Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Resul GUL
1 yıl önce - Cum 08 Arl 2017, 00:24
Adana Yüreğir İlçe Belediyesi nin yaptığı çalışmalar


Adana İlçe Belediyelerinin çalışmalarını paylaştığımız Genel Başlığımıza Sitede açılan bu tarz Başlıklar gibi kilitleme kararı alınmış

Bundan sonra Başlıkların tek tek açılması şeklinde bir çözüm önerisi getirilmiş Bunun için ben de bazı Büyük İlçeler için ayrı Başlık açmayı uygun buldum..

Merkez İlçeler dışında kalanların ise Hizmetlerini Kendi İlçe sayfalarında paylaşmak daha uygun olur sanki..

13 Başlık açıp kafa karıştırmamak adına böyle yapsak daha uygun olur düşüncesindeyim

Her neyse burada da Merkez İlçelerimizden biri olan Yüreğir Belediyesi nin yapmış olduğu Önemli icraatları bu Başlıkta paylaşalım..

Diğer Başlıkta paylaştığım en son haberi burada paylaşarak başlayayım..

Adana Yüreğir Kapalı Yüzme Havuzu İnşaatı...Alıntı:
Başkanımız Mahmut Çelikcan'ın incelemelerde bulunduğu Atakent Mahallemizdeki Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksimizin inşaatı hızla devam ediyor.


Kaynak :Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ın Facebook Hesabından..


Resul GUL
1 yıl önce - Pts 11 Arl 2017, 17:40
Sosyal Konut Projesi


Yüreğir'de ilkleri gerçekleştiren ve ilçenin çehresini değiştiren Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan bir ilke daha imza atıyor. Dar gelirli vatandaşlara yönelik 639 adet sosyal konut projesini başlattı. Atakent Mahallesine yapılan sosyal konutlarla ile ilgili ihale süreci tamamlandı.

Yüklenici firma inşaata başladı. Yapılacak alan içerisinde kreş, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu da olacak. Başkan Çelikcan sosyal konut yapılacak alanı, kapalı yüzme havuzu ve kapalı spor salonu inşaatlarının alanını gezerek yetkililerden bilgi aldı.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6138629#6138629


Kaynak Yüreğir Belediyesi

Proje görseliProjenin Yeri..(+)Projenin Haritadaki yeri..
Adana ya Hayırlı uğurlu olsun..
Resul GUL
1 yıl önce - Cum 15 Arl 2017, 01:02

Yüreğir Belediyesi Yüreğir de 2 yere bu şekli Kına Konakları yapacakmış Konaklar fena durmuyor
Adana ve Yüreğir e hayırlı uğurlu olsunAlıntı:


YÜREĞİR'E 2 ADET KINA KONAĞI

Kına konağını yapmaktaki amaçlarının gürültü kirliliğini ortadan kaldırmak ve vatandaşların nezih ortamlarda mutlu günlerinde yanlarında olmak istediklerini belirten Başkan Çelikcan "Yüreğir'e 2 adet kına konağı yapıyoruz. Bir tanesi Yüreğir'in kuzeyine, bir tanesi de Yüreğir'in güneyine yapacağız. Osmanlı-Selçuklu Mimarisi ile yapacağımız kına konaklarında vatandaşlarımız yazın sıcaktan, kışın ise soğuktan kurtulup rahat ortamlarda kınalarını yapabileceklerdir. Burada en önemli konulardan biri ise sokaklarda yapılan kınalardan hastalarımızın, vardiyalı çalışan vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin olumsuz yönde etkilenmesidir.

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr ...k-40646034

Misafir 0ae

1 yıl önce - Cum 15 Arl 2017, 17:34

HELAL OLSUN.TABİ YA.BU DEVİRDE SOKAK KINASI MI KALDI SOKAK DÜĞÜNÜ MÜ KALDI.ÇIKIŞ NOKTASI GÜZEL.HELAL OLSUN.ÖNCE İNSAN.SAYIN ÇELİKCANA VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TESEKKÜRLER.EĞLENCE BAŞKALARINI RAHATSIZ ETMEMELİ.BEN SN ÇELİKCANDAN ÖZELLİKLE RİCA EDİYORUM.TOPLANSIN BÜTÜN BELEDİYE BAŞKANLARI ORTAK KARARLAR ALSINLAR.TRAFİK NASIL DÜZELTİLİR.NERELERE KAVŞAK UYGULAMASI YAPILMALIDIR.NERELERE YENİ BULVARLAR AÇILMALIDIR.NERELERE YENİ KÖPRÜLER YAPILMALIDIR.ADANA ÖNCE İNSAN DEMELİ.BUNU BÜTÜN BELEDİYELER DEMELİ.KENTSEL DÖNÜŞÜM DİYE BİR ŞEY VAR AMA ADANADA BİZ HALA SİNANPAŞA ENGELİNİ AŞAMADIK.HAVAALANIMIZI GENİŞLETEMEDİK.HAVAALANIN ÇEVRESİNDEKİ GECEKONDULARI YIKSAK ORAYA EN AZ 4 TANE DAHA HAVAALANI YAPILIR.ADANA SUÇ YOĞUNLUĞU FAZLA BİR ŞEHİRDİR İMAJINI YIKAMADIK.HERYERE KOYUN MOBESELERİ ARTIK.KAVŞAKLARI AKILLI YAPALIM.TRAFİKTEDE ÖNCE İNSAN DİYELİM.TEK YÖN SİSTEMİNE GEÇELİM.DOLMUŞLAR ÇOK FAZLA ADANADA. BEN KÖRÜKLÜ OTOBÜSÜN METRONUN ARTIK ADANAYA YERLEŞMESİNİ İSTİYORUM. BIRAKALIM BU DOLMUŞ OLAYINI.ADANADA BİR KERE DAHA GERİ DÖNÜŞÜM OLAYI YOK.HERKES ÇÖPÜNÜ AYIRMADAN ATIYOR.BELEDİYELER BUNA ÖNCÜ OLMALI.O KADAR PLASTİK, CAM, KAĞIT VS HEP ÇÖPTE.YAZIKTIR.ADANA BUNLARI AŞMALIDIR.AŞACAK POTANSİYELİ MEVCUTTUR.

Resul GUL
1 yıl önce - Cum 15 Arl 2017, 18:07

Hocam güzel şeyler yazıyorsunuz Sağolun ama şu yazıları küçük harfle yazın Bu şekil okumak insanı gerçekten yoruyor. Artı cümleleri konu konu paragrafa bölersek daha iyi olur..Resul GUL
1 yıl önce - Pzr 17 Arl 2017, 23:58

Yüreğir Belediyesi nin Sosyal Konut projesi ile ilgili Bir Haber..01mstf
1 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 20:55

SÖZ VERDİK YAPIYORUZ!

Dar gelirli ailelerimize yönelik başlattığımız Sosyal Konut projemizin 2 blokunun kaba inşaatı tamamlandı.

Başkanımız Mahmut Çelikcan Atakent Mahallemizde Sosyal Konut proje alanında incelemelerde bulundu.(+)


YÜREĞİR BELEDİYESİ FACEBOOK SAYFASI01mstf
1 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 22:28

yüreğir belediyesi youtube da kısa bir video paylamış bu projenin videosu var

Misafir fcf

1 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 22:32

Yüreğirde kentsel dönüşüm çok az akp ye rağmen az bir daha secilmez umarım bu başkan

Resul GUL
1 yıl önce - Pts 29 Oca 2018, 20:11

Yüreğir Atakent te yapılan Sosyal Konut Projesinin Temel atma töreni yapılmış..

Alıntı:
644 Dairelik Dar gelirli ailelerimiz için başlattığımız SOSYAL KONUT PROJEMİZİN TEMEL ATMA TÖRENİ'ni AB Bakanımız, Başmüzakerecimiz Sayın Ömer Çelik, Milletvekillerimiz, Valimiz, Protokolümüz ve vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik

.
Kaynak
https://www.facebook.com/yuregir.belediyesi.3/pos ...4251804707


Adana ya Hayırlı uğurlu olsun..sayfa 1
123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET