Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Karesi Paşaalanı Mahallesi imara kapalı bölge hakkında
« önceki   123 ... 9899100   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir aac

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 17:22

silinenler 22 ağustosta onaylananlar. 23 kasımda onaylanan ticari arsalar ve bursa yolundaki tüm arsalar silinmedi. şu yapılanlar veya yapılmayanlarla ilgili net bir bilgi veren yokki.hep birbirimize soruyoruz iyi şeyler duymak istiyoruz.karanlıkta el yordamıyla ilerlemeye çalışıyoruz. kimsenin moralini bozmak istemiyorum ama duum bu maalesef.keşke seçim falan olsa çok yakında nasıl hesabını soracağım oy isteyenlerden ama yakın zamanda seçimde yok

osb 1012
6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 17:44

Sayın arkadaşlar bunun için çevremizde kim var kim yok sorup öğrenmemiz lazım,bende 1 haftaya kadar birilerinden cevap alacağım bakalım inş burada güzel haberler paylaşacağız inşallah hak ettiğimiz evre düzenine vs kavuşacağız mesela bugunki gazeteye yorum bölümüne yüklendik bunları görüp sesimizi duymuşlardır yaparlarsa oy alırlar yapmazlar ise oy bulamazlar abi bu kadar basit

Misafir 225

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 18:52

Olacak bu is. Ocak sonunda katlarida yukselecek buranin rahat olun

Misafir 0b2

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 19:44

Ben de çalışmaların uzun süreceğini sanmıyorum. Karesi ve Altıeylül aynı anda imara açılacak.Böylece Şehir merkezi de rahat bir nefes alacak.Gelsin prestij caddeler sokaklar parklar.Bu bölgenin imara açılacağını da imar açılana kadar spekülasyon sebebiyle kimsenin açıklayacağını sanmıyorum.

Misafir f98

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 20:11

osb 1012 bir haftaya kadar 18 uygulaması ihaleye verilip verilmeyeceği mi belli olacak ?

Misafir fc3

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 20:18

Ob2 ve 225 arkadaşlarım ağzınızdan bal damlıyor. Sizin yorumlarınız gibi yorumları görünce inanın mutlu oluyorum umudum artıyor. İnşaAllah haklı çıkarsınız İnşaAllah biran önce sorunlar hallolur hepimiz mutlu oluruz

Misafir 141

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 22:53

haydi arkadaşlar güzel haberler geliyor dua edelim ilgilenelim araştıralım açılsın artık

Misafir a12

6 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 23:00

Herkes Büyükşehire mail atsın. Telefon etsin ben mail attım. Uygun bir zamanda da arayacağım. Özellikle o bölgede oturan arkadaşlar bana ne demeden arayıp dertlerini anlatırlarsa etkili olur kanısındayım.

osb 1012
6 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 09:03

katılıyorum arkdaşıma herkes devamlı bimere felan yasınlar arkadaşlarım 1 haftaya kadar arkdaşın birinden cevap bekliyorum aynen uygulama olup olmayacağı veya başka birşey söylerse diye bakalım dostum diğer yatırımlık forumda millet bizim ayrılmamaızı bekliyormuş adamlar gitti gına geldi kapalı kabakdere bölgesi diye söyleniyorlar

Misafir 225

6 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 09:10

Ya bosver sunlari ya. İki de bir ortamandira ne olur diye sorup duruyorlar bi de hidirkoy u soran var. Alp kabakderede aldigi yerin şovunu yapiyor. Alp belediyede oldugu icin kapali bolgenin akibetini biliyor ama soylemiyor.biz duydugumuzu yaziyoruz. Osb sende duydugunu yaz bak arkadaslarindan

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 9899100   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET