Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Best Van Turizm Otobüs Şirketi
123   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1

Best Van Turizm'in hizmet kalitesi sizce nasıl?
Çok Beğendim 21.1%  21.1%  [4]
Beğendim 21.1%  21.1%  [4]
Fena Değil 31.6%  31.6%  [6]
Beğenmedim 5.3%  5.3%  [1]
Hiç Beğenmedim 5.3%  5.3%  [1]
Kararsızım 15.8%  15.8%  [3]
Toplam Oy : 19

Emir GÖKER
2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 13:30
Best Van Turizm Otobüs Şirketi

BEST VAN TURİZM OTOBÜS ŞİRKETİ
Kuruluş yılı: 1989
Firmanın ait olduğu il : Van
Kurucusu: Arslan Bayram, 1961 yılında Van’da doğdu. Çocukluğundan itibaren iş hayatının, özellikle turizmin içinde aktif olarak rol aldı. Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirdi ve 1988 yılında Taç Turizm’de otobüs ortağı olarak, ulaştırma sektörüne adım atmış oldu. 1990 yılında ise Best Van Turizm’i kurdu. 23 yıldır Best Van Turizm’in yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunmaktadır. 
Best Van Turizm 23 yıldır Van merkezli olarak Türkiye’nin bir çok noktasına ulaşım sağlamaktadır. Son yıllarda Irak, İran ve Gürcistan’ın belirli bölgelerine ulaşım başlatmış ve yurtdışı ulaşımı için yatırımlar yapmıştır.
Best Van Turizm'in filosunun büyük bölümünü travegolar oluşturur.
Best Van Tur'un filosunda 150 den fazla otobüs vardır.
Best Van Turizm, Kurulduğu tarih tarafından Bayram Ailesi tarafından yönetilmektedir.
Çoğu firmada olduğu gibi Best Van Turizm'de de 2+1 araçlar mevcuttur.
Best Van Turizm'in en büyük rakibi Vangölü Turizm'dir.
Best Van Turizm Van'ın simgesi Van Kedi'li Logosu ;

eren pamuk
2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 14:15

En değişik isimli bir firmadır.Neden ingilizceden Türkçe anlamı en iyi bir anlamı olan Best One (Okunuşu Best Van) böyle bir aktraksiyonla bir firma ismine koyulması ve Vanı temsil etmesi anlaşılmıyor.Tıpkı Lüks sınıfı firmalar gibi.Ama yinede otobüsleri 2014-2015 model travego 17 shd 2+1 ve tourismo relax 2+1 ile oldukça göz dolduruyor.1 de yeni travegoları vardır.

En son eren pamuk tarafından Pzr 26 Ksm 2017, 14:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Emir GÖKER
2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 14:21

Alıntı:
En değişik isimli bir firmadır.Neden ingilizceden Türkçe anlamı en iyi birinci anlamı olan Best One (Okunuşu Best Van) böyle bir aktraksiyonla bir firma ismine koyulması ve Vanı temsil etmesi anlaşılmıyor.Tıpkı Lüks sınıfı firmalar gibi.Ama yinede otobüsleri 2014-2015 model travego 17 shd 2+1 ve tourismo relax 2+1 ile oldukça göz dolduruyor.1 de yeni travegoları vardır. 

Türkçede anlamı En iyi Van Turizm anlamına gelir.
Best Van'da 1 tanede temsa safir vardı ayrıldı mı?

Misafir af8

2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 22:16

HATAY-VAN arası yaptığım yolculuktan çok memnum kaldım çok rahat ve temiz bir araçtı başarılarının devamını diliyorum👍

bd3406
2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 23:46
BEST VAN TURIZM

iyi geceler arkadaşlar best van turizm şuan da 80 e yakin aracla hizmet vermektedir.dogu bolgesinde filosunun tamami 2+1 olan tek firmadır.herzaman yenilikçi olan kurumsallaşmaya başlayan,genel müdürĺügünü ve ceo lugunu ASLAN BAYRAMIN kızı İREM BAYRAMin yaptigi firmadir.firmanin icini bilen biriyim

Emir GÖKER
1 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 20:17

Alıntı:
yakin aracla hizmet vermektedir.dogu bolgesinde filosunun tamami 2+1 olan tek firmadır.herzaman yenilikçi olan kurumsallaşmaya başlayan,genel müdürĺügünü ve ceo lugunu ASLAN BAYRAMIN kızı İREM BAYRAMin yaptigi firmadir.firmanin icini bilen biriyim 

Evet 2+1 araçların çok olması tabiiki iyi. Vanda en iyi otobüsler Best Van'da bulunuyor. Ancak yeni tourliner veya maraton da alsa iyi olur. Vanyolu turizm ise Best Van ve Vangölü turizme nazaran az daha geride. 2+1 aracı nerdeyse yok ve bu yıl hiç yeni bir araç almadı. Yeşil erciş seyahatta fena değil.

Misafir 0d3

1 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 20:45

Kâmil Koç Van'ın bütün arabaları da 2+1. Filoda Setra 2+1 ler de var. Günde Van kalkışlı 9-10 seferi var, fazla aracı yok galiba bu operasyonun, maksimum 25 aracı vardır. Pek tutulmadı sanki Kâmil Koç Vanda. Hem gidilen destinasyon az hem de seferler az.

Emir GÖKER
1 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 20:54

Alıntı:
Kâmil Koç Van'ın bütün arabaları da 2+1. Filoda Setra 2+1 ler de var. Günde Van kalkışlı 9-10 seferi var, fazla aracı yok galiba bu operasyonun, maksimum 25 aracı vardır. Pek tutulmadı sanki Kâmil Koç Vanda. Hem gidilen destinasyon az hem de seferler az. 

Best Van Tur ve Van Gölü varken Kamil Koç Van'da pek tutulmaz. Daha Vanyolu ve Yeşil Erciş'i de eklersek Kamil Koç'un işi Van'da daha zor.

Mert Karakoyun

1 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 09:26

Bayram ailesi sanırım Van ın hemen hemen en zengin ailelerinden. Yıkılan Bayram Otel in de sahibi olan Aslan Bayram'ın kızı İrem Bayram otobus firmasının patronluğunu yapıyor.

Kısacası zengin kızı yani.

Emir GÖKER
1 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 09:31

Alıntı:
Bayram ailesi sanırım Van ın hemen hemen en zengin ailelerinden. Yıkılan Bayram Otel in de sahibi olan Aslan Bayram'ın kızı İrem Bayram otobus firmasının patronluğunu yapıyor. 

Kısacası zengin kızı yani. 

Bayram Oteli'nin sahibi Tevfik Bayram'mış. Bu Tevfik Bayram'ın, Arslan Bayram ile akrabalığı varmı?
İrem Bayram kadına şiddetle mücadele gününde bayanlara otobüs biletini ücretsiz vermeliydi. Hatta otobüsleriyle bir konvoy yapmalıydı. Bir bayandan beklerdik ama olmadı.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM