Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Vural Demir
10 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 20:54
Kahramanmaraş Türkoğlu - Şehir Giriş Kapıları


-Başkan Okumuş;Türkoğlu Şehir Kapılarının Tanıtımı yaptı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkoğlu Belediyesinin 2017 yılı Aralık Ayı Meclis Toplantı salonunda düzenlenen Meclis Toplantısında, ilçe için alınan birçok kararların yanı sıra ilçenin giriş ve çıkışlarına yapılacak olan Şehir Kapısının mimari avan projesini belediye meclis üyelerine tanıttı.

İlçenin prestij ve vizyonu için şehrin her iki girişine uygulanacak olan şehir kapılarının tanıtımını yapan Başkan Okumuş konuşmasında; Yapacağımız işin kalıcılığı ve Türkoğlu’muza kattığı değeri önemsiyoruz. Daha önce de yaptığımız tüm çalışmalarımızda ve projelerde alnımızın akıyla çıktık. Metropol ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İlçemize, Türkoğlu’nun adına yakışır bir şehir kapısını inşa edeceğiz. İki adet olan şehir kapılarımız Güneydoğuyu, Akdeniz’e ve iç Anadolu’ya bağlayan önemli bir yol güzergâhı olan Kahramanmaraş-Osmaniye ve Adana karayolu üzerinde bulunup bir adet Nurdağı ilçesi tarafında bulunan çıkışa, bir adeti ise Kahramanmaraş tarafından ilçemiz girişine yapacağız. Şehrimize ve memleketimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, diyerek konuştu.
(+)
(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
Misafir 2b6

10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 02:04

Cok guzel olmus guzelde dusunulmus. İlcedeki bu dusunce sehir baskaninda yok inanilir gibi degil. Turkolug bld baskanini buyuksehir baskanligina aday gisterilecegi gibi bi duyum almistim yazin izinde bununda bi gercekligi varmi acaba.

Mert Karakoyun

10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 02:06

Bu şeyleri ilk Melih Gökçek çıkarmıştı.

Ankara'ya her yönden şehre giriş yollarına bunlardan yapıp bir dünya para harcamıştı.HORASANLI8
10 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 00:58

Bu tür yapılar devletin bütçe sıkıntısı çektiği bir anda baya külfetli. Melih Gökçek bu tür kapılardan dolayı çok uyarılmıştı. Türkoğlu küçük bir ilçe yeterli şehirleşmeyi daha tamamlamasına çok var. Yinede ilçeye yeni bir renk getirir. Yeni yatırımı hayırlı uğurlu olsun.
Şu son yatırımlardan sonra Erkoç başkan şehirde marka haline geliyor. Uzun süre yerine kolay kolay birisinin tercih edileceğini sanmıyorum. Plaj inşaatının malzemesini doldurmaya başlamışlar. Ulucami alt geçit, sümbüllü yolu, malik ejder köprüsü, karamanlı köprülü kavşağı, çukurova köprülü kavşağı, Aliya İzzetbegoviç parkı, millet bahçesi, milli irade meydanı, arasa otoparkı, kuzey çevre yolu ve kayak merkezi gibi. Büyük projeleri ayağa kaldırıyor. Bu adam büyükşehir olunacak diye ilçe belediyelerinin 200 milyon borç taktığı bir belediyeyi devir alıp yatırımlara başladı. Poyrazın 12 yıllık 46 projesinin durumunu hatırlayın.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET