Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
talha58
3 ay önce - Çrş 25 Nis 2018, 12:25

Düzenleme güzel görünüyor. Tabi uygulamayı da görmek lazım. İnşallah süreç uzamadan başlar.

Yalnız bazı arkadaşlar attıkları fotoğraflarla ilgili de açıklama yaparlarsa iyi olur. Çünkü başka projelerle ilgili görseller atılıp bilgi verilmeyince kafa karışıklığına neden olur.

sivas projeler
3 ay önce - Çrş 25 Nis 2018, 12:33

Benim attığım fotoğraflar bankalar caddesi ve Atatürk caddesi ile alakalıdır. Hazır elimiz değmişken buraların da elden geçirilmesi gerekir. Sizler de çok iyi bilirsiniz ki yazın en yoğun olduğu anlarda Atatürk caddesi tıklım tıklım doluyken, bankalar caddesinde 3-5 insan göremezsiniz. Bahsettiğim yer klas 2 nin arka kısmı hemen. Burada bir yanlış var demektir. Şehrim içinde, yayaların olan ilk cadde bu kadar boş işlevsiz olmamalı. Buralarda çevre düzenlemesi yapılırsa eminim ki buralar da canlanacaktır. Bu düşüncemi başkana da attım, kendisi " bankalar caddesinin eski halini unuttunuz sanırım, burayı biz yaptık " dedi.

Bankalar caddesini ben yaptım demedim, ya da siz yapmadınız da demedim. Sadece nasıl daha kullanışlı olur diye fikir verdim malesef dikkate alınmadı. Yüzyıllık medreselerin içini çay bahçesi yapacağımıza bu caddeyi kafeler caddesi gibi yapalım, ekonomi canlansın medrese kurtulsun, güzellik artsın. Burada gezen vay ne güzel yer desin.

(+)

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler