Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Resul GUL

7 ay önce - Sal 23 Ekm 2018, 22:26

Cumhuriyet Mahallesinde 30 dönüm alan üzerinde projelendirdiğimiz Kına Konağı, Kapalı Yazlık Yüzme Havuzu, Hanımeli Pazarı, Futbol, Basketbol Sahası ve Oyun alanları ile muhteşem tesisimizi çok yakında açıyoruz.

Kaynak Yüreğir Belediyesi Facebook Hesabı

ceyhanlı umut
7 ay önce - Sal 23 Ekm 2018, 23:32

güzel proje helal olsun inş böyle projeler Adana genelinde artar

Misafir 99a

7 ay önce - Çrş 24 Ekm 2018, 00:04

Ben Seyhan Tarafında Oturuyorum, Benim Anlamadıgım Konu, Yüreğire O Kadar Güzellik Yapıldığını Söyleyen Haberler Okuyorum, Ama Ne Zaman Yüregir den Geçsem Yine Köy Yine Köy, Evler, Dükkanlar, Sokaklar, Kalite İki Tık Birden Düşüyor, Adana nın Üvey Evladına Gelmiş Gibi Hissediyorum, Ama Seyhan veya Çukurova ya Gelince Normale Biniyor.

Misafir 2df

7 ay önce - Prş 25 Ekm 2018, 11:21

Büyük şehir belediyesi yüreğir e yatırım yapmıyor ki gelenler arsaları degerlensin diye cukurova ya yatirim yapti özellikle aytaç durak belediyenin iş makinaları yuregir e uğramıyor bile yeni yeni bir şeyler yapılıyor

Resul GUL

7 ay önce - Cum 16 Ksm 2018, 11:02
Ertuğrul Gazi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi

Ertuğrul Gazi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'miz açılışa hazır!

Hepinize bol sporlu,
sağlıklı günler diliyoruz.

Kaynak Yüreğir Belediyesi Facebook Hesabı

kaan0703
7 ay önce - Pts 19 Ksm 2018, 10:07

tenis kulup tarafından geniş bir yol yapılmış girmek istedim çıkış yok deyip izin vermediler bende etrafından yürüyerek fotolar çektim. demirköpru tarafının sahıl bölümü hazır gibi arka tarafta hala çiçek seraları var

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Adanali1981

7 ay önce - Pts 19 Ksm 2018, 11:56

Dikkat edin Adana’ya yapılan her bir işte illa bir doğa katliamı yapılıyor, gereksiz bir köprü için spor kompleksinin içerisinden köprüyü geçirmek ancak Adana’ya mahsus birşey, sözüm ona birde Ziraat mühendisi olur beyefendi.

Misafir 2be

7 ay önce - Pts 19 Ksm 2018, 13:14

Giderayak mahvediyor beyefendi. Güya bunları yaparak çalıştığını gösterecek sanki adanalı bilmiyor seyhan ve çukurovaya yaptığı ihaneti. Buralara bir imar bir yol bir bulvar bile yapmadı beyefendi, yüzüncüyıldaki vilları yıkıp yerine apartman yaptırdı.Adanaya en büyük ihaneti bu sözlü denen mafya bozuntusu yaptı.

Resul GUL

6 ay önce - Sal 18 Arl 2018, 01:55
Millet Bahçesi açılıyor

Yüreğir Belediyesi Facebook Hesabı

Resul GUL

6 ay önce - Çrş 19 Arl 2018, 20:52

Atakent Konutları

kaynak Yüreğir Belediyesi Facebook Hesabı

sayfa 9
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET