Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
turkoman
1 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 18:54

Alıntı:
Gıdada lezzet önemli lezzette konyanın eti,sütü lezzette en sonda gelir ürünleriniz daha ucuz gider diğer bölgelere göre

Ahaha konuştu bir köylü. Çok biliyor ya. O yüzden Torku, Enka, Ayca, Cebel gibi süt ürünleri Türkiye genelinde satış yapan Konya firmaları değil mi?

Ya şurada çekememezlik yapın da mantıklı bir açıklama yapın da gelin arkadaş. Konya hazımsızlığı mideye rahatsızlık verir bakın dikkat edin

Türkiye'de Gıda'nın ve Tarım'ın başkentidir Konya, ötesini iddia eden şehir varsa buyursun gelsin

Misafir 720

1 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 19:00

Torku dışında o dediğin ürünlerin hiçbirisini duymadım. Konya'da ünlü olabilirler ama ülke çapında pek değiller sanırım.

Misafir 232

1 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 19:07

Enka ve cebel li manisada kullanıyorum peynirleri harika

Misafir 0f8

1 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 19:14

Ayca urun yelpazesini epey genisletti ben Erzurumda yerel zincir marketler olan Duzgun ve Temada devamli Ayca stantlari goruyorum ve kasarinida uygun fiyatta oldugundan aliyorum gormek isteyene Konya markalari her yerde

turkoman
1 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 19:18

Alıntı:
Torku dışında o dediğin ürünlerin hiçbirisini duymadım. Konya'da ünlü olabilirler ama ülke çapında pek değiller sanırım.

Marketlere gitmiyorsan görmüyor olabilirsin, sonuçta bunlar reyon ürünüdür paketlice ve marketlerde bulunur

Ulan millet nerede yaşıyorsa A-101 bile yok herhalde şehrinde... A-101'de Cebel ürünlerinin çoğu var. Ayrıca Ayca ürünlerini ben bizzat Antalya, Ankara, Kayseri ve Samsun'da gördüm

turkoman
1 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 19:27
Enka Süt

Sadece Konya'ya yani 2.5 milyona yakın nüfusa ürün satarak (ki alanında Konya'da onlarca firma varken) Türkiyenin ilk 500 firması arasına girmiş Enka Süt ahahaha ya ulan beyni olmayıp fikri olan insanların yaşama amacı nedir merak ediyorum cidden...

Arkadaş duymadıysanız sallamayın, yani hayat sizin yaşadığınız çevreden ibaret değil

Bak bakalım Enka Süt'e sence sadece Konya'da satarak bu başarıya sahip olabilir miydi misafir kardeş?

Misafir d07

1 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 20:13

Bu tesis ülkedeki istisnasız tüm şehirlerin tüm hayvancılık ve sütcülükle uğraşanların korkulu rüyasıdır.

Bu korku daha şimdiden saldırganlaştırmıştır. Ancak korkunun Ecele faydası yok.

Tek hatası kapasiteyi çok düşük tutmuşlar. 35 bin değilde 100 bin veya 200 bin tutabilirlerdi.

Alanı da çok ufak belirlemişler. 2 milyon 250 bin metre kare değil, 10 milyon metre kare alan belirlemeleri gerekirdi.

Misafir d07

1 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 21:59

Türkiyenin dışardan et ithal etmesini anlamıyorum.
Halbuki sadece Konyada bile 10 milyon sığır besleme imkanı var.

Istanbulda yatırımcı Konyaya uzak diye yatırım yapmıyor. Evet böyle bir sorun var ancak aşılabilir. Sorun direk istanbul-konya karayolunun olmamasından kaynaklanıyor. 10 saatlik yol direk yol olsa yani ankara veya afyon üzerinden dolaşmasa 5 saate düşecek.

Yanlız bu sorunla ilgilenen yok. Bu da istanbulda et fiyatlarının çok yüksek olmasına sebep oluyor.

Misafir 0e6

1 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 01:43

Konya da hayvancılık olmaz. Kuru ve verimsiz bir arazi. Mera ve bol yağmur alan yerler lazım bunun için.

Misafir 602

1 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 13:45

Reklamlarda surekli izledigimiz vatandasin yatirim yapabilecegi ciftlikbank hakkinda pekde hos olmayan haberler cikmaya basladi ozellikle basinda bu ciftligi kuracak olan ceo olarak adledilen kisi 25 yasinda bursali birisi isin acigi konyaya gelip bu sekilde bi yatirim yapmak buyuk bir cesaret isi tabi bu ciftlikbank acilirsa?

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET