Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Kültürpark (Eski Fuar Alanı)
« önceki   123 ... 9899100   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
sayfa 2
hasan42

14 yıl önce - Cmt 27 Ağu 2005, 23:00

Gökhan Bey, muhteşemsiniz. Ta oralardan Konyaya katkınız büyük.Diğer başlıklara yüklediğiniz fotoğrafları da takip ediyorum. Hadi benden de iki fotoğraf.

Fuar alanındaki tiyatro alanı ve arkasında Hacıveyiszade Camii

(+)

Fuar alanındaki geniş havuzda bot kiralayıp gezen gençler.

(+)

hasan42

14 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2005, 21:42

Bu gün 17 Eylül 2005, Cumartesi. Sonbaharın bütün güzelliğini sunduğu bir gündü bu gün. Bir gün önce yağmur yağdı. Bu gün ise ılık, güneşli bir gün yaşadık. Konya için bir şans olduğuna inandığım bu parkta dolaşıp fotoğraflar çektim. İşte parktan insan manzaraları:

(+)

(+)

(+)

(+)

mehmet cicek
14 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2005, 22:22

Tesekkürler Hasan
bu güzel fotograflar bizleri yillar öncesine götürdü.
Konya ya ilk gelisimiz lise 1. sinifinda iken bir okul gezisi esnasinda olmustu. O gezi sirasinda lise 3 deki bir agabeyin rehber ögretmen e " Hocam ben Konya yi cok sevdim Üniversite icin bircok tercihimi Konya dan yapacagim" sözleri bizide etkiledi ve 2 yil sonra bizde en cok tercihi Konya dan yapmistik. Sonuda da Konya bir Okulu kazandik. Bu okul gezisi sirasinda günümüzün cogu Konya fuarinda gecmisti. Daha sonra da okula basladigimizda bizim Fakulte fuar in tam karsisinda bulunuyordu. Ayni zamanda fuar in diger karsisindan ev tutmustuk. Dolayisiyla hergün fuar alaninin icinden okula gidip geliyorduk. Simdi bu fotolar bizleri tekrar o yillara götürdü. Eline saglik Fotolar icin.

Ayrica insallah yaz aylarinda WOW Türkey Konya Bulusmasini organize edebilecek bir arkadas olursa bu vesileyle güzel Konya mizi tekrar görme imkanimiz olur

hasan42

14 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2005, 22:52

Mehmet Bey, bu fotoğrafları daha çok seveceksiniz bence, çünkü parkın daha genel görüntülerini ekliyorum bu kez.

(+)

Geri planda görülen ağaçlıklı alan Alaeddin Tepesinin bir bölümüdür.

(+)

(+)

(+)

(+)

Atila
14 yıl önce - Pzr 18 Eyl 2005, 01:49

Ne oldu ikinci büyük fuar projesi?

sayfa 2
« önceki   123 ... 9899100   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA