Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   123 ... 525354 ... 787980   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 53
uA_cihan
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 05:09

guelen 2021 konut+ticaret+peyzaj bitim tarihi. sanırım konutlar daha erken bitecek ve 2021 ortalarında teslimat başlayabilir.
Konutlar yerleşmeden avm açmak çokta mantıklı değil.

hbatmaca
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 15:04
Bilgilendirme

Geçen hafta arkadaşa ev bakmaya gittik.Arka cepheden otobanı gören ve aradan peyzajı gören 12 kat için pazarlik sonucu ikisine de pesin 640 bin TL son dediler. Arkadaş biraz daha inmesi için ısrar etsede bu ayın sonunda pesin indirimini yüzde 15 e çekeceğiz, krediye açıldığında da pesin indirimini sıfırlayacağız ve boylece zam gelmiş olacak simdi alırsanız avantajsınız dediler. Arkadaş beklemede.

Hoşçakalın.

osmansasa
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 15:26

Hocam mal adamın istediği fiyatı söyler de mesele arz talep denkleşmesi. Metromaldede 800 900 gibi saçma sapan fiyatlar çekenler varken adam 740 yaşmış 670 e kadar indi hemde üst katlar. Yani mal sahibi istediği ister mal adamın biz alıcılar olarak neler yapacağız. Mevaşehir metromall yakınlarda asm tarman gençler lapis bu bölgedeki yerler. Göksuda çok proje var yeni batı da yine aynı. Herkes 700 800 900 dan bahseder de mesele denklik nerde sağlanıyor.

hbatmaca
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 16:10

Hocam sizlerle bu durumu paylaşmak istemem forumdaki arkadaşların fiyatlar hakkında guncel bilgi sahibi olmak istemindendir. Fiyatlar aşağı yukarı kişinin pazarlik yeteneğine veya başka nedenlere gore değişebilir.

İsterim ki 4+1 daire fiyatları daha düşük olsun ve alanlarda elbette ucuz alsın. Babamın oğlu değiller satanlar.

Senin ilk yazında bizden burası ile ilgili görüşlerimizi sordun ve bilgi sahibi olanlar seninde bir fikir sahibi olman için paylaşımlarda bulundu ama her paylaşımda ya öyle değil boyle, şöyle olmaz boyle olur diye olumsuz ve bardağın boş tarafından bakan yorumlar yapıyorsun.

Maşallah bütün Eryamandaki konutlarla ilgili bilgin var o zaman ne diye bizlerden bilgi istiyorsun.

Anladığım kadarıyla bir çok projeye bakmışsın bir de bu proje sahipleriyle görüşsen de nasıl bir fiyat aldığını bizimle de paylaşsan şahsım adına çok menmun olurum

Saygılar.

Hüseyin eken
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 17:04
Satış rakamları

Evleri aldığımız fiyatları yazalım tabi isteyen nasıl bi tablo çıkacak görelim.2018 sonu 2+1 200 peşin 50 taksit 2.kat.

ekürim
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 17:17

2019 TEMMUZ 3+1 15.KAT 470

htastan
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 17:22
2+1

2+1 295bin 11.kat
2019 temmuz 125 peşin kalan 170 taksit

Babuş A
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 17:42

Tabi fiyat isteyen yazabilir ama şahsi fikrim bunun doğru ve etik olmadığı yönünde

Birde başka bölgelerle fiyat karşılaştırması doğru değil şurda bu fiyat burda bu fiyat diyerek Burası o paralar edermi etmezmi diye

Herkesin bakış açısı farklı Birimizin oturacağı bölgeye diğeri ben orada asla oturmam diyebilir örnk ben eryaman göksu bölgesine asla gitmem bu yüzden bir başkası için çok değerli olabilir ama benim için değil

Benim kriterlerim arasında otobana ayaş yoluna tren garına optimuma vb yerlere yakın olması daha önemli

osmansasa
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 20:46

Hocam ben mevaşehire çok yakın oturuyorum. Ayaş yoluna bakıyorum ve Ünsal grubun ne dediyse yerine getireceğinden şüphem yok. Fayans konusunda yazmadım çünkü adamlara tam olarak güveniyorum. Benim sıkıntım hayatım boyunda tek sıkımlık bir kurşunum var. % 30 40 nakit kalanı kredi ya da taksit. Yani ev deyip geçmemek lazım adamın ömrü onu ödemekle geçiyor. Fazla irdelemek hakkımız olsun kiraya çıkmıyoruz ev alıyoruz.

hbatmaca
1 ay önce - Cum 22 May 2020, 21:20

İnan hepimiz ayni durumdayiz. Keske her şey bizim şartlarımıza gore gerçekleşse. İnşallah en güzel evi en güzel fiyata alırsın kardeşim.

Forumdaki tüm arkadaşların Bayramını şimdiden kurlarım. İyi aksamlar.

sayfa 53
« önceki   123 ... 525354 ... 787980   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet