Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Dögerli
7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 16:24

Misafir047 ye çok görmeyin..Benim de Beyceli de 375 m. var..Bu siteye günde iki defa giriyorum..Umut fakirin ekmeği işte.

Misafir 0ea

7 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 19:34

Sarıçamda bir şey yapılıyor da biz mi göremiyoruz.Anlamadım gitti.Herşeyden önce Kozan yolundan Çatalan Yoluna dönüş ile Kozan Yolundan yeşil Bulvara dönüş tam bir keşmekeş.Kozan yolu orta refüjü o kadar genişki tarla gibi maaşallah.Çok güzel çim yetiştiriyorlar bravo.Yolun yarısı orta refüje gitmiş zaten yol kalmış ikişer şerit.Zaten yolun sağında ve solunda 1 er şeritide park eden araçlar kapatmış.Geçmiş olsun.Resmen köy yolu gibi, tek farkı duble yol olması.Çatalan yolu başlangicı civarındaki Otoban köprüsü bölgesine de daha ciddi bir kavşak gerekiyor.Ayrıca Yeşil Bulvar başlangıcına da ciddi bir kavşak lazım.Farklı seviyeli kavşak olursa çok iyi olur.Velhasıl önemli arterler olan Kozan Yolu, Yeşil Bulvar ve Çatalan Yolu için çok ciddi genişletme, kavşak ve sinyalizasyon çalışmaları yapılması lazım. Ayrıca Kozan yolu boyunca Remzi Oğuz Arık okulu, ordaki mahalle ve trafolar kamulaştırılsa ve yeşil bulvara trafiğe kesintiye uğratmayacak bir dönüş yapılsa ve Ç.Ü. sınırı biraz geri çekilip yeşil bulvar iyice genişletilse çok güzel olur kanaatindeyim. Çünkü yeşil bulvar çok önemli bir arter oldu, Kozan Yolu zaten çok önemli bir arterdi. Bunlar yapılırsa Yeşil bulvar, Çatalan Yolu ve Kozan Yolu 4 gidiş 4 geliş olacak şekilde bu ana arter görevini yapacak şekilde düzenlenebilir. Metroyu da unutmayalım tabi.

Resul GUL

6 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 00:48

Sarıçam Belediyesi Başkanı Otoyol Kavşağı civarında yaptığı Çanakkale Şehitler Anıtı" ve "Bayraklı Park" projesi ile Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi'nin düzenlediği ''Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor'' anketi kapsamında Kentsel Tasarım Kategorisinde ‘Yılın Yerel Yöneticisi seçilmiş

Kendi reklamını yapmış ama yine de yeniden düzenlediği bu alanlar için Kendisini tebrik ediyoruz...

Kaynak :Sarıçam Belediyesi Facebook Hesabından Alıntıdır.

Alıntı:
Göreve geldiğimiz ilk yılda ilçemize kazandırdığımız, "Çanakkale Şehitler Anıtı" ve "Bayraklı Park" projelerimiz ile Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi'nin düzenlediği ''Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor'' anketi kapsamında Kentsel Tasarım Kategorisinde ‘Yılın Yerel Yöneticisi’ seçildik.

#BizBirlikteSarıçamız

Misafir 906

6 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 05:41

Eskiden saricam belediyesinin meclis kararlarini okuyordum takip ediyordum simdi ise icerigi cok eski guncellemiyorlar duyurukarindan takip ediyorum pek birsey yok yoksa yaptiklari imar uygulamalarini gizliyorlar mi cunku belediye askisinda surekli yeni imar uygulama planlari askiya cikiyor fakat internete koymuyorlar

Misafir cd7

6 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 10:05

Sarıçam belediyesine defalarca gittim. Memurların çoğu tecrübesiz. Önündeki dilekçelerden haberleri yok. Özellikle, imar, kadastro, şehir bölümündekiler.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA