

Şenol Can: Bu takım hiçbir zaman sahipsiz kalmaz. Birileri sahip çıkar. Çünkü biz çok zor dönemlerden buralara geldik, çok büyük sıkıntılar yaşadık. Sezon başından beri bir sürü sıkıntı yaşadık, buralara bu şekilde geldik. Şimdi artık dün son noktayı koyduk, orada bu kulübün gerçek sahibi olan taraftarla birlikte kucaklaştık. Bu kulübün sahipsiz kalacağına inanmıyoruz. Buralara birilerinin sahip çıkacağına inanıyoruz. Üye olayı çok güzel oldu. Bu kulübün gerçek sahibi olan taraftara üyeliğin açılması çok güzel oldu."

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 15161718   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET