Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
önery

9 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 15:53

bu alan belediyenin mi tokinin mi ?

serkan33

9 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 16:00

Hazineye aitmiş, belediye tahsisini istemiş ama vermemişler. Toki'ye tahsis edilmiş ayın 11'inde, onlarda o 2 firmaya otel olması için tahsis etmişler.

önery

9 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 16:05

o zaman belediye niye bu kadar itiraz ediyor ki. bende belediyenindi de ellerinden aldılar sandım...
oraya yapılacak otel veya otellerin inşaat ruhsatından kazanılacak parayla çok daha büyük bir park yapılabilir.
hani park olarak kullanılıyor olsaydı da itiraz edilseydi anlardım da bildiğin bom boş bir yer. hatta bir kısmında tarım bile yapılıyor. yani zaten bu güne kadar halk orayı kullanamamış...

En son önery tarafından Sal 23 Oca 2018, 16:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Emir ERTEN

9 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 16:05

O halde otel olacak demektir. Bu çabalar boşuna.

serkan33

9 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 17:12

İmar planında park ve spor alanı olarak gözüküyormuş, kıyamet ondan kopuyor yani.

timucintt
9 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 23:31

355 ada 3 parsel olan arsa kolej arsası diyorlardı zamanında; üstelik duvar vs örülmüştü çevresine... şimdi tokiye devir olmuş ilginç.

serkan33

9 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 01:34

Bay Tarhan bizim gibi kendisini yatırıma engel olmakla suçlayanlara cevap vermiş

Alıntı:
“KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL”

Otel yatırımına karşı çıktıklarına dair eleştiriler aldıklarını ifade eden Tarhan, “Biz otel yatırımlarına kuşkusuz karşı çıkmıyoruz. Kaldı ki Mezitli’de birçok yatırımcının büyük otellerle ilgili görüşmelerini hala sürdürüyoruz. Bu görüşmelerde elimizden gelen her türlü desteği sağlıyoruz. Ancak kamuya ait olan, 80 milyon vatandaşımızın kullanımına açık olan ve hepimizin hissesi olan bu alanı birilerine bakanlık kanalı ile doğrudan planlama yapılarak verilmesini kabul etmemiz mümkün değildir. Bu konuda tüm paydaşlarımızla birlikte yasal direniş hakkımızı kullanmamız gerekir diye düşünüyorum.

http://www.mersinhaberci.com/haber/12294/hayirdir ...dunuz.html

UğurÖz
9 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 01:44

Mezitli de oturdugum mahalle her yağmurda sel oluyor neredeyse. Bunu cimere yazdım telefon açtım dilekçe verdim 2 hafta sonra zahmet edip gelmişler. Mahalle de yağmur suyu gideri yokmuş.

Cimer şikayeti üzerine talep oluşturmuşlar.
Aslinda Meskinin işiymiş.

Bakalım yapacaklar mi yoksa yine ugrastiracaklar mi.

Emir ERTEN

9 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 01:47

Tepkiler haliyle olur. Koskoca Mezitli'de 5 yıldızlı nitelikli bir tesis yok. Bu durum kabul edilemez. Otel olmayınca turist de olmuyor otomatik olarak. Yıllardır bu durum da kanıksanmış ve adım atılmıyor.

serkan33

8 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 13:39

Esenbağlar’daki Taş Mektep’in restorasyonu tamamlanmış

(+)

(+)

(+)

(+)

Mezitli Belediyesi

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET