Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı

Sizce Manisa'da yatırım için en mantıklı bölgeler nedenleridir?
Yunusemre & Şehzadeler & Saruhanlı 20.0%  20.0%  [1]
Turgutlu & Ahmetli & Salihli 80.0%  80.0%  [4]
Akhisar & Gölmarmara & Soma & Kırkağaç 0.0%  0.0%  [0]
Alaşehir & Sarıgöl 0.0%  0.0%  [0]
Demirci & Gördes & Köprübaşı 0.0%  0.0%  [0]
Kula & Selendi 0.0%  0.0%  [0]
Toplam Oy : 5

Serky45
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 18:05
Manisa'nın Yeni Yatırımlık Arazileri Nereler Olur?

Merhaba,

Malumunuz Manisa sürekli olarak gelişen ve buna paralel olarak büyük küçük birçok yatırımcıyı kendine çeken bir ilimiz. Manisa'da nerelerden arsa alınır, arsa fiyatları nedir? Bu gibi konularda bilgi paylaşımı için bu başlığı açma gereği duydum.

fbe1907 Faik

3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 18:13

Oyumu Turgutlu, Ahmetli, Salihli'den yana kullandım. Bu bölge zaten şuanda da gerek gelişmişlik, gerek sanayi, gerek nüfus, gerek ulaşım açısından Manisa'nın en önemli bölgesi bence.

cenkmy
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 19:14

suan bağyurdu osb oldugu için turgutlu manisaya doğru gelişemiyor malesef. İzmire doğru gelişiyor ve , salihliye doğru gelişebilmekte , turgutlu içinde tüm arsalar tıkanmış durumda eskı bınalar yıkılıp yenıleri yapılabiliyor oda azami miktarda , o yuzden suan gelişiyor turgutluda ister izmire dogru istersede , salıhlıye doğru her yerden arazı alabilirsiniz misal örnek vereym 10 sene once alınmış bır konutlar bölgesı olarak geçen bölgeden arazımız vardı , 17 bın tl ye almıştık zamanında , suan 4 kat yapıldı ve tanesi 200 bın tl den sattık. ama suan oralarda arazi fıyatları uçuyor yanı izmire doğru ve salihliye doğru alınan her yatırım suan 10 sene sonra parayı parayla katlayan bir ekosistemdir.

Serky45
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 21:27

Evet ben de Turgutlu-Salihli hattının değerlendiğini duymuştum. Peki Manisa-Turgutlu arasındaki bölgelerde (Karaoğlanlı ve Aşağıçobanisa tarafları) fiyatlar ve talep nasıl?

muser6774
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 23:45
Yukarı Çobanisa Karaoğlanlı Bozköy

Yukarıda yazdığım 3 mahalle gelecekte çok prim yapacağını düşünüyorum. Neden derseniz İstanbul otobanı Turgutlu yol kavşağı bu bölgeye hareket getirecek. <Hatta İzmirden bu bölgeye çok talep olacağını tahmin ediyorum. Çünkü Bornovadan çıkan bir araç 15 dakikada Turgutlu kavşağına en geç 25 dakikada Karaoğlanlıya veya Bozköye ulaşabilecektir. ikinci sebep olarak şunu düşünüyorum Manisanın artık Batıya gidecek pek yeri kalmadı. Ovaya da bina yaptırılamdığına göre Manisanın doğusu gelişmeye müsait olduğunu düşünüyorum. Hatta otoban açılsın İzmir Manisa arası gitmek isteyenler otobanı tercih edeceklerini düşünüyorum. Şahsen ben bir İzmirli olarak İzmirdeki arsa tarla fiyatları aldı başını gitti bir dönüm tarla fiyatı 200.000 Tl diyorlar. Şehirden uzak bir yere bu fiyatlar oldukça fazla. Ben de yukarıda saydığım gerekçelere istinaden tercihimi ve yatırımımı bu üç mahalleye yapmayı düşünüyorum. Hafta sonlarım buralarda geçiriyorum bir kaç haftadır. Ve internetten de araştırıyorum.. Umarım yanılmıyorumdur.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET