Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Mersin Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2019 Dönemi Çalışmalarından Memnun Musunuz?
Memnunum 27.7%  27.7%  [13]
Memnun Değilim 72.3%  72.3%  [34]
Toplam Oy : 47

Arda33
4 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:33

Kasaba ya da ilçe belediyeleri bile başarılarını sayarken yaya üst geçitlerinden bahsetmez.

Oğulhan
4 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:36

Gerçekten Büyükşehir Belediyesi projesi diye Mezbaha ve yaya geçidini saymak komedi. İyi kanalizasyon, içme suyu falan demediler.

Alıntı:
Avm yatırımlarına gösterilen soğuk tutum.

Bari kendin proje üretmiyorsun, bırak da yatırımı engelleme

Emir ERTEN

4 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:39

Toroslar belediyesinin taş duvar çalışmalarını anımsattı bu yapı bana. Yalnız çatı eklemeyi unutmuşlar gibi. Küçük bir çatı dokunuşuyla daha şirin bir görüntü elde edilebilirmiş. Esasen böyle mütavazi bir yapıyı Gülnar belediyesi de yapabilirmiş. Böyle ufak bir projeden de tüm projeleri töhmet altında bırakacak çıkarımlar yapmak doğru olmaz. Genelleme yapmayıp yapıcı eleştiriler yapmayı huy edinmeliyiz. Yoksa her an müfteri ilan edilebiliriz.

Oğulhan
4 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:41

Alıntı:
Böyle ufak bir projeden de tüm projeleri töhmet altında bırakacak çıkarımlae yapmak doğru olmaz. Genelleme yapmayıp yapıcı eleştiriler yapmayı huy edinmeliyiz.

3 köprülü kavşak dışında başka ne varmış ki büyük(!) proje? Söyle biz de aydınlanalım Emir Bey

Emir ERTEN

4 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:44

Zaten ben de bardağın dolu tarafı çok demiyorum Oğulhan bey. Elbette eleştirilecek çok konu var. Bardağın sadece beşte biri doludur. Benim yazdıklarım da bu beşte birden ibarettir. Benim memnuniyetim de beşte bir orandadır.

Mezbaha ve Üstgeçitleri yazmasaydım geriye pek birşey kalmıyordu üstelik.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler