Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Mersin Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2019 Dönemi Çalışmalarından Memnun Musunuz?
Memnunum 26.2%  26.2%  [16]
Memnun Değilim 73.8%  73.8%  [45]
Toplam Oy : 61

Oğulhan
8 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 23:35
Mersin Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2019 Dönemi Çalışmalarından Memnun Musunuz? [SİYASET]

Belediye başkanlığı seçimlerine 1 yıl kadar var. Yavaş yavaş aday adayları da ön plana çıkacaktır. Burda 2014 - 2019 arası hizmeti tartışacağız. İleride adaylar belli olunca onlar için de bir anket yapılacaktır.

Ama bakalım geçen 4 senede Burhanettin Kocamaz ne kadar memnuniyet sağlamış? Macit Özcan’dan sonra beklenen hizmeti vermiş mi?

Verdiği raylı sistem, köprülü kavşaklar, deniz otobüsü, deniz uçağı, trafik sorununu çözmek, Karboğazı Kayak merkezi, Karaduvar sahil düzenlemesi, yeşil alanları arttırmak gibi vaatlerin kaçını 4 yılda başarmış?

Buyrun tartışalım.

En son Oğulhan tarafından Cum 29 Arl 2017, 04:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 0f7

8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 00:03

Oy veremiyorum ama 3 köprülü kavşak ilçelere de 4 mezbaha dışında hiçbir şey görmedik 4 yılda O yüzden bir daha oyum chpye olacak. Emanet oylarla Macit Özcandan kurtulmak için vermiştik zamanında oy.

Emir ERTEN

8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 00:36

Başarılı icraatları:

Tulumba ve Limonluk katlı kavşakları.
Sahil düzenlemeleri (Devam ediyor)
Açılışı yapılan mezbahalar.
Batı ilçelere gösterilen hassasiyet.
Yaya üstgeçitleri.

Hayal kırıklığına sebep olan davranışları

Monoray'ın yapılmaması.
Medo ve Medu'daki belirsizlik.
Yeni belediye binası inşaatının başlamaması.
Avm yatırımlarına gösterilen soğuk tutum.

Misafir 340

8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:13

şakamısınız büyükşehir belediyesini hem de Mersin gibi bir şehrin mezbaha yapıyor diye değil sevinmek buraya yazmak bile komikken bunu alkışlamak nasıl bir vizyondur?

Misafir 23d

8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:20

Biz hayvancılıkla uğraşan köylüler için bu mezbahalar çok iyi oldu kardeş. Olaya sadece yol, asfalt hizasında bakma derim. Tarım ve hayvancılığa belediyenin verdiği önem ortada. Siz etinizi migroslardan güven içinde alırken geri planda ne aşamalardan geçiyor bir bilsen. Hayvancılık gözardı edilirse mangal keyfinizdeki külfet artabilir. Tabi hepimiz için geçerli bu. Devir ekonomi devri.

Oğulhan
8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:21

Ben de şok yaşadım Emir’in paylaşımını görünce muhtarlık binası kadar mezbahanın ne kadar yararı varmış Mersin’e merak ettim.

Yaya geçitleri deyince de herhalde karşıdan karşıya geçilen yaya çizgilerini kastetti. Malum ortada 4 yıldır 4 tane teneke yaya üst geçiti yapmışsa anca

Misafir b22

8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:24

Batı ilçelere gösterilen hassasiyet.

Merkez ilçelerin ihmal edilmesine ne denmeli?

Oğulhan
8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:25

Alıntı:
Biz hayvancılıkla uğraşan köylüler için bu mezbahalar çok iyi oldu kardeş. Olaya sadece yol, asfalt hizasında bakma derim. Tarım ve hayvancılığa belediyenin verdiği önem ortada. Siz etinizi migroslardan güven içinde alırken geri planda ne aşamalardan geçiyor bir bilsen. Hayvancılık gözardı edilirse mangal keyfinizdeki külfet artabilir. Tabi hepimiz için geçerli bu. Devir ekonomi devri.

Misafir muhtarlık boyutundaki 3-4 mezbahayı o kadar şişirmiş ki utanmasa et fiyatları Burhanettin Kocamaz sayesinde düştü diyecek.

Emir ERTEN

8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:28

Elbette yaptığım yüzeysel bir swat analiziydi. Yoksa ben de dört dörtlük diyemem. Yürüyen merdivenli üstgeçitler esasen bizim için beklentilerin üzerinde bir hamle oldu. Mezbaha konusuna gelince zaten misafir de belirtmiş. Kesilen hayvanların bir yerde depolanması gerekiyordu. Mezbaha ebatları küçük olabilir. Demek ki kesilen hayvan sayısına göre bir planlama yapılmış. Köylerde yaşayan hemşerilerim bu mezbahalardan eminim mutludur.

Olumsuz yönler de zaten hepimizin aklında olan şeyler. Başta raylı sistem.

Oğulhan
8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 01:31

Şu mezbahayı Büyükşehir Belediyesi Projesi olarak yazınca 4 yıllık hizmetin ne kadar içler acısı halde olduğunu bir kere daha anladım.

Çığır açan projeler gerçekten.

Hayaller Raylı Sistem, Deniz Uçağı
Hayatlar 4 Mezbaha, 4 Yaya geçiti

En son Oğulhan tarafından Cum 29 Arl 2017, 01:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET