Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Karesi Paşaalanı Mahallesi imara kapalı bölge hakkında
« önceki   1234 ... 535455   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir aac

3 hafta önce - Prş 21 Arl 2017, 17:22

silinenler 22 ağustosta onaylananlar. 23 kasımda onaylanan ticari arsalar ve bursa yolundaki tüm arsalar silinmedi. şu yapılanlar veya yapılmayanlarla ilgili net bir bilgi veren yokki.hep birbirimize soruyoruz iyi şeyler duymak istiyoruz.karanlıkta el yordamıyla ilerlemeye çalışıyoruz. kimsenin moralini bozmak istemiyorum ama duum bu maalesef.keşke seçim falan olsa çok yakında nasıl hesabını soracağım oy isteyenlerden ama yakın zamanda seçimde yok

osb 1012
3 hafta önce - Prş 21 Arl 2017, 17:44

Sayın arkadaşlar bunun için çevremizde kim var kim yok sorup öğrenmemiz lazım,bende 1 haftaya kadar birilerinden cevap alacağım bakalım inş burada güzel haberler paylaşacağız inşallah hak ettiğimiz evre düzenine vs kavuşacağız mesela bugunki gazeteye yorum bölümüne yüklendik bunları görüp sesimizi duymuşlardır yaparlarsa oy alırlar yapmazlar ise oy bulamazlar abi bu kadar basit

Misafir 225

3 hafta önce - Prş 21 Arl 2017, 18:52

Olacak bu is. Ocak sonunda katlarida yukselecek buranin rahat olun

Misafir 0b2

3 hafta önce - Prş 21 Arl 2017, 19:44

Ben de çalışmaların uzun süreceğini sanmıyorum. Karesi ve Altıeylül aynı anda imara açılacak.Böylece Şehir merkezi de rahat bir nefes alacak.Gelsin prestij caddeler sokaklar parklar.Bu bölgenin imara açılacağını da imar açılana kadar spekülasyon sebebiyle kimsenin açıklayacağını sanmıyorum.

Misafir f98

3 hafta önce - Prş 21 Arl 2017, 20:11

osb 1012 bir haftaya kadar 18 uygulaması ihaleye verilip verilmeyeceği mi belli olacak ?

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 535455   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler