Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   123 ... 686970 ... 787980   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 69
Behsatç
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 17:26
Guelen kardeşim

Arkadaşım ben seni kazıklandığına,kandırıldığına,aldatıldığına inandırmak zorunda değilim herşey ortada

Şu gönderdiğim 30+ kat sıfır binalara bakıp ya feyz alsınlar , koskocaman ünsallar 40 senelik firma , iş bilen firma , süper firmaya yakısmayan laflar bunlar

Meğer balkonlar bile teşhir ürünüymüş 🤣

Yönetmelikle , güvenlikle , sağlamlıkla değil parayla alakalı bu konu

Babuş A
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 18:07

O zaman şöyle yapalım mevcut yapılan sistemi kabul etmeyen bir arkadaş gitse ben bunu kabul etmiyorum benim daireme örnek dairedekinin aynısı yapın dese acaba nasıl bir cevap verecekler belki kabul görür

Nedersiniz olmazmı

Behsatç
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 18:21

Olmaz babuş olmaz. Ozaman herkez ayaklanır. Böyle kabul edilecek.

Yahu bu gülende amma yandaş cıktı valla klavyeden dövecek bizi nerdeyse.

Gülen ben senin takındığın yandaş tavırlardan dolayı senle iletişimi kesiyorum. Bundan sonra söylediklerim seni kapsamoyor.

Sanki yalan söylüyoruz da akkoyun kara koyun belli olacakmışta mış mış mış. Git al fiyatını bişey biliyoruzda söyliyoruz , söyleyende kabahat

En son Behsatç tarafından Pzr 31 May 2020, 18:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Babuş A
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 18:22

Sonuçta onlara göre maliyeti daha ucuzsa seve seve kabul etmeleri gerekir

Cihan53
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 18:32

Sayın komşularım. Watsap grubumuzu kurduk. Mesaj atan komşularımızı grubumuza dahil ediyoruz. Hem fikir alışverişi açısından hem de projeyle ilgili güncel olayları daha hızlı görmek açısından dahil olalım isterseniz. 05422462222 (Cihan)

Turkuvaz41
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 18:34

Merhaba,

Ben örnek dairede ne gördüysem onu isterim. Ne eksigi nede fazlası. Çünkü gördüğümü beğendim ve aldım.
Örenek daireyi 4 sefer gezdim. Defalarcada sordum malzemeler birebir kullanılacak dediler.

Dairelere uygulanacak malzemelerin kalitesinin düşürülmesi asla kabul edilemez.

Yarın müsait arkadaslar ve özellikler balkon korkuluklarından anlayan arkadaşların konuyu firma ile görüşmeleri çok yararlı olacaktır.

Selamlar.

guelen
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 18:37
Ak koyun kara koyun sözüm firma için geçerlidir

Behsatç aynı şekilde benim söylediklerim de sizi kapsamıyacak şunu bilin ki site içinde çevre İnşattların yandaşları var en başlarda bok kokusu var diyorlardı bu tutmadı başka yerlerden vurmaya çalışılıyor

Sky101
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 18:43
Guelen

Guelen Hacı arkadaşına soru sormuştun, cevap geldi mi?

Behsatç
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 18:44

Yahu ordaki 3 harfli kelime yerine dere kokuyor yazamadınmı. Konumuz o değil firma çıkmıs, yok yönetmelik ,yok sağlam , tok güvenli adı altında gözümüze baka baka kıvırtıyor. Utanmasa baza sistemi kalktı , güvensiz diyecek.

Dua edelim daha satılacak daireleri var yoksa daha çok malzeme değişirler.

Şuan konumuz sabote edilmemiz değil edilirsek anlar karşılık veririz. Mevzu taahhüt edilen yerine getirilmiyor ve haberimiz yok

Kimbilir daha nelerden haberimiz yok

guelen
1 ay önce - Pzr 31 May 2020, 18:52

Evet öğrendim şuanki yapılan örnek daire de uygulanandan daha ucuz ve sağlam değil

sayfa 69
« önceki   123 ... 686970 ... 787980   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet