Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Tarsus İlçe Belediyesi Çalışmaları
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
serkan33

1 yıl önce - Prş 14 Arl 2017, 01:00

Alıntı:
KENDİ ELEKTRİĞİMİZİ KENDİMİZ ÜRETECEĞİZ”

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, üretken belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini, bu konuda kendi elektriklerini kendilerinin üreteceklerini söyledi.

3.5 MW'lik üretim lisansı ile çatı üzerlerine konulan Güneş Enerjisi Santrali (GES) Projesi'nde son aşamaya geldiklerini belirten Başkan Can, hizmette kalite, etkinlik ve sürekliliği sağlayan bir yerel yönetim anlayışına sahip olduklarını kaydetti.

(+)

serkan33

1 yıl önce - Prş 14 Arl 2017, 20:50

Alıntı:
Şehrimizi Ay Yıldızımızla aydınlatmaya devam ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.

(+)

Tarsus Belediyesi

kanber oner
1 yıl önce - Cum 22 Arl 2017, 17:02

Alıntı:
Başkan Can, "Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımı projesi kapsamında cam atıklarının geri kazanımı için şehrimizin belirli noktalarında kumbara dağıtım işlemine başlanmıştır.

serkan33

1 yıl önce - Cmt 06 Oca 2018, 00:26

Alıntı:
Belediyeden 35 milyon liralık otel, konut ve iş yeri ihalesi

TurizmGüncel

Mülkiyeti Tarsus Belediyesine ait 10 bin 408 metrekare büyüklüğündeki arazi kat karşılığı ihaleye çıkarıldı. İhaleyi alan şirket, sığınak, otopark, çöp odası, teknik alanlar, gezinti alanları, otel, işyerleri ve 3 değişik tipte konut konut inşa edecek.

17 Ocak 2018 tarihinde saat 11.00'de yapılacak ihale için 35 milyon 63 bin lira muhammen bedel, 1 milyon 51 bin lira ise geçici teminat tutarı belirlendi. İhale için son başvuru tarihi ise 17 Ocak saat 09.30 olarak açıklandı.

(+)

http://www.aurads.com/islerimiz/tarsus-karma-kull ...m-projesi/

kanber oner
1 yıl önce - Cmt 20 Oca 2018, 11:30

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler