Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir 7eb

5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 12:13

Şükrü Konya'nın tulumunu sadece konyalılar yiyor bizim peynir tüm dünyada satılıyor bu sene ki yarım verilerine bak bi gastelerde haber olduk Kars'a yeni 10 katlı 2 gökdelen ve toplam 5 cami yapılıyor Konya'da bunlar yok işte görünen köy kılavuz istemez

Misafir ced

5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 12:17

Kars spor Anadolu selçukluyu yendiği gibi Konyaspor'u yener yeterli forvette yunus ve dueohao oynasın

Misafir 926

5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 12:19

Yakışıksız cümlelerle bizi Kars sevdamızdan vazgeçiremezsiniz

Misafir 747

5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 12:28

Yöresel ürün dediğin kars kaşarı türkiyenin hangi şehrine gittiysem marketlerde var,erzincan tulumuda aynısı sen uzaydamı yaşıyorsun veyahut konyanın dışına hiç çıkmadın.Her yörenin iyi olduğu bir sektör var,konya çok fazla üretim yapabilir ama diğer şehirlerede saygı duymak lazım.Karsın kaşarını erzurum dahi üretemiyor,konyanın ürettiğinide kars üretemez.Erzurumun balını konyada üretemezsin.Bütün şehirler birbirine saygı duymalı,tatlı bi yarış olmalı savaş değil,ancak böyle yükseliriz.Sen karsı küçük görürsen istanbul,antep seni küçük görür böyle olmaz önce saygı.

Misafir 474

5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 12:40

İstanbul'u anladık da, Antep çok saçma olmuş ...

turkoman
5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 13:36

Ben İstanbul'la aşık atmıyorum ama Gaziantep ile çoğu konuda atarım yani sıkıntı değil sonuçta Konya Türkiye'nin 6. Büyük şehri, Antep ise 7. .

Ayrıca tarım ve hayvancılık konusunda diyorum 1 numarayız diyorum adam İstanbul diyor. Avel avel konuşursun ancak kaç kuruş tarım ve hayvancılık var İstanbul ve Antep'te?

Bu başlık altında çekememezlik yaptığınız sürece de hangi memleketten olursanız olun yerin dibine sokarım. Kimseyle yarış yapma gibi bir niyetim yok ama adam tarım ve gıda adı altında gelip Kars, Erzincan, Antep derse de ağzının payını veririm. Bakın yukarılarsa istatistikleri verdim daha iyisi varsa beklerim

Misafir d47

5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 14:25

Konya'da 10 tane üniversite olsa ne olur ya? Ülkenin ortasında sıkıcı bir şehir. Bağnaz insanlarla dolu. Sokakta şort giysen dayak yersin.

veysel döker
5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 14:27

Bu başlık çiftlik bank için açılmıştı sanırım. Kilitlenmesi gerekmez mi?

Misafir c82

5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 14:34

Cbu baslik ciftlikbank basligi baslik farkli lanse edilmis sanki buyuk bir devlet yatirimi vs gibisinden ama oyle bir sey yok

Misafir ab1

5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 17:16

Antep beşmilyar dolar ihracat yapıyor konyanın iki katı sen kırk fırın ekmek yersen antepten büyük olursun.Sen herhalde kelle sayısını büyüklükle kıyaslıyorsun.Kocaelindende büyüksün ozaman.Kelle sayısı büyüklük sıralamasında para etmiyor öyle olsa almanyadan büyük olmamız lazım.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET