Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yeni Belediye Başkanı Mustafa Tuna önce hangi alanlardaki sorunları çözmeli?
« önceki   123 ... 8910 ... 505152   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 9

Yeni Belediye Başkanı Mustafa Tuna önce hangi alanlardaki sorunları çözmeli?
Güvenlik(aydınlatma vs.) 5.0%  5.0%  [7]
Temizlik (çevre temizliği, çöp toplama) 3.6%  3.6%  [5]
Altyapı (su,kanalizasyon,elektrik, internet vs) 19.4%  19.4%  [27]
Altyapı (yol, köprü, altgeçit vs) 23.7%  23.7%  [33]
İmar Düzenlemeleri 14.4%  14.4%  [20]
Eğitim Faaliyetleri 1.4%  1.4%  [2]
Kaldırım, refüj çalışmaları 5.0%  5.0%  [7]
Trafik düzenlemeleri (park yeri vs dahil) 27.3%  27.3%  [38]
Toplam Oy : 139

Misafir c27

9 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 08:48

Köy gibi yer hiçbi şey yok diyip bir eve 400.000 verenler gelip burda ağlıyor. Herkes saf bi sen akıllısın öyle yere 400.000 verip sonra hurdacılar sitesi değeri düşüyor diyosun. Almasaydın hemşerim sen alırken yok muydu orda site, alırken çevreyi gezmedin mi dolaşmadın mi burası köy gibi burda hiçbi şey yok 400.000 verilmez demedin mi ? Sen cadde ismi ver direk bakanlıkları ve valiliği taşıyalım...
Şuursuz adamlar bi şekilde para kazanıyor, saçma sapan yerlere 400.000 veriyor sonra her yerde ağlıyor!

tilsimonline

9 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 10:01

Mustafa Beyin tamamlanmış projeleri
-otobüsler 24 saat devam ediyor
-aşti yerinde kaldı
-çevre ilçelerde su ucuzladı(merkezde pek birşey farketmedi)
-2018 de ulaşıma zam yapılmayacak olması
-hafriyat ve otopark hizmetlerinin direk belediyeye bağlanması(şu an proje aşamasında)

Melih Beyin devam eden projeleri
-Bağlıca Bulvarı
-Bilkent hastanesi etrafındaki yollar(eskişehir-incek bağlantısı)
-Eryaman-çakırlar bağlantı yolu

Beklenen ve merak edilen konular
-Fuar alanı konusu
-MİA sorunsalı
-1011 trafiği
-Kanal Ankara konusu
-Ankapark konusu
-Ankaray Aşti-söğütözü
-Keçiören-Kızılay metro uzatması
-Aktarma ücretleri ve öta lara validatör takılması böylelikle aktarmanın sıkıntısız yapılması
-Eskişehir yolu -Sabancı bulvarı - ankara bulvarı bağlantı yolu
-Eski stadların yılıkıp yeni yapılacak stad ile ilgili gerekli bakanlıkla görüşmeler
-Ulaşımda uygulayacağı veya başlatacağı projeler (metro veya yeni yol çalışmaları)
-Havaalanı EGO otobüs seferi
-Havaalanı metrosu ile ilgili gerekli bakanlıklarla yapılacak lobi faaliyetleri
-Ulus ve civarının (ismetpaşa hıdırlıktepe) akibeti
-Ankaray Aşti-söğütözü uzatması @Misafir e69
-ÖTA ların yeniden düzenlenmesi, alçak tabanlı 9-12m uzunlukta olması @Emir GÖKER

şimdilik aklıma gelenler bunlar
Arkadaşlar istediğiniz maddeleri mesajı kopyalayıp altına eklersek daha somut doneler elde ederiz

Misafir bd2

9 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 14:17

Sincan olunca yükseklik serbest diğer yerler iptal birde emsal öldü diyor meclis kararlarına lütfen bakınız Kesinlikle birdahaki dönem seçilemez

Misafir 2e2

9 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 17:26

Böyle bir haber okudum, doğru olmamasını dilerim. İnşallah açıklama yapar ve olay açıklığa kavuşur.

”Aldınız Melih Gökçek'i, getirdiniz Mustafa Tuna'yı Büyükşehir Belediye Başkanlığına… Şimdi bir belge göstereceğim. Çankaya ilçesi Dikmen Tepe'de. Kim bu yerin sahibi? Mahmut Tuna… Mahmut Tuna, Tuna İnşaatın sahibi ve Mustafa Tuna'nın ağabeyi. İlk defa olan bir imar değişikliği yapılıyor, 15 bin 750 metrekare olan alan 23 bin 625 metrekareye çıkıyor. Ama buradan, düzenleme ortaklık payı ve kamu ortaklığı payı alınmıyor yani gizli emsal 2,5; 3'e çıkıyor. Şimdi, böyle anlayışta, böyle rahat para kazanmanın olduğu bir ortamda, kamunun malını bu kadar kolay aldığınız bir ortamda siz kuzuyu kurda emanet ederseniz, bu gariban milletin, bu fakir fukara milletin hakkını kim koruyacak?”

Misafir e75

9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 15:48

ulus metro duragı ulusta degil sanki anafartalar caddesi üzerinden altındag belediyesinin sol tarafından ankara kalesi içinden hisarpark cadesinden tekrar anafartalar caddesi üzerinden metro istasyonuna kadar bir tur atacak bir tranvayın ulus a çok şey katacagı şüphesizdir zaten geri kalan bina dış cephe kaplamaları vs esnaf o müşteri potansiyelini görünce yapar

Misafir e75

9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 16:00

ben sn başkan mustafa tunanın yerinde olsam sadece 1 ilçe halkının memnun olacagı ve görecegi proje yapmak yerine bütün ankara halkını memnun olacagı ve görecegi bir bölgeye proje yapar yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır derdim 2019 seçimlerinde

tilsimonline

9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 17:06

Mustafa Beyin tamamlanmış projeleri
-otobüsler 24 saat devam ediyor
-aşti yerinde kaldı
-çevre ilçelerde su ucuzladı(merkezde pek birşey farketmedi)
-2018 de ulaşıma zam yapılmayacak olması
-hafriyat ve otopark hizmetlerinin direk belediyeye bağlanması(şu an proje aşamasında)
-Başkentray ile Ankarakart entagrasyonu
-Atıl durumda olan üstgeçitlerin sökülmesi(kızılayda bulunan birkaç üstgeçit)

Melih Beyin devam eden projeleri
-Bağlıca Bulvarı
-Bilkent hastanesi etrafındaki yollar(eskişehir-incek bağlantısı)
-Eryaman-çakırlar bağlantı yolu

Beklenen ve merak edilen konular
-Fuar alanı konusu
-MİA sorunsalı
-1011 trafiği
-Kanal Ankara konusu
-Ankapark konusu
-Ankaray Aşti-söğütözü
-Keçiören-Kızılay metro uzatması
-Aktarma ücretleri ve öta lara validatör takılması böylelikle aktarmanın sıkıntısız yapılması
-Eskişehir yolu -Sabancı bulvarı - ankara bulvarı bağlantı yolu
-Eski stadların yılıkıp yeni yapılacak stad ile ilgili gerekli bakanlıkla görüşmeler
-Ulaşımda uygulayacağı veya başlatacağı projeler (metro veya yeni yol çalışmaları)
-Havaalanı EGO otobüs seferi
-Havaalanı metrosu ile ilgili gerekli bakanlıklarla yapılacak lobi faaliyetleri
-Ulus ve civarının (ismetpaşa hıdırlıktepe) akibeti
-Ankaray Aşti-söğütözü uzatması @Misafir e69
-ÖTA ların yeniden düzenlenmesi, alçak tabanlı 9-12m uzunlukta olması @Emir GÖKER

şimdilik aklıma gelenler bunlar
Arkadaşlar istediğiniz maddeleri mesajı kopyalayıp altına eklersek daha somut doneler elde ederiz
edit: madde ekleme

veysel döker
9 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 17:37

Birader iki güne bir neden aynı mesajı atiyosun?

mursel kasap
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 07:52

Yeri burası mı bilmiyorum.Fakat facebook sayfası ankara ulaşım dayanışması sayfasında isim vermek istemiyorumda başkanımıza provokatör seçim için yapıyor gibi yorumda bulundular.Bende tam tersi olarak başkanımız mustafa tuna oy uğruna değil.Halk uğruna hizmet yapıyor dedim.Arkasindan da bana laf cakanlar oldu uslubumu bozmadım.Mustafa tuna ankaranin can damarı çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.24 saat ulaşım su indirimi derken ankaraya ilaç gibi geldi başkan.Daha da düzeleceğine inanıyorum.Şuan çok ama çok sinirliyim mustafa tunaya yalan yanlış iftiralar yazdıkları için.

Tunç D.
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 08:11

Alıntı:
Kanal Ankara konusu

Kanal Ankara projesi de benim bildiğim kadarıyla Tuna göreve geldikten sonra iptal oldu.

Alıntı:

Ankapark konusu

Ankapark özel sektöre devrolacak,yanılmıyorsam Tuna’nın bununla ilgili açıklaması vardı.

sayfa 9
« önceki   123 ... 8910 ... 505152   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet