Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
turkoman
1 yıl önce - Pts 11 Arl 2017, 17:11
Konya'da Çekilen Filmler, Diziler, Belgeseller ve Klipler

Konya şehri sınırları içinde çekilmiş veya çekilmekte olan film, dizi, belgesel, klip, reklam vs çekimlerin bilgilerini içeren başlık.

turkoman
1 yıl önce - Pts 11 Arl 2017, 17:17

Şu sıralar çekimlerinde sona yaklaşılan, KTO Karatay Üniversitesi'nin destek verdiği "Direniş Karatay" filmi Konya'da çekiliyor...

2016 yılında vizyona giren "Arama Moturu" filmi yine Konya'da çekilmiştir.

turkoman
1 yıl önce - Prş 25 Oca 2018, 13:08
Emiray Çizgi Dizisi Konya Kültür ve Değerleri İle TRT Çocuk'ta!

Konya'nın kültür ve değerlerini yeni nesle öğretme çabası içerisinde TRT ile Konya Büyükşehir Belediyesi'nin ortak çalışmaları sonucu "Emiray" isimli çizgi dizi TRT Çocuk'ta yayınlanmaya başladı.

nuran42
1 yıl önce - Pzr 28 Oca 2018, 18:16

Momo-Kiz Kardesim'i izlemissinizdir. Anneleri olmayan 2 kardesin köydeki yasantisi. Konya'nin bir ilcesinde cekilmisti. Ben begenip 2 kere izlemistim. Birkac film daha vardi, simdi hatirlayamiyorum.

turkoman
1 yıl önce - Cmt 10 Şub 2018, 14:12
Direniş Karatay 9 Mart 2018'de Vizyonda!

Konyamızda, KTO Karatay Üniversitesi öncülüğünde, Selçuklu Tarihi'ni konu alan bu güzel filmi heyecanla bekliyoruz. 9 Mart'ta tüm sinemalarda...

mnu42
1 yıl önce - Çrş 14 Şub 2018, 09:54
Direniş Karatay Fragman

Misafir cf0

1 yıl önce - Pzr 18 Şub 2018, 20:35

Aşkların En Güzeli-Türk Filmi (Tarık Akan)

turkoman
1 yıl önce - Pts 19 Şub 2018, 01:32

Al Jazeere Türk tarafından çekilen Konya'nın "Kırmızılı Kadın"ı belgeseli...

turkoman
10 ay önce - Prş 24 May 2018, 18:07

Çekimlerin büyük bir kısmının Karaman-Ermenek'te, bir kısmının Konya'da tamamlandığı Kiraz Mevsimi filmi 18 Mayıs'ta vizyona girdi.

(+)

turkoman
9 ay önce - Pts 28 May 2018, 18:46

Ünlü aktör Morgan Freeman Çumra'ya gelmişti 2 yıl önce.

İnsanlık ile ilgili belgeselde dünyanın ilk yerleşim yeri olan Çatalhöyük'e de yer verdi.

Freeman, 9 bin yıl yaşındaki Çatalhöyük'te çekilen bölümde, "Yerleşik çiftçi toplulukların doğuşu ile tek tanrılı dinlerin doğuşu bağlantılı mı ?.." sorusuna yanıt aradı.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET