Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Karesi Paşaalanı Mahallesi imara kapalı bölge hakkında
123 ... 119120121   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
osb 1012
9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 11:07
Balıkesir Karesi Paşaalanı Mahallesi imara kapalı bölge hakkında

Balıkesir Karesi Paşaalanı Mahallesi Çengel caddesi Ve kapalı alanlar ile ilgili Yorumlarınızı buraya beklerim saygılar

Berktuğ
site denetçisi

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 11:10

Senelerdir o bölgede yaşıyorum ve Çengel Caddesi baştan sona kadar binalarla dolmuş durumda.
En son boş arazi Emniyete aitti. Oraya da Karesi İlçe Emniyet Müdürlüğü binası yapılıyor.

Misafir 225

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 11:12

Konustugum kaynaklar ocak sonunda orasinin acilacagini ve kat sayisinin artacagini soyluyorlar. Biraz daha sabir

Misafir 118

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 11:17

hoşgeldiniz arkadaşlar evet dünde ben uzun bi telefon süreci yaşadım derdimi tümüyle anlattım 13 yıldır vergi ödeyip hizmet alamamak ne demek nerede var böyle birşey diye haklısınız diyor, Ankaradan bi heyetin mi ne geldiğini söylediler bakalım vaatler vaat olarak kalmaz inşalaah dedik kapattık telefonu dediğiniz gibi sabır ama net bi şey söyleseler de sabrımıza umut olsa diyorum

Misafir b52

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 11:18

Umutla bekliyoruz bakalım açılsın diye.

osb 1012
9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:16
yorumlara bıkmadan usanmadan yazacağız arkadaşlar

http://www.balikesirposta.com.tr/haberler/5098/-B ...EYiZ-.html

Misafir b52

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:33

Bir destek mesajıda ben yazdım.

Misafir aac

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:41

dd7 arkadaş yazmış ama yanlışı var. burada 18 uygulaması iptal edildiği için planlar aynı dağıtım biraz hatalı hepsi bu. zaten 5000 ler onaylanmış taaa osmanlıya karesi beyliğine yunan ortodoks kilisesine falan gitmeye gerek yok.hep söylüyorum yırcalının arkasında çok büyük boşluk var oralara adalar konur haksızlık yapılanlara buralardan arsa verilsin ne şiş yansın ne kebap.arsalar defalarca el değiştirdi yeni sahipleride yerin durumuna göre bedeller ödeyip aldı yerler değişirse onlarada yazık onlarında bu durumdan suçu yok.planları inceleyin kapalı bölgenin inanın çok boş arsa var çok yer var daha kapalıda herkese yeter. belediyecilerimiz yeterki soruna eğilsinler çözmek istesinler gerisi gerçekten çocuk oyuncağı.

osb 1012
9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:56

aynen öyle karesi belediyesi yeni kent rehberine tıkladığınızda syal lisesi arkalarında pazar alanı kreş resmi hizmet kurumu gibi çok yerler planlanmış ama uygulama işte ah o uygulamaya bi yönelseler sabah uyandığımızda çoraklık değilde konu komşunun veya çocuklarımızın oynayacağı çıktığı park olsa yolu kaldırımı vs hep hayal ediyoruz sabır edeceğiz arkadaşlar böyle her haberin altına bıkmadan yazacağız sesimizi duyuracağız ..

Misafir 107

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 16:14

Kapalı bölgede parsel bilgilerindeki tasdik tarihi kat adedi bahçe mesafeleri neden silindi bilgisi olan var mı
Çalışma yapıldığına dair bir belirti olabilir bu silme işi.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 119120121   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET