Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   123 ... 515253 ... 103104105   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 52
Behsatç
2 ay önce - Çrş 20 May 2020, 18:14

Adamlar bide sistem yapmıs peşinatına göre fiyat çıkıyor. Ama bir malın değeri taksit yada vadeli olanı değildir. Peşin olanıdır.

Vade ve taksitler malın ilerleyen zamandaki kazancını götürür.

Örnek

Peşin aldın 600
24 ay sonra sattın 800

Vadeli aldın 750
24 ay sonra sattın 800

uA_cihan
2 ay önce - Prş 21 May 2020, 03:55

en avantajlı dönem yükleniciye güvenip temelden girmek sonrasında kar marjı proje bitimine doğru azalıyor.

06HHasan
2 ay önce - Prş 21 May 2020, 18:13
mevaşehir

Hayırlı olsun dilekleriniz için tşk ederim allah gönlünüze göre versin.Şu an 5+1 teras dairede oturuyorum kendi evim 12 senedir ne çatısı aktı ne ısınma sorunu oldu.bu projede ısınma sorunu olmazki gecekondu değil ısınan hava yukarı çıkar.ben hep en üstte oturdum yukarının gürültüsü olmasın diye.zaten başkada 2+1 kalmamıştı son iki tane vardı.üzerini tamamlayabilirsem 4+1 ile değiştireceğim.

htastan
2 ay önce - Prş 21 May 2020, 20:13

İnşaatın genel durumunu videodan görmek isteyen arkadaşlar buradan bakabilir;
Fayanslarıda özellikle koymuşlar 😂

Behsatç
2 ay önce - Prş 21 May 2020, 20:50

Fayanslar facede de boy gösteri

Ne yapsın adamlar 6 ay öncesine kadar beton göstermekten bıktılar. Baktılarki yakın tarihte yapılacak iş yok. Elde
Fayans var onu gösterek demişlerdir

(+)

(+)

Dış cephesi yapılana - cam ile balkon korkuluk + fayanscı + asansörcü giriyor

En son Behsatç tarafından Prş 21 May 2020, 20:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Behsatç
2 ay önce - Prş 21 May 2020, 20:51

Hasan 4+1 pazarlığı yada görüşmesi yaparsan kat cehpe bilgisi ile güncel fiyatlardan haberdar et bizleri

uA_cihan
2 ay önce - Prş 21 May 2020, 21:36

görüntülerden anlaşılacağı üzere fayanslarla ilgili bir problem yok gibi

Babuş A
2 ay önce - Cum 22 May 2020, 00:13
Teslimat

Maşallah çok güzel ilerliyor

Sanırım teslimde bir gecikme olmayacak haziran ayı itibariyle tam kapasite çalışmaya başlarlar

Teslim tarihine kadar bir gecikme olsa bile sanırım konut kısmı ile ilgi tüm çalışmalar bitirilir okul ve fırında tamamlanır konutların çevre düzenlemisi vs, sadece Avm kısmına gecikmeyi sarkıtırlar ve herkes bir yandan taşınma işlemlerini yaparken orada çalışma devam edebilir ve Avm nin açılması taşınma işlerinden bir kaç ay sonra olabilir diye düşünüyorum anladığım kadarıyla bütün gayretleri bu yönde Tabiki konutlar için iskan süreci ayrı başlatılabiliyorsa bu yönde kanunsal açıdan bir problem yoksa.

Bu konularla ilgilide bir açıklamada yapılırsa çok faydalı olur en azından seneye evini taşımak isteyenler planlamalarını ona göre yaparlar çünkü zaman daralıyor şu anda buradan ev alan arkadaşların önümüzdeki sene ne yapacaklarını bilmemeleri biraz sıkıntı verici bir durum.

Behsatç
2 ay önce - Cum 22 May 2020, 00:53
Teslim tarihi

Arkadaşlar bi çok kez söyledim yine söylicem. Firma proje bitmeden (fırın,avm,iskan,okul) dairelerin ön teslimatını yapabilir. Bu eksik ve sorunların halledilmesi için yapılabilir.

Fakat projede olması gereken herşey bitecek iskan alınacak ve oturum izni verilecek.

Bunu belki aranızda soran olmadı. Teyit etmek isteyen olursa bi zahmet bizim ile paylaşsın. Arayıp sorabilirsiniz iskandan sonra oturum olacakmış doğrumudur diye.

Bu bilgi ile oturum ne zaman olur tahmin edilir.

guelen
2 ay önce - Cum 22 May 2020, 00:57

Hocam firma yetkilileri 2021 sonu teslim etmeyi planlıyoruz yazmışlar Facebook hesaplarında

sayfa 52
« önceki   123 ... 515253 ... 103104105   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet