Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bahtiyar Ölmez - [DİZİ]

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)

Bahtiyar Ölmez dizisi sizce nasıl?
Çok Beğendim 0.0%  0.0%  [0]
Beğendim 16.7%  16.7%  [1]
Fena Değil 33.3%  33.3%  [2]
Beğenmedim 16.7%  16.7%  [1]
Hiç Beğenmedim 16.7%  16.7%  [1]
Kararsızım 16.7%  16.7%  [1]
Toplam Oy : 6

Emir GÖKER
1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 21:06
Bahtiyar Ölmez - [DİZİ]

ATV kanalı, yeni dizisini 1 ay önce tanıtmıştı. Dizinin yönetmenliğini Cem Tabak, yapımcıcılığını ise Nehir Yapım ve sahibi Muharrem Gürer üstleniyor. Ayrıca dizinin proje tasarımlığını Kertenkele dizisinin proje tasarımcısı olan Hasan Burak Kayacı'nın yaptığı bu proje bugün ATV ekranında ilk bölümünü şu an yayınlıyor.
Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ise şöyle ;

DİZİNİN KONUSU

Dizi, İstanbul’un eski mahallelerinin birinde yaşayan çalıştığı hiçbir işte tutunamayan sempatik ve hayalperest olan Bahtiyar Ölmez’in hayat hikayesine odaklanıyor. Yeraltı dünyasının ağır abilerinden Rıfat Çakar’ın tıpatıp Bahtiyar’a benzemesi tüm dengeleri biranda değiştirecektir.

BAHTİYAR ÖLMEZ OYUNCULARI

Yetkin Dikinciler;

15 Ağustos 1969 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Gülizar, Kırık Kanatlar, Gözyaşı Çetesi, Eşref Saati, Aile Saadeti, Bizim Yenge, Çıplak Gerçek ve Muhteşem Yüzyıl’ın kadrosunda yer almıştır.

Hande Şubaşı;

21 Şubat 1984 Ankara doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunudur. 2005 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 1. olmuştur. Daha önceden Adak, Elveda Rumeli, Elde Var Hayat, Muhteşem Yüzyıl, Düşman Kardeşler ve Diriliş Ertuğrul’un kadrosunda yer almıştır.

Güven Hokna;

1 Ocak 1946 Ankara doğumlu usta oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Daha önceden, Susam Sokağı, Ferhunde Hanımlar, İkinci Bahar, Havada Bulut, Zerda, Kurtlar Vadisi, Yaprak Dökümü, Huzur Sokağı, Sen Benimsin ve Bana Sevmeyi Anlat gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Umut Oğuz;

2 Temmuz 1977 ankara doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Ahmet Gülhan’dan tiyatro eğitimi almıştır. Daha önceden Üvey Baba, Büyük Buluşma, Acı Hayat, Sevda Tepesi, Kuzey Rüzgarı, Adanalı, Papatyam, Dedektif Memoli, Boynu Bükükler ve Kertenkele’de rol almıştır.

Semih Öztürk;

2016 yılında katıldığı Survivor yarışması ile ünlenen Öztürk, 1991 Bursa doğumludur. Marmara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Erol Evgin’in Gel Otur Yanıma adlı şarkısının klibinde oynamıştır.

Orhan Aydın;

5 Haziran 1961 İstanbul doğumlu usta oyuncu daha önceden Haziran Gecesi, Belalı Baldız, Gümüş, Hırsız Polis, Şöhret, Arka Sokaklar, Sıla, Kurtlar Vadisi Pusu, Elde Var Hayat, Huzur Sokağı, Ben Onu Çok Sevdim ve Alın Yazım gibi dizilerde kamera karşısına geçmiştir.

Serkan Kuru;

18 Haziran 1978 Bursa doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde kısa dönem Tiyatro eğitimi almıştır. Beşinci Boyut, Kaşıkçı Güzeli, Kalpsiz Adam, Kollama, Elde Var Hayat, Tövbeler Tövbesi, Kara Para Aşk, Nizama Adanmış Ruhlar ve Kertenkele gibi dizi projelerinde rol almıştır.
Ayrıca dizide Ali Çatalbaş, Yakup Yavru, Gözde Okur, Ferdi Kurtuldu ve Hazal Şenel'de oynuyor.

Emir GÖKER
1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 21:15

Dizi bence belki tutabilir. Kertenkele'de 85. Bölümlere kadar gelmişti. Ancak isimsizler dizisi varken işi zor.

Emir GÖKER
1 ay önce - Pzr 12 Ksm 2017, 12:37

Dizinin ilk bölümündeki totaldaki reytingi 7.Sırada bitirdi. İsimsizler diziside bekleneni veremedi o da totali 8. Sırada tamamladı. Bu iki dizide O ses türkiye, Fazilet hanım ve kızları, Fox ana haber, Kalbimdeki deniz gibi haber, dizi veya programlar karşında ezildi.

UğurÖz
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 18:23

Dün tekrarına denk geldim ve beğendim. Özellikle basroldeki kıza hayran kaldım rolünün hakkını veriyor.

Emir GÖKER
2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 11:50

Alıntı:
Dün tekrarına denk geldim ve beğendim. Özellikle basroldeki kıza hayran kaldım rolünün hakkını veriyor.

Aynen. Hande Subaşı'nın sesi de oldukça iddalı. Rol olarak ta iyi. Yetkin Dikiciler ve Semih Öztürk'te iyi rol yapıyorlar.

Nazmi

2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 12:24

Geçen hafta tesadüf ilk bölümünün tekrarını izledim. Yetkin Dikiceler'i severim, görünce izleyim dedim. İlk bölüm fena değildi. Dünkü 2. bölümü izleyemedim, tekrarını vakit bulursam izleyeceğim.

Emir GÖKER
2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 12:27

Alıntı:
Geçen hafta tesadüf ilk bölümünün tekrarını izledim. Yetkin Dikiciler'i severim, görünce izleyim dedim. İlk bölüm fena değildi. Dünkü 2. bölümü izleyemedim, tekrarını vakit bulursam izleyeceğim

Dizide Rıfat Çakar kaza sonucu ölünce ikizi gibi benzeyen mezarcı adam öldürünce bayılan Bahtiyar Ölmez'i mafyalığa alıştırmaya çalışırlar. Dizinin en komik özelliklerinden biri bu. Dizi fena değil. Rıfat öldü mü tamamen bilmiyorum?
Umut Oğuz ve Serkan Kuru'da fena değiller.

Emir GÖKER
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 19:07

Ben bu diziyi dün izledim gayet iyidi. Özellikle Yetkin Dikiciler, Semih Öztürk, Serkan Kuru ve Hande Subaşı iyi rol yapıyorlardı.

Emir GÖKER
5 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 21:40

Diziyi şuan izliyorum. Bol bol mafya komedisi var.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET