Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yeni Belediye Başkanı Mustafa Tuna önce hangi alanlardaki sorunları çözmeli?
« önceki   123 ... 91011 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 10

Yeni Belediye Başkanı Mustafa Tuna önce hangi alanlardaki sorunları çözmeli?
Güvenlik(aydınlatma vs.) 4.7%  4.7%  [5]
Temizlik (çevre temizliği, çöp toplama) 2.8%  2.8%  [3]
Altyapı (su,kanalizasyon,elektrik, internet vs) 15.0%  15.0%  [16]
Altyapı (yol, köprü, altgeçit vs) 26.2%  26.2%  [28]
İmar Düzenlemeleri 15.9%  15.9%  [17]
Eğitim Faaliyetleri 1.9%  1.9%  [2]
Kaldırım, refüj çalışmaları 4.7%  4.7%  [5]
Trafik düzenlemeleri (park yeri vs dahil) 29.0%  29.0%  [31]
Toplam Oy : 107

veysel döker
4 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 08:26

Alıntı:
Yeri burası mı bilmiyorum.Fakat facebook sayfası ankara ulaşım dayanışması sayfasında isim vermek istemiyorumda başkanımıza provokatör seçim için yapıyor gibi yorumda bulundular.Bende tam tersi olarak başkanımız mustafa tuna oy uğruna değil.Halk uğruna hizmet yapıyor dedim.Arkasindan da bana laf cakanlar oldu uslubumu bozmadım.Mustafa tuna ankaranin can damarı çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.24 saat ulaşım su indirimi derken ankaraya ilaç gibi geldi başkan.Daha da düzeleceğine inanıyorum.Şuan çok ama çok sinirliyim mustafa tunaya yalan yanlış iftiralar yazdıkları için.

Ağzı olan konuşur da sen neden sinirleniyorsun?
Mustafa Tuna özünde iyi bir insan olabilir, ben de öyle olduğunu düşünüyorum. Gökçek gibi değil, suratına bakınca iyi bir insan olduğunu düşündürüyor. Ama yaptığı icraatlar elbette seçime yönelik yapılan şeyler. Bu çok normal. Adam belediye başkanı öncelikli amaçlarından biri de tekrar seçilebilmek.

vsumer
4 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 08:50

Aşağıdaki fotoğraflardaki toplam 8 duraklık metro uzatmasını yapması, Ankara'nın batı bölgelerini çok rahatlatır.

M3 Yenikent'e kadar uzatılacak, Yeniken'in giriş kısmında 1 istasyon, yeni gelişen bölgesinde bir istasyon.

M2 Turkuaz'a kadar uzatılacak, Konutkent, Yaşamkent, Orhun(Şehitali Güneyi) ve Turkuaz durakları.

M5 hattı ile, Batıkent bölgesi (tabi ki Eryaman ve Sincan) ile Ümitköy (Eskişehir Yolu hattındaki bölgeler) birbirine bağlanacak. Şaşmaz'a metro gitmiş olacak. Ayrıca banliyö hattına aktarma imkanı olacak Yıldırım durağı ile. Duraklar: Şaşmaz- Yıldırım.

tilsimonline

4 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 09:20

Alıntı:
Birader iki güne bir neden aynı mesajı atiyosun?

sayın @veysel döker
Madde eklemeleri yapmıştım,msjın sonunda niye tekrar yazdığımı belirtmiştim, iki adet yeni madde ekledimde okumamış olduğunuz için farkına varmamışsınız, nacizhane yapılan ve bekleyen icraatları yazmaya çalışıyordum , rahatsızlık ediyorsam birdaha yazmayım ?

veysel döker
4 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 09:53

raahtsızlık yok. Sadece ekleyebilirsin belki. Başı sonu aynı olunca tamamını okumuyor insan doğal olarak

mursel kasap
4 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 11:03

Mustafa tuna seçimler geçse dahi aynı icraatlerini yapmaya devam eder diye düşünüyorum.

Misafir c5f

3 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 05:55

sayın tuna'nın şehre huzur getirdiği aşikar. yalnız sadece otobüsler çalışsın, yollar süpürülsün ile mi kalacak koca şehirde icraatları?

Misafir 171

3 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 09:26

Gökçek projeleri son sürat devam ediyor. Bütün büyük projelerin iptal edilmesi yerinde olacaktır. Bu projelerin rantçıları , arsa spekülatörleri, aracıları belirlenmeli ranttan uzak spekülatörü olmayan yeni kalkınma projeleri üretip seçimlere kadar bitirilmesi gerekiyor.

Misafir 698

3 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 12:12

Ali İnandım'ın toplu değerlendirmesi.

http://www.milliyet.com.tr/Milliyet.aspx?aType=Ek ...p;EkPage=4

Misafir 931

3 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 13:11

Ranta, havadan para kazanmaya, üretmeden kazanmaya alısanlarin oyunlarını bozsun inşallah.

Misafir b0a

3 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 17:47

931 hani nerede gökçek projeleri devam ediyor. Rantiyeciler arsacılar akyurt fuar alanı ve kanal projesinde iptal olmasin diye gösteriden tut her şeyi yaptılar.
Nasıl olacak böyle.

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet