Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   123 ... 787980 ... 102103104   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 79
Babuş A
1 ay önce - Cmt 13 Hzr 2020, 21:44

Osmansasa Amacın ne biz diyoruz bilgi paylaşalım münakaşayı bırakalım

Sen hala insanları birbirine düşürmeye çalışıyorsun yaptığın çok ayıp

Daire al almıyorsun, Ancak ara ara girip proje hakkında olumlu yanlanları çok fazlayken hep eksilerinden bahsediyorsun şimdi onu bıraktın ortamı kızıştırmaya başladın
Gerçekten artık ayıp oluyor platformu gerçek amacına uygun haline getirelim bilgimizi merak ettiğimiz konuları ilerlemeler hakkındaki konuları konuşalım

osmansasa
1 ay önce - Pzr 14 Hzr 2020, 03:04

Babuş sen ne diyorsun acaba. Ben 2 sene önce babamlara 3+1 aldım. Kendim için almamış olabilirim ama ben de site sakini sayılırım. Yoksa ne işim var burda orhan abiye güvendiğimize aldık pişman da değiliz. Sen gibi firmaya çalışmıyorum. Dükkan senin gibi olumlu olumsuz her şeye cevap yazıyorsun. Firma da sizlere değer verip önemsiyor olmalı ki yazdığınız sorulara aydı dakika da 1 sayfa cevap geliyor

Babuş A
1 ay önce - Pzr 14 Hzr 2020, 10:56

Sana digerleriyle iyi eglenceler o zaman birdaha ne yazar nede ne yazmışlar diye açıp bakmam dahi siz kendi aranızda egolarınızı tatmin etmeye bevam edin
Bu arada az bişe inancın varsa üzerime iftira atarak aldığın günahım içinde çok mutlu oldum çünkü firmanın adamı değilim bir kuruş menafaatim olmadı gerçek kimliğimi senin gibi onlarda bilmez

Ben buradan gereksiz yere zamanlarını çaldığım insanlardan özür diliyorum haklarını helal etsinler

EAlidem
1 ay önce - Pzr 14 Hzr 2020, 20:48

Selâmlar herkese,
Kooperatif üyesi olarak yazıyorum. 2015 başlarında arsa için ödeme yaptık. Müteahhit firma belli, 3 yılda teslim olacak vaadiyle aldık. Müteahhit ünsal grup değildi tabi. Türkiyede sözler, sözleşmeler vaatler unutulur genelde. Sonra ünsal grupla sözleşme yaptı kooperatif yönetimi ilave para ödeyerek. Şimdi inşaat yükseliyor. Bizde sizler gibi bekliyoruz.
Şimdi ünsal grubun yeni batıda yaptığı green parka yakın oturuyorum. İki blok peyzajı güzel bir site yapmış. Mevaşehiri de ona benzetmiş biraz.
Biz kura çekmedik henüz dairemiz belli değil. Kooperatif bir inşaat mühendisi çalıştırıyor, imalatları kontrol ediyor. İnşaat seviyesiyle ilgili koop. Sitesinde bilgilendirme yapılıyor arada. Oradan takip edebilirsiniz. Üyelere 4 artı 1 daire verilecek arsa payı olarak. Paylaşım blok bazlı değil kat kat olacak.
İnşaatçılık zor iş mutlaka kusur olur. Bir çok taşaron, alt taşaron ve çalışan. Organize etmek kolay değil. Çok şükür bugüne kadar bir iş kazası duymadık. Bundan sonra da olmasın.
Daha önce tepkiden ev aldık, asansörlerle ilgili bir çok hayati eksiklik vardı. Mahkeme bilirkişi yoluyla ancak düzelttirdik. Koskoca Toki, müşavir firması, proje mühendisleri. Yine de bir sürü sorun ve yıllarca uğraştık.
İnşallah burda büyuk boyutlu bir sorun yaşanmaz. Uzun yıllar huzur içinde oturulur. Ufak tefek eksiklikleri de büyütmemek gerekir bence. Kooperatifin mühendisi inşâatın her aşamasında var bu sizler için de avantaj diye düşünüyorum.
Selâmetle kalın.

omaro
1 ay önce - Pzr 14 Hzr 2020, 23:52

Osmansasa nin kafa yapisiyla ana baba abi kardes torun tombalak hatta tum sulale site sakini olsun. Kendisi neyin kafasini yaşıyor, yazdigi sacma sapan cevap ve mesajlarla ne tur bir ego tatmini icinde onu da bilemem lakin kendisinin siteden ev almamis olmasi beni ziyadesiyle mutlu etti. Kimsenin adami degiliz arkadasim, bu yasimiza kadar da kimsenin adami olmadik. Senin gibi sahislara saksakcilik da yapmadik, insanlari birbirine düşürecek hareketlerde cekmedik. KENDIMIZE mulk aldik, bilgi edinmeye çalışıyoruz. Hadsiz ve uslup yoksunu mesajlarina kimsenin ihtiyaci yok. Saglicakla kal. [/quote]

Onurrrxxx
1 ay önce - Sal 23 Hzr 2020, 22:47

Önceden burada güzel bilgilendirici yazılar paylaşılırdı. 1haftadır yazan yok. İnşaatın son durumu nedir acaba . Foto atabilecek var mıdır

ironsides
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 11:08

selamlar arkadaşlar anahtar teslim aşamasında 2+1 daire fiyatı ne olur sizce ? malüm proje üzerinden satış imkanı yok şu aşamada satmayı da düşünmüyorum ama ara kat 2+1 tahmini ne kadar eder sizce ?

Hüseyin eken
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 13:40

370 olur.

İlk951
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 14:02

Geçen hafta satış ofisine uğradım ellerinde 1 tane 2+1 kaldığını onu daireye de nakit 467 bin istediklerini söylediler. Referans eryamana da katta 450 bin civarı istendiği forumda geçen haftalarda yazılmıştı. Eğer piyasa da büyük fiyat düşüşleri olmazsa 370 bin düşük bir rakam gibi gözüküyor.

Onurrrxxx
1 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 16:25

Az önce inşaatın yanından geçtim. Son 3 blokta pazar günü olmasına rağmen çalışmalar devam ediyor. Bir blok bitmek üzere,diğeri son 4-5 kat, sonuncu da 7-8. Katları çıkıyor. Dıştaki blokların camları takılı görünüyor.
Şimdiye kadar kaba inşaatın bitmesi gerekirdi ama buna da şükür diyorum. Aralıksız çalışmaya devam edilirse, önümüzdeki yıl bu zamanlarda teslimler başlayabilir.

Söylediklerim daireler için, avm,fırın ve okul inşaatı daha başlamamış gördüm ben. Fırın,okul yapımı kolay ama avm yi öteleyecekler diye düşünüyorum.

sayfa 79
« önceki   123 ... 787980 ... 102103104   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet