Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   123 ... 707172 ... 777879   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 71
Batu18
1 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 19:43

Sayın behzatç bey,dedikleriniz kayda değer fakat siz de burdan daire sahibi biri olarak firmayla görüştünüz mü,gorustuyseniz bu yapılanın nedenini ogrendiiniz mi, görüşmediyseniz neden görüşmediniz

Behsatç
1 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 19:58
Sayın batu

Dikkatli okumadın sanırım. 1. Si ne yaptıklarını umursamıyorum 2. Si ne yaparsa yapsınlar ben kendim daire içini komple dekore edeceğim.

Umursamıyorsan ne diye konusuyorsun deme. Burası bilgilendirme, tartışma, platformu. Burda tartışılan herşey , herkesin menfaatinedir.

Gidip ne Konuşayım önce metresi 1.000 tl korkuluk gösterip sonra metresi 300 tl’lik korkuluğu allahtan korkmadan , kuldan utanmadan , milletin çoluk çocuğunun rızkını gözlerinin içine baka baka nasıl enayı keriz yerine koyarsın demeyemi gideyim.

Ben gidemiyorum ama yaptığınızdan utanın demesi için alanında profesyonel birini yönlendirdim.

En son Behsatç tarafından Pts 01 Hzr 2020, 20:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Batu18
1 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 20:03

Sayın behzatç, yani tabiki öyle bir durum varsa demeniz gerekmiyor mu bu işlerden anladığıniz belli çünkü, burdan yazmakla yüz yüze görüşmek arasında fark olacaktır, sonuc değişmese bile firma sizin gibi bazı ınsanların da durumun farkında olduğunu bilmeliler diye düşünüyorum.Siz evinizin içini yaptirabilecek guctesiniz ama herkes öyle değil maalesef.

Behsatç
1 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 20:13
Örnek daireden

Şuan ankaradan uzaktayım ama konuya bi okadar vakıf bir arkadaşı yölnerdim.

Örnek daireden resim istedim geldi buyrun olması gereken buydu.

Benim anlamadığım kooperatife ne yedirdilerde , kooperatif bu konuya sesini çıkarmıyor

(+)

(+)

(+)

Nazmiye06
1 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 20:48

Allahtan utanmazlar, arada dünya kadar estetik anlamında fark var, böyle hesaplar peşinde koşmaları rezil bir durum gerçekten. BBöyle büyük bir projenin kaliteden ödün vermeyeceğini düşünürdüm ama yanılmışım. Daha da şaşırtıcı olan ise bazı daire sahiplerinin bu durumu hiç umursamaması ve hatta bu durumu ortaya çıkaranlara saldırması gerçekten hayret verici

Behsatç
1 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 21:17

Öyle daire sahibi olmaz. Olsa olsa

Babuş A
1 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 21:57

Evet umursamayanlar olabilir ve umursamayanların harekete geçmemesini normal karşılıyorumda Bu konuda tavrım net asla kabul etmem diyenlerin neden harekete geçmeyip neden firmaya gidip ben bunu kabul etmiyorum dememesini anlamıyorum Tamam kimse kimsenin hakkını savunmayabilir ama kendi hakkını neden savunmuyor anlamıyorum

osmansasa
1 ay önce - Pts 01 Hzr 2020, 23:14

Kooperatif ilk başta 130 000 ilerleyen aylarda son alanlar 190 000 e aldı. Projeden ilk alanlarda hayet uyguna aldı. Adamların sesi çıkmaması normal müteaahhit al paranın 2 katını dese o paraya ev de alamazlar. Ben sizlere kırgınım yazmayacaktım ama neyse burda aklı selim birkaç arkadaş var. 1 2 konuya dikkat çekmeye çalışılıyor varsa sorun tartışalım deniliyor en ufak bir şeyde ya rakip firma adamı oluyoruz ya da kötü niyetli. Ben bu projeden daire almadım ama alan tanıdıklarım var. Ben de bölgede oturan biri olarak seçeneği 5 e indirimdi ve bu projede bunlardan birisi. Allah hepinize iyi günlerde oturmak nasip etsin güzel proje sağlam firma. Tek yapacağınız arada bir orayı yoklayıp gözlemlemek unutmayın siz yabancı değilsiniz daire sahibisiniz. Yetkililerde anlayışlı olacaklardır. Ünsallar dendiğinde bu bölgede bitmez bir kredileri var sadece siz biraz yoklayın başka aksaklıklar olmasın.

jaluji
1 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 00:47

behzat beyin bu iste bilgi sahibi oldugunu goruyorum ve boyle yaniltici durumlarda bilgilerini bizimle paylasmasini isterim.lutfen herkes saygi cercevesinde yorumlarini yapsin .kirici olmayalim.bizler takip etmezsek bu isten zararli cikacagimiz asikar.daha yolun basinda bunlar yapiliyorsa ince iscilikte kim bilir neler degisecek.

Behsatç
1 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 09:51
Dünyada ilk

Yıllardır ticaret yaparım binlerce sözleşme yaptım , yaptırdım ama bu kadar niyetini açıkca belli eden içi boş bir sözleşmeye dünya para verdim. Örneğin musluklarım ne marka , duvar kağıdım ne marka , laminat parkelerim ne marka bilmiyorum , adam ne isterse o marka

Demekki neymiş güvenmeyeceksin kimseye adam sırası gelen her işte kafasına göre hareket ediyor.

Burda 1000 kişi var ise 1 kişi dahil bana ne aldığını ispatlayabilir ise onun ellerinden öpeceğim.

Firma ile olan sözleşmede hiç bir ürün tanıtılmıyor kimse ne aldığını bilmiyor. Hatta sözleşmede bize normalde daire planının krokisi verilmesi gerekirken herşey ama herşey gizli saklı yapıldığı artık aşikar olmuştur.

Sonuç olarak

Tapusu olmayan: taksit ile daire almış kişiler ile yaptıkları sözleşmede hiç bir ürünün adı veya türü belirtmediği için. Tapusu olmayanların daire üzerinde hiç bir hak talep edememektedir.

Tapusu olanlar: yine firma ile sözleşmelerinde ürün belirtilmediği için ayrıca ve extra olarak tapu sahibi noterden firmaya her alanda yetki ve izin verirken daire içinde malzemelerinde değişim hakkınıda vermektedir.

1-) Burdanda anlayacağınız gibi ünsal grup müşterilerine dairede kullanılacak hiç bir ürünün ne ismini nede markasını vermemekte.

2-) ünsal grup daireye ne yaparsa ne takarsa daire sahiplerinin kabul etmeme şansı yok.

3-) örnek daire göstermeliktir. Dairenin ve sitenin (yapım,tadilat,değişim,) ve bir çok konuda yetki ve hak sahibi ünsal inşaattır.

En son Behsatç tarafından Sal 02 Hzr 2020, 10:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

sayfa 71
« önceki   123 ... 707172 ... 777879   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet