Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
ihsan gulbilge
7 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 14:54
Sivas - Kent meydanı düzenlemesi için sizin örnek projeleriniz

Başkan, internette yayılan proje örneğinin değişeceğini söyledi.Sizler gördüğünüz,meydana yakışır dediğiniz dış cephe düzenlemelerinin fotoğraflarını atarsanız,güzel olanları belediye ile paylaşırız.Dünyadaki güzel meydanlardan örnekler de paylaşabilirsiniz

sussan
7 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 15:14

Görseller tamamen örnek. Bana göre dış cephe öyle bir yapılmalı ki görenler onlarında birer tarihi yapı olduğunu zannetmeliler. Ve buralarada ışıklandırma yapılmalı. Geceleyin meydan ışıl ışıl olmalı.

(+)

UğurSarissa
7 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 15:29

Alıntı:
Sussan
Görseller tamamen örnek. Bana göre dış cephe öyle bir yapılmalı ki görenler onlarında birer tarihi yapı olduğunu zannetmeliler. Ve buralarada ışıklandırma yapılmalı. Geceleyin meydan ışıl ışıl olmalı.

Örnekteki ilk fotoğraf Brüksel 'in meşhur meydanı Grand Place. Özellikle yılbaşından bir ay önceye kadar bu meydanda ışık ve ses gösterileri başlıyor ve sırf bu gösteriyi izlemek için birçok turist Brüksele gidiyor. Bizim ise öve öve bitiremediğimiz meydanımız karanlık içerisinde. Her fırsatta Avrupaya giden Sivas Belediyesi yöneticileri biraz da böyle şeyleri örnek alıp uygulasalar keşke

ramazan5842

7 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 18:15

Meydan çevresindeki binalar için şu şekilde dış cephe uygulamaları yapılsa çok güzel olur.

(+)

sussan
7 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 18:29

Yuvarlak hatlı pencere ve kapılar çok hoş duruyor açıkçası. Sadece dış kaplama değil bunlara da önem verilmeli diye düşünüyorum.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler