Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Hindi eti

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)

Hindi eti yediniz mi tavsiye edermisiniz?
Güzel. Tavsiye ederim. 93.3%  93.3%  [14]
Yedim ve beğenmedim. 6.7%  6.7%  [1]
Daha tadına bakmadım. 0.0%  0.0%  [0]
Toplam Oy : 15

UğurÖz
4 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 11:54
Hindi eti

Aradım ama hindi eti ile ilgili doğrudan alakali bir baslik yok.

Bu başlıkta lütfen hristiyan muhabbeti yapmayalım. Onunla ilgili başlık var zaten.

Genellikle yılbaşında yenilen Hindi etini aslında belli zaman aralıklarında da tüketebiliriz.

Ben geçen sene yemiştim çok güzel bir tadı var. Hoşuma gitti. Ama hem pahalı olması hem kâr olarak bir getirisi olmadığı için pek bulunmuyor piyasada.

Soslayarak fırında pişirebilirsiniz.

dogu16
4 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 11:59

Akdeniz otellerinin vazgecilmez menusudur, illaki denk gelirsiniz, cok pahali oldugunu sanmiyorum sadece yilbasinda talep oldugu icin fiyatini sisiriyorlardir

Cemoli D18
4 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 12:01

Tavuk etine göre biraz sert gibi hindi eti.

alperenfatih
4 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 12:06

Katılıyorum lezzeti tavuktan üstte. Tabi yediğimiz fabrika tavuklarından. Ayrıca tavuğa göre daha doğal olduğunu düşünüyorum.
Geçen arkadaşla aldık, köyden gelmişti markete, kilosu 18 tlydi, beş kilo geldi, ikiye bölüp paylaştık.

En son alperenfatih tarafından Pts 25 Arl 2017, 12:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

önery

4 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 12:09

Artık bir çok yemek şirketi hindi eti kullanıyor. Sulu yemek diye tabir ettiğimiz yemeklerin çıktığı lokantalarda da hindi eti kullanıldığını görüyorum.

Fırında ve ızgarada pişirilmişinin tadına baktım ve pekte beğenmedim.

süleymanKS
4 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 12:12

BİM de yeni ürün olarak bu iki ürün satılmakta. Sıklıkla alıyorum. Oldukça lezzetli. Hindi eti kırmızı et tadında olmuş bu ürünlerle. Fiyat olarak da 7-8 ₺ civarında.

(+)

(+)

alperenfatih
4 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 12:40

Önery belki de hindiden kaynaklanıyor olabilir ama biz tereyağında biraz kızartıp salçalı suda pişirdik. Nefis oldu.
İstanbul'da dönerini görmüştüm, o da lezzetliydi.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET