Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   123 ... 798081 ... 102103104   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 80
Behsatç
4 hafta önce - Çrş 08 Tem 2020, 20:10
Duvar kağıdı

Çok sevdiğim insanlar ile duvar kağıdında inşaatımız Anlaşma yapmışlar. hazır olan 4 blok için 7 gün sonra duvar kağıtları geliyor , 14 güne firma başlayacak. (Marburg) markası pahalı geldiği için farklı bir ürün ile yola devam denmiş.

Duvar kağıdı firmasını tanıyanlar yada aracı kişiler ile temasa geçenlerin dairelerinin fiyat farkı ile motifli başlık veya zevkine göre kağıtları değişebilir.

Malum çok enteresan muhappetlere girenler var . Elimden en fazla arada bir bilgi vermek gelir. İşine yarayanlar kullansın.

Şimdi duvar kağıdında’da ucuza kaçmışlar dicem balkon korkuluklarında söylediklerime karşı yine firmayı savunacak arkadaşlar var hiç gerek yok . Herşey güzel olacak

İnşaatımız türkiyede ilk 10 da vesselam 😎

osmansasa
4 hafta önce - Çrş 08 Tem 2020, 22:32

Behsat kardeşim eleştirirsem rakip firma elemanısın bunu unutma. Ben memur adamım beni bile firma çalışanı yaptılar. Ben kendime daire almadım ama babamlara aldım adam ne işin var burda diyor. İyi düşünelim iyi olsun belki biryerlerden kısıyorlar ama başka yerlerden ekleme yaparlar

mimozalı
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 17:08
Behsat bey

Sizi ve yazdıklarınızı takip ediyorum. Ve bizleri bilgilendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.

Duvar kağıdı ile anlaşıldığını söylediniz. Firma hiç bir sosyal ağ ve mecrada paylaşım ve bilgi vermedi.

Seramik,mobilya vs işlerinde boy boy reklam yapıldı , peki duvar kağıdının adı ve reklamı , firması neden yayınlanmadı sonuçta dairenin her yerini kaplayacaklar. Çok’mu ucuz yada kalitesiz ürün seçmişler 😞

Behsatç
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 10:11

Ne diyeyim bilemedimki.

Forumda internetten ayakkabı siparişi veren ama eline salatalık geçen ve bu salatalığı gönderenlere hesabını sormaya değilde yerinde görmeye gidip memnun kalıp geri dönenler var

Mehmet bilir
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 20:54
ilginç bır tespit

Bu behzatc denen arkadaşın tüm yazdıklarına baktım ve çok yüksek ihtimal Ünsallardan kovulan kuyruk acısı olan eski bir çalışan. En ufak olumlu bir yorumu yok bir kere. Üstelik ben de ev aldım diyor ama borsa dolar daha cok yükseldi zarar ettik vs diye güle oynaya anlatıyor. Eğer herhangi psikolojik bir sorunu yoksa veya cok çok zengin değilse yani bu ev onun için çekirdek parası degilse bu rahatlık normal degil. Çok zengin olsa burada bizim için belki önemli ama onun icin üç beş kuruş denecek şeylerin peşinde koşmaya tenezzül etmez. Diğer yorumlarında da ortalığa birşey atıp kaçıyor ve daha açıklanmamış konularla ilgili bile yorumları var. İçerden kendi kostebegi de var demekki. Muhtemeldir ki sutlamislar bu arkadaşı içine oturmuş . Kesinlikle ciddiye almayın derim. Kendisi iftira atmadan soyliyeyim firma calisani değilim yatırım amaçlı ev alanlardan birisiyim

Behsatç
3 hafta önce - Sal 14 Tem 2020, 09:18
Bay mehmet

Bu forumu baştan sonu okudun ve bunları yazmayamı karar verdin. 👏👏👏👏👏👏👏

Farketmez birazda senle sohbet edelim yeni üye olmuşsun hayırlı olsun , yazdıklarının hepsinin cevabıda karşılışıda var arka sayfalarda forumu takip edenler zeka seviyenle dalga ğeçerler demedi deme bidaha oku , okuyoda anlamıyorsan ben sorayım sana..

* Ünsallardan kovulan kuyruk acısı olan eski bir çalışan. (İstediğin zaman istediğin yerde merakını giderebilirim tapunuda al gel)

* En ufak olumlu bir yorumu yok bir kere. (Şakşakcı , firma adamı , yalakası olmadığım belli yani)

* burada bizim için belki önemli ama onun icin üç beş kuruş denecek şeylerin peşinde koşmaya tenezzül etmez.(zaten etmiyorum bilgilendiriyorum)

* Diğer yorumlarında da ortalığa birşey atıp kaçıyor (örnek ver örnek ortaya ne atmışımda kaçmışım

mimozalı
3 hafta önce - Sal 14 Tem 2020, 09:59
Zeka önemli

Adamın tapusunun resmi var , firmanın taktığı çoğu ürünü değişecem zaten yazmış , ortaya attığı laflarında çatır çatır arkasında durmuş , daire sahibi değilsin diyene merakınızı istediğinizde gidereyim demiş..

Şimdi birdaha okudum mehmet beyde okumuş zekanın önemini birkez daha anladım elhamdulillah

Bu forumda 2 olay geçti

Seramiklerin resmini firma karanlık çekip daire sahiplerine yanlış sunum yaptığı için olmuş,

Balkon korkuluğundan kalitesiz, ucuz ürün tespitini daire sahibi olan behsat bey ortaya atmış ve araştıran herkez haklı bulmuş ,

Anladığım kadarı ile açıkca söylemesedr duvar kağıdında bi kalitesizlik , ucuzluk bizleri bekliyo

Ne yapalım susalımmı , firmanın ekmeğine yağmı sürelim , behsata mı saldıralım

dimitrian
3 hafta önce - Sal 14 Tem 2020, 18:23

Behzat hocam duvar kağıdı firmasını özelden yazman mümkün müdür? Görüşüp farkını vererek iyi bir şeyler yaptıralım böyle giderse elimize beklentimizin çok çok altında bir daire geçecek . Ben bunu istemiyorum tek başıma da firma ile mücadele şansım yok kendi başımızın çaresine bakalım bari

Behsatç
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 20:14
Dimitrian

2016 sonrası üye olanların özel mesaj atma hakkı yok malesef. Hazır olan ilk 4 bloktamı daireniz ? Onlarda değilse aceleye gerek yok.

Firma her arayanın işini çözemez hatır,referans kişi şart , 1800 dairenin özel isteğine yetişemez o yüzden kendi aramızda 3 daire bende var ama ben almanyadan kağıtlarımı özel olarak getirttim toplamda 5-10 daire birleşir beğendiğimiz kağıtları yaptırırz.

dimitrian
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 20:23

Hayır ilk 4 dairede değil dairem fırının yanında ki blok birşeyler yapalım dostum seni burada pek anlayan olmadı ama ben anlıyorum ve senin gibi düşünüyorum gördüğümü almak için girdim bu işe fakat gidişat hiç öyle olacak gibi değil.Bizde kendi kağıdımızı alsak firma onu döşermi acaba?

sayfa 80
« önceki   123 ... 798081 ... 102103104   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet