Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantepspor kapanıyor
123 ... 161718   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Emre aydemir27

9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:23
Gaziantepspor kapanıyor


Kulüpten resmi açıklama geldi. Gaziantepspor yeni yılda yok. Fatma Şahini bu şehir affetmez.

Misafir 56e

9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:25

Yerinde bir karar olmuş . Seveni de Yok zAten. Gaziantepspor kim futbol kim

mehmet20
9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:27

İşte kulüpten yapılan açıklama:

"Tam 49 Yıl önce dönemin Belediye Başkanı Abdulkadir Batur başkanlığında 58 kurucu üye ile 24 Nisan 1969 yılında kuruldu GAZİANTEPSPOR.

Dünya'da örnek gösterilen bir kahramanlık destanı olan Gaziantep Savunmasında can pahasına kenti düşmana teslim etmeyen 6317 şehidin anısına matem rengi olan Siyah ve Şehitlerimizin kanını simgeleyen Kırmızı benimsenerek, renkleri Kırmızı-Siyah oldu bu koca çınarın.

Gaziantepspor sadece Türkiye genelinde Gaziantep Şehrinin tanıtımını yapmadı, Dünya genelinde tanıtımına önemli bir katkı sağlamıştır. Kentimizin ve ülkemizin tanıtımına bunca katkı sağlayan, Türk futboluna kazandırdığı futbolcular ile sporseverlerin gönlünde ve Türk futbol tarihinde önemli bir yere sahip olan, böylesine büyük işler başaran bir futbol takımının yok olmasına göz yumulmaktadır.

Bizler Gaziantepspor Başkanı, Yönetimi, Futbolcuları ve Personeli olarak, yaşaması ve yaşatılması için onurlu bir mücadele verdik. Tüm çabalarımıza, mücadelemize rağmen yalnız bırakıldık. Ne Bakanları, Ne Valisi, Ne Belediye Başkanları, Ne Milletvekilleri, Ne Sanayici, Ne Esnafı, Nede bu şehirde yaşayan insanlarımız maçlarımıza gelerek sahip çıktı bizlere. En çok da buna üzüldük! Bizler 16-17-18 yaşında bu mücadeleyi vermeye çalışan futbolcular olarak tüm GAZİANTEP HALKINDAN ÖZÜR dileriz. Direndik ama kazanamadık! Yüreğimizi ortaya koyduk! Ama olmadı. Ne yaptıysak sahip çıkılmadı biz gençlere. Bizlere sahip çıkmaya gücü yetmedi marka şehrimiz Gaziantep’in.

Kazanan çoktur, tarihin yazamayacağı kadar çok. Ama “direnmek”, herkesin harcı değildir. Kazanmak için güçlü olmak yetebilir; ama direnmek çok daha fazlasını ister. Direnmek, yürek ister, sabır ister ve en önemlisi haklı olmayı gerektirir. Bu yüzden tarih, güçlüyü ve kazananı değil; direneni yazar.

Direnmek, çok daha büyük bir iştir kazanmaktan ve bunu en iyi bu toprak bilir. Çünkü savaşı Fransız kazanmıştı; ama tarih direneni yani Antep’i yazar. Bu yüzden, bir direnç madalyası olarak adında “Gazi” unvanını taşır bu şehir ve bu şehrin takımı.

Geçmişin çöplüğü nice güçlüyle ve kazananla doludur. Ama tarihin onurlu sayfaları direnenlere ve dayananlara ayrılmıştır.

“TEŞEKKÜRLER KOCA ÇINAR’IN KURUCU ÜYELERİ”

Abdulkadir BATUR, Sani KONUKOĞLU, Beşir BAYRAM, Fevzi EROĞLU, Cevdet DAİ, Enver BÜYÜKBEŞE, Mesut ELBEYLİ, Sakıp ÖZTÜZÜN, Halit KOÇAK, Esat EKİCİ, Mahmut BÜYÜKBEŞE, M.Ali BUDAK, Şevket OLCAY, Erdem OCAK, Rahmi GEMİCİ, Vahap ÇEPE, Hakkı İŞBİLİR, Hayri TÜTÜNCÜLER, M.Ali ÇELİK, Ferruh AKAR, Mehmet KIRCIOĞLU, Kamil ÖĞÜT, Cengiz KINAY, Kamil AFAT, Ali BÜTÜK, M. Reşat ZORBAŞ, Mehmet ÖZBOYA, Aydın GENCER, Affan YEKE, Kemal ALTAŞ, Cevdet EREN, Yaşar ERKENT, M.Hanifi ÖCÜK, Mehmet KAYA, İsmail KORAL, Mehmet ŞENKAYA, Ahmet GÜMÜŞ, Hüseyin ATMACA, Mustafa GÜRKAN, Mehmet KÜLTE, Sabri ÇULLUOĞLU, Cabbar BAYSAL, M. Zihni GÜNEŞ, Mehmet KAHVECİ, Sadık SEVİMLİ, Mehmet ÖZÜZÜMCÜ, Sami BAYAZIT, Şahap GÜNEYLİGİL, Mahmut ALTAY, Muhsin ÖZTÜFEKÇİ, Ahmet KORAL, Celal ERSOY, İhsan GÜZEL, Orhan SEVİNÇ, Fevzi GÖZÜKARA, Ahmet ALATAŞ, Dr. Rauf YILMAZER, Yavuz CENANİ.

49 Yıl önce Sizler KURDUNUZ, BÜYÜTTÜNÜZ, EMEK VERDİNİZ bu koca ÇINARA. 50. Yılında TORUNLARINIZ kapatıyor, kapanmasına göz yumuyor.

Bizleri Affedin! Mekânlarınız CENNET, Ruhlarınız ŞAD olsun. MİNNETTARIZ.

Gaziantepspor Futbolcuları ve Personeli"Kipcak
9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:33

Ahmet Özbuluk arkadasimizdan yorum bekliyoruz.

Misafir 7b5

9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:40

İbrahim kızıl başkanımızın emanetine sahip çıkamadık bu utanç bize yeter

(Özkan)

9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:43

Utanç verici bir durum.
Bu olay sadece Gaziantep'in değil tüm Türkiye'nin ayıbı. Nasıl izah edilir bilemiyorum.akin87
9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:45

Bu olayın Fatma Şahin ile ne alakası var?
Savaş kaybedilmedi. Beceriksizler ve taraftarının sırt çevirmesi yüzünden kulüp kapandı.
Fazla abartmaya gerek yok. Gaziantep FK orda halen duruyor.


Misafir 5ce

9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:54

Anteplilarin bu durumu onemsediklerini dusunmuyorum gecmiste bir cok kulup borc batagiyla kapanma durumuna geldi ama taraftarin sahipplenmesi sonucu kapanmadi zaten anteplilerde bence su gorus var antep kapansa bile gazisehir var bu dusunceye sahip olmak bile acikcasi utanc verici neyse allah rahmet eylesin topragi bol olsun

Fatih Glr 21

9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:55

Fatma şahin le alakası yok belediye takımı değil şehir takımıdır Gaziantepspor unutamayacağınız birileri varsa gaziantepli olupta bu kötü dönemlerde gaziantepspor'a sahip çıkmayan gaziantep'lilerdir. Unutmayın.

Misafir d5c

9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 15:02

Gaziantepspor'un Gaziantep ile bir alakasi kalmamisti zaten. Gaziantep'in takımı GAZIANTEP FK dırsayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET