Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Karesi Paşaalanı Mahallesi imara kapalı bölge hakkında
123 ... 697071   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
osb 1012
3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:16
yorumlara bıkmadan usanmadan yazacağız arkadaşlar

http://www.balikesirposta.com.tr/haberler/5098/-B ...EYiZ-.html

Misafir b52

3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:33

Bir destek mesajıda ben yazdım.

Misafir aac

3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:41

dd7 arkadaş yazmış ama yanlışı var. burada 18 uygulaması iptal edildiği için planlar aynı dağıtım biraz hatalı hepsi bu. zaten 5000 ler onaylanmış taaa osmanlıya karesi beyliğine yunan ortodoks kilisesine falan gitmeye gerek yok.hep söylüyorum yırcalının arkasında çok büyük boşluk var oralara adalar konur haksızlık yapılanlara buralardan arsa verilsin ne şiş yansın ne kebap.arsalar defalarca el değiştirdi yeni sahipleride yerin durumuna göre bedeller ödeyip aldı yerler değişirse onlarada yazık onlarında bu durumdan suçu yok.planları inceleyin kapalı bölgenin inanın çok boş arsa var çok yer var daha kapalıda herkese yeter. belediyecilerimiz yeterki soruna eğilsinler çözmek istesinler gerisi gerçekten çocuk oyuncağı.

osb 1012
3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:56

aynen öyle karesi belediyesi yeni kent rehberine tıkladığınızda syal lisesi arkalarında pazar alanı kreş resmi hizmet kurumu gibi çok yerler planlanmış ama uygulama işte ah o uygulamaya bi yönelseler sabah uyandığımızda çoraklık değilde konu komşunun veya çocuklarımızın oynayacağı çıktığı park olsa yolu kaldırımı vs hep hayal ediyoruz sabır edeceğiz arkadaşlar böyle her haberin altına bıkmadan yazacağız sesimizi duyuracağız ..

Misafir 107

3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 16:14

Kapalı bölgede parsel bilgilerindeki tasdik tarihi kat adedi bahçe mesafeleri neden silindi bilgisi olan var mı
Çalışma yapıldığına dair bir belirti olabilir bu silme işi.

Misafir aac

3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 17:22

silinenler 22 ağustosta onaylananlar. 23 kasımda onaylanan ticari arsalar ve bursa yolundaki tüm arsalar silinmedi. şu yapılanlar veya yapılmayanlarla ilgili net bir bilgi veren yokki.hep birbirimize soruyoruz iyi şeyler duymak istiyoruz.karanlıkta el yordamıyla ilerlemeye çalışıyoruz. kimsenin moralini bozmak istemiyorum ama duum bu maalesef.keşke seçim falan olsa çok yakında nasıl hesabını soracağım oy isteyenlerden ama yakın zamanda seçimde yok

osb 1012
3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 17:44

Sayın arkadaşlar bunun için çevremizde kim var kim yok sorup öğrenmemiz lazım,bende 1 haftaya kadar birilerinden cevap alacağım bakalım inş burada güzel haberler paylaşacağız inşallah hak ettiğimiz evre düzenine vs kavuşacağız mesela bugunki gazeteye yorum bölümüne yüklendik bunları görüp sesimizi duymuşlardır yaparlarsa oy alırlar yapmazlar ise oy bulamazlar abi bu kadar basit

Misafir 225

3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 18:52

Olacak bu is. Ocak sonunda katlarida yukselecek buranin rahat olun

Misafir 0b2

3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 19:44

Ben de çalışmaların uzun süreceğini sanmıyorum. Karesi ve Altıeylül aynı anda imara açılacak.Böylece Şehir merkezi de rahat bir nefes alacak.Gelsin prestij caddeler sokaklar parklar.Bu bölgenin imara açılacağını da imar açılana kadar spekülasyon sebebiyle kimsenin açıklayacağını sanmıyorum.

Misafir f98

3 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 20:11

osb 1012 bir haftaya kadar 18 uygulaması ihaleye verilip verilmeyeceği mi belli olacak ?

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 697071   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET