Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 24
Ülkücü Teoman
1 ay önce - Cum 30 Ağu 2019, 14:02

Alıntı:
Bazılarının zoruna gidiyor doğudan göç eden insanların mahallelerine bu tarz küçük ama 'özünde' çok BÜYÜK ve anlamlı hizmetlerin gitmesi

Özünde çok büyük mü
Bir sinema gösterisi alt tarafı
Türkiyenin filme mi ihtiyacı var şuan?
Daha büyük dertler var akdenizde

Cengoo33
1 ay önce - Cum 30 Ağu 2019, 14:11

Özden kasıt, bu çocuklar sosyal faaliyetlerden uzak bir hayat yaşıyordu. Terör örgütlerinin mahalle sorumluları bile vardı bu bölgede, bu çocukların ellerine molotof verip "gidin mahalledeki karakola atın" diyen kekolar at koşturuyordu bu mahallelerde.

Şimdi bu çocuklar Türk bayraklarının altında patlamış mısırlarını yiyip sinema keyfi yapabliyor, topluma entegre oluyor. Molotof atmayı eğlence saymasın diye çocuklar, bu tip etkinliklerle tanıştırılıyor. Hayırdır, senin zoruna giden ne ?

faith388
1 ay önce - Cum 30 Ağu 2019, 14:53

O bölgedeki çocukları düşünüyorsa Okul , spor kompleksi , kültür merkezi vb. şeyler açsın.
Çocuklar eğitim görsün . 19 Mayıs'ın , 30 Ağustosun önemini anlasın ki o asılan Türk Bayrağının ne anlama geldiğini bilsin. Böyle terörün elinden kurtulur bu çocuklar.

Cengoo33
1 ay önce - Cum 30 Ağu 2019, 15:00

Çocukların açık havada o Türk bayraklarının altında sinema izlemesi bile onları vatana biraz daha yaklaştırır. Sizin için küçük, benim için çok anlamlı ve oldukça BÜYÜK bir hizmet bu. Ben o mahallelerde 3 sene devriye gezdim, bu çocuklar benim devriye gezdiğim polis aracına taş attırılıyordu kekolar tarafından.

Bu çocukları bu tip faaliyetlerle vatana, bayrağa yaklaştırırsın. Yeni başkana yürek dolusu teşekkür ediyorum.

Cengoo33
1 ay önce - Cum 30 Ağu 2019, 17:16

Güzel bir uygulama daha.

Alıntı:
Daha Sağlıklı Nesiller İçin Çalışmalarımız Devam ediyor.

📌 Mahalle Evlerimizde 0-6 Yaş arası çocuklarımızda Denver II Gelişimsel Tarama Testi uygulaması başladı.👦👧

🔹️ Akdeniz'de bir ilk olan Denver II Gelişimsel Tarama Testi uygulamasına Uzman Psikoloğumuz #Karaduvar Mahalle evimizde Bir günde 46 Anne-Baba ve çocuklar ile görüşmeler yaparak #gelişim #testi raporlama işlemlerine başladı.

Denver II Testi; küçük çocuklarda varolan gelişimsel sorunları tespit etmek amacıyla geliştirilmiş bir ölçme aracıdır. Çocuğun yaşına uygun birtakım becerilerini değerlendirmek, gelişimsel olarak şüpheli durumları objektif olarak ölçmek ve risk altındaki çocukları izleyebilmek için 116 maddde ve 4 alt bölümden oluşan bir ölçektir. Denver II Gelişimsel Tarama Testi, tüm dünyada Türkiye de dahil olmak üzere 50’den fazla ülkede uygulanmaktadır.

☎️ Denver II Gelişimsel Tarama Testi uygulamasından ücretsiz olarak yararlanmak için 0324 232 04 42 irtibat numaralarımızdan başvurabilirsiniz.

Bipo33
1 ay önce - Sal 03 Eyl 2019, 08:56

Gültak’ın oğlu arabayla 8 yaşındaki bir çocuğa çarpmış. Talihsiz çocuk vefat etmiş. Gültak bu moral ile ne kadar belediyeye faydalı olur düşündürücü doğrusu

https://m.mersinhaber.com/haber-akdeniz-belediye- ...ldu/387507

Cengo33
1 ay önce - Sal 03 Eyl 2019, 11:35

Bipo33 bunu bilerek mi yapıyorsun?

Gültak'ın oğlu çarpmamış ki, içinde bulunduğu araç çarpmış. Yani direkt oğlu çocuğa çarpmış gibi yazman bir algı oyunu bence. Gerek yok böyle şeylere!

Muhtemelen Gültak'ın oğlunun arkadaşı falan sürüyordu aracı.

Bu yerel haber siteleri de tam kaosla besleniyor resmen, özellikle öyle bir yazıyorlar ki haberi ordan alıp buraya getiriyorlar 2 tık daha fazla alabilmek için. Garip bir habercilik anlayışı var yerel medyanın.

Bipo33
1 ay önce - Sal 03 Eyl 2019, 13:17

Bilerek derken? Bu yaşanan olay herkesin başına gelebilr.. Bunun siyasetle bir alaksı yok ki! Her partiden insan yolda birine çarpabilir.. Benim izah etmek istediğim; eğer ki Gültak’ın oğlu ise bu belediye başkanın verimine de yansır mevzusu idi.. Ama senin algın nasıl çalışıyor onu bilemem tabi...

Cengo33
1 ay önce - Sal 03 Eyl 2019, 14:01

Gültak'ın oğlu çarpmamış birader, Gültak'ın oğlunun arkadaşı çarpmış. Gültak'ın oğlu da o sırada araçtaymış.

Sen Gültak'ın oğlu çarpmış diyorsun, adamın oğlunu katil yaptın 2 dakikada!

Bipo33
1 ay önce - Sal 03 Eyl 2019, 14:29

Ben kimseyi katil falan yapmadım!! Ayrıca trafik kazasında birinin ölümüne sebep olmak katillik değildir!! Benim focuslandığım mevzu eğer ki Gültak’ın oğlu ise adam işine konsantre olamaz mevzusuydu! Gültak’ın oğlu değilse, şehirim adına sevinirim tabi!!

Herşeyi sanki sana ve anlayışına saldırılıyor gibi algılama. Özgür bırak şu algılarını!! Ben işin teknik kısmındayım!! Umrumda değil A parti B parti...!!!

sayfa 24
« önceki   123 ... 2324252627   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET