Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

Mersin Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2019 Dönemi Çalışmalarından Memnun Musunuz?
Memnunum 26.0%  26.0%  [13]
Memnun Değilim 74.0%  74.0%  [37]
Toplam Oy : 50

serkan33

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 13:07

Şu an CHP’den aday adayı iki isim var sahada da çalışan; Vahap Seçer ve Selçuk Dereli. Bunun dışında sahada henüz yok ama seçim ofisi de açan Serdal Kuyucuoğlu var.

UğurÖz
6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 18:43

Fikri Sağlar seçilmez. Neşat Tarhan köylerde ve il doğusunda tanındığını zannetmiyorum oy alamaz.

Şu an büyük bir çoğunluk Bakan Elvan'in adaylığını bekliyor.

Ben şahsi görüşümü acikliyorum. Muhalefet seçilirse geriye gideriz !! Hizmet anlayışı yok en ufak bir şeyde destek alamadık lafı ortada. Denetleme yok. Yıllarca Macit oturdu hiç denetleme yapılmadı üstüne tekrar aday yaptılar.

sercanmer
6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 22:04

Size aynen katılıyorum uğur bey.

Oğulhan
6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 22:07

2019'da yerel seçimden 6 ay sonra genel seçim var. Kimin muhalefet kimin iktidar olacağı belli olmaz.

Ana Muhalefette olup da çok başarılı olmuş belediyeler de var. Kendi kendine raylı sistem yapan belediyeler.

Fikri Sağlar zaten aday da gösterilmez. Kılıçdaroğlu kendisini disipline sevk etmişti birkaç ay önce. Onu aday gösterecek değildir. Zaten kazanamaz da Mersin'deki geçmişiyle...

serkan33

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 22:54

Dün Kanal 33’te Kocamaz konuktu, izledim. Programın sunucusu hanımefendi tam dersine çalışmış çok güzel sorular sordu. İstisnasız programın yarıdan fazlasında Kocamaz habire dert yandı, hükümet izin vermiyor-bakanlıklardaki bürokratlar işlerimizi yavaşlatıyor-bürokrasi ağır çalışıyor vs vs vs sürekli şikayet, arkadaş sen hükümetin kankası hatta hükümetin kanatları altına girmiş partinin belediye başkanısın, sende bu fırsatı kullanamıyorsan ülkedeki CHP’li belediyeler kendilerini feshedip kapatsınlar o zaman hayret bir şey ya şaka gibi

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123456 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler