Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
AkanAtmaca
4 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 22:43
Theend06

Çankaya'da oturduğunu iddia ediyorsun. Hemde 1 saatte havaalanına gidiyorsun. Ben o yolun hergün trafik kurallarına uyarak doğukent bulvarından Çevreyolu'na çıkarak 25 dk da gidiyorum. Dikkat et doğukent bulvarında gezer radar var. Bide Çankaya da oturuyorum diyorsun. Yolu bilmiyorsun😵

Theend06
4 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:06

Yoğun trafikde kış ayında dene bakalım yarım saatde nasıl gidiyorsun o yolu.

Misafir ff3

4 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:32

Arsa simsarlarına ve Arsa spekülatörleri ne takılmayalım.
Konumuz belirlenen 4 yer hakkinda ki görüşler. Hangisi olmalı neden?
Aşti
AKM
Etimesgut Şeker Arazisi
Kara Havacilik Etimesgut

Misafir 6cc

4 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:33

Atmaca yani bölgeyi övecem diye saçmalıyorsun resmen allahın unuttuğu akyurdu falan yakın diye inandırmaya çalışıyorsun sen inanmışşsın yer almşsın elinde patlamış bari başkalrına yapma.

Erk70
4 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:36

Gücünü halktan aldığını iddia eden Cumhurbaşkanı nasıl olsa kendisine sahip çıkan halkın sesine kayıtsız kalmayacaktır bu çankayalılar fetö nün taktikleriiyle bizi yıldıramazlar Fuar alanı akyurta yapılmazsa dahil muhtemelen akyurta oy oranında değişim olmaz kırgınlığımız olur üzüntümüz olur eyvallah ama içimizde kalmak şartıyla bunun hesabınıda sorarız bu kaos ortamının yaşanmasıda ,bölge halklarının kenetlenmesi ve örgütlenip hak iddia etme pratiklerini geliştirme açısından hayırlı olmuştur 50 bin kişilik yapılan üniversiteyi ,hava alanını: fuarla ,fabrikalarla beslemeyip ne ile besleyeceksin zaten Sunni fikirleri yalanı dolanı bir kenara bırakırsanız fuarın doğal ortamın burası olması kadar uygun yer yok .uzaklıktan bahsediyorsunuz metrodan bahsediyorsunuz ve şekerin arazisini uygun görüyorsunuz,aştiyi ve akm alternatif olarak saymıyorum uluslar arası bir fuar olacaksa buraların toplam kapasitesi park yerini bile karşılamaz askeriyeye gelince buranın boşaltılması yeni yere geçmesi en az 5 yıl uzaklık ve metro olmamasıda cabası ama ankaparkın yanındaki arsaya halin karşısına yapılacaksa kabülüm.yada Ankamallın karşısı büyük sanayi

mertgil
4 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:39

Bu tablodaki veriye göre Etimesgut bariz avantajlı zira %50 şansı var

Misafir abe

4 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:47

Akm merkeze uzak. Diğer üçü merkeze yakın avm lere yakın raylı sistem bağlantılı bulvarlarla bağlantılı stratejik yerler. Belirlenen kriterlere uyuyor.

Misafir 6cc

4 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:53

Akyurt olmuyor hemşerim neden zorluyorsun, devletin başı oraya yapılmayacak dedi, daha neyin peşindesiniz. Polyanacılık oynamayın gerçekleri görün biraz. Hala Akyurt diyenler var anlam veremiyorum Akyurda ol-ma-ya-cakk bitti.

Erk70
4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 00:19

Hemşerim neden si nir leniyorsun .fikir jimlastigi yapıyoruz seni zorluyor isek bu nu senin için yapıyoruz .uf ku nu açıyoruz

Misafir 7d1

4 gün önce - Prş 07 Arl 2017, 00:29

kara havacilik olmalı bakmayin etimesguta bağlı olduğuna aslinda yenimahalle sayılır batikentten bile daha yakın şehir merkezine saraya kuş uçumu 3km anadolu bulvarı, istanbul yolu ve ankara bulvarı yanıbaşında...

sayfa 11
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet