Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   123 ... 777879 ... 103104105   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 78
Babuş A
2 ay önce - Prş 11 Hzr 2020, 15:37

Hasan bey aramıza hoş geldin bu yazından sonra artık sende firmanın bir çalışanısın

Eee patron sana ne görev verdi acaba

hamdigök
2 ay önce - Prş 11 Hzr 2020, 15:45

İsim soyisimle üye olmuşum daha ne yapayım kardeş. Bölgede doğmuşuz projenin olduğu yer bizim köy sen neyin kafasını yaşıyorsun. Yıllardır bölgedeyim herşeyini bilirim. Ünsallarla ilgili en ufak bir sıkıntınız olmasın batmaz kaçmaz eviniz emin ellerde rahat olun. Buraya kadar olanı ayrı yiğidi öldür hakkını yeme. Diğer konularda yalakalık yapmaya da gerek yok. Örnek dairedeki cam balkona bak çıtasız on numara projenin etrafı açık öyle olsaydı mükemmel bir manzara olacaktı ama adamlar ne hikmetse sonradan değişikliğe gitti bir de bu daha sağlam diyorlar. Kardeşim onun hesabını yapmadın mı da örnek daireye koydun demezler mi adama. Diyelim hesabını yapmayı unuttular araya kaynadı. Daha cam balkon hesabı yapmayı bilmeyen adamların fore kazıktan zemine taşıyıcılarda ooo hangi birine güvenecen gibi uzar da orda kalsın. Ufak eleştriler olacak. Orhan abiyi fazla severim kimse mağdur olmaz inşallah adam gibi adam ama bu balkon işi yakışmadı. Kim ne derse desin.

Babuş A
2 ay önce - Prş 11 Hzr 2020, 16:22

Seviye yerlere indi alın platformunuz yorumunuz yerin dibine batsın

Yalakalik yapan yokda Dallamalık yapan bir hayli var burda yalakalık bir adamın yüzüne yapılır firmanın burayı okuduğun haberimiz bile yok.Alan aldı satan sattı sizin belliki amacınız yeni alıcılar gelmesin almasın bunun için çok gayret ediyorsunuz ama yetmez daha gayretli olmalısınız
Evet itiraf ediyorum firmanın adamıyım temelin altı gölet 10 sene sonra en üst katlar zeminle sıfır olacak beton desen sürekli denizden kum çekiyoruz 3 beş sene sonra çocuklarınız balkondan sıvaları söküp kucağınıza koyar fayansları kendimiz boyuyoruz kahverengine camları falan defolu bulup toplayıp getiriyoruz nerden bulursak bunlar görünen kısmı görmediğiniz daha neler var bi bilseniz

Tek duamız daireleri teslim edene kadar binalar yıkılmasaydı, sonra laf aramızda ortadan kaybolacağızda

omaro
2 ay önce - Prş 11 Hzr 2020, 23:23

Yani evi aldim, bilgi edinebilir miyim diye üye oldum merakla okumaya basladim falan derken seviyenin yerlerde oldugunu gormek üzdü. Allahtan atip tutan atışan bir kac kişisiniz...

Behsatç
2 ay önce - Cum 12 Hzr 2020, 06:22

Atan atsın , tutan tutsun , Sayende seviye yükseldi hoş gelmişsin ağam. soracağını sor cevabını al , milleti fiştekleyip forumun seviyesini düşürme sonra laf söz oluyo

vshb
2 ay önce - Cum 12 Hzr 2020, 14:16

Arkadaşlar burada konuyu neden kişiselleştirip bilgi almak isteyen insanları yoruyorsunuz. Biz sizlerin saçma sapan tartışmalarınızı dinlemek, kim firma personeli, kim ev sahibi öğrenmek zorunda değiliz. Bilgi vermek isteyen bilgilendirir, fotoğraf atar, inşaat ilerlemesinden bahseder, eksiklikleri dillendirir. Elinde başka bilgi olan onu ortaya koyar. Daha önce hiç mi tartışma ortamında bulunmadınız, hiç mi birisiyle tartışmadınız ? sizin gibi düşünmeyen birisi olursa onu bilgilerinizle ikna etmeniz gerekiyor birbirlerinize çamur atarak değil. Balkon örnek dairedeki gibi olmadığını söylemiş bir arkadaş, başka arkadaş firma açıklamasını atmış karşılık olarak. Bu saatten sonra tatmin olmayan gider firmayla görüşür isteyen birlikte gider. sonucunda tekrar gelir burayı da bilgilendirirsiniz. Kaç gündür devam eden bir sonuca varmayan kişisel tartışmalarınızı insanlar okumak zorunda değil.

Behsatç
2 ay önce - Cum 12 Hzr 2020, 14:47

Sayın arkadaş balkonun aynı olmadığını (ucuz,sağlıksız) olduğunu söyleyende ıspatlayanda benim. Bahsettiğin diğer muhataplar ya firmaya , toz kondurmadı yada laf cambazlığı yapıp konuyu başka yere çekmeye üstünü kapatmaya çalışarak uzattı.

Şimdi bu münakaşa iyi olmadı fakat , sadece bir konuda bile hazmedemeyenler firmanın hata ve yanlışını kabul etseydi bu kadar uzamazdı.

Benden başka (farkedip) bilgi verecek yada veren de pek yok olanlar ya pışpışcı , ya firma adamı (eş,dost,akraba) vs vs napıyım ya cvp vericem yanlışın üstüne gidicem yada susup hep beraber şakşakçılık yapacağız ünsallara

Balkon konusunda ne yaptığımı , neler konuştuğumu , konuyu neye bağladığımı sırf bu yüzden kimseyle paylaşmıyorum herkez bildiğini yapsın ben yapacağımı yaptım ve yapıyorum.

Selametle..

Babuş A
2 ay önce - Cum 12 Hzr 2020, 15:54

Vshb en başından beri aynısını söyledim yapılan işlerle ilgili memnun olmayan varsa gitsin firma ile görüşsün begenmiyorsa itiraz etsin kabul etmesin
Hatta konuyu değiştirdik mahallemizden çevreden projenin güzelliklerinden bahsetmek istedik ve herşey iyi güzel yazıyoruz ama bir arkadaş ısrarla dönüp konuyu aynı yere getiriyor balkon, cam , çaldılar yazıyorum kardeşim diyorum tamam iyi güzel hoş bi hata buldun hakkınıda verdik tebrikte ettik
Hatta yapacağımız bir itiraz varsa yapalım dedik kendiside ne itirazı sözleşmeye imza attık itiraz etme hakkımız yok dedi bizde dedik o zaman yapacak bişey yok kişisel olarak kabul etmeyen olursa gitsin firmayla birebir görüşsün itirazını yapsın
Konuyu değiştirdik başka seýlerden bahsediyoruz Ama arkadaş ısrarla balkon, hırsızlar, çaldılar,
Okuyoruz okuyoruz aynışey Ee bişe yapalım diyoruz yapamazsın hakkın yok diyor aksi bişe yazıyoruz firma ekibidensin diyor ya kardeşim buraya insanların moralini bozmayamı geldin bak , gulen arkadaşı küstürdün adam daha yazmıyor bende yazmiycaktım, vshb'nin arkadaşın haklı serzenişine cevaben yazmak ihtiyacı duydum bundan sonra bazı arkadaşların yazdıklarına cevap yazmıycam sadece seviyeli ve gerçekten buraya katkı sunmak isteyen arkadaşlara bir bilgim ve fikrim olursa yazacağım Behzat bey sizden rica ediyorum artık bu yazıdan itibaren son olsun cevapta vermeyin lütfen arkadaşlar haklı kimse bizim gereksiz tartışmalarımızı çekmek zorunda değil ben sizin konularınıza dahil olmayacağım sizde aynı şekilde benim yazılarıma cevap vermeyin rica ediyorum

omaro
2 ay önce - Cum 12 Hzr 2020, 20:46

Forumda olusan gergin ortamda iddia edildigi gibi, sunum ile yapilan arasinda malzeme ve iscilik kalitesi olarak farklar mevcutsa ; kullanilan malzemenin denetiminden, insaatin teslim tarihinin sorgulanmasina kadar bir cok yetkisi bulunan kooparatif yönetimi neden ses etmiyor ya da ediyor mu? Bilgisi olan varsa kisa bir ozet gecerse cok memnun oluruz forumun yeni katılımcıları olarak.

osmansasa
2 ay önce - Cmt 13 Hzr 2020, 01:19

sayın behzat bence tek kaldın. Adamlar yeni üyeliklerle çoğalıyorlar

sayfa 78
« önceki   123 ... 777879 ... 103104105   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet