Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   1234 ... 787980   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 3
Misafir 7b9

1 yıl önce - Pzr 05 Ağu 2018, 12:48

Mevaşehir den daire almadan önce müteahhit (!) Firmanın daha önce bitirmiş olduğu ya da bitirdiğini sandığı projelerden daire alanlardan görüş almanızı şiddetle tavsiye ederim. Mesela Greenpark Yaşam Konutları projesindeki başarısızlığı ve ilgisizliğinden mutlaka haberdar olmanız gerekir. Daha projenin 1. Yılında logar patlamış, altyapısı çökmüş, asansörler rezalet. Dairelerdeki pimapenler, elektrik tesisatı ve bütün işçişikler 5 para etmez. Garantisi var diyor ama garanti siz oturmadan başladığı için ihtiyacınız olduğu anda zaten bitmiş oluyor. Eğer projede havuz ve fitness salonu gibi şeylerden bahsediyorsa bu demektir ki size fitness salonu olarak boş bir yer, havuz ve sauna olarak da çalışıp çalılmafığını bilmediğimiz boş bir havuz ve alelade yapılmış bir ahşap oda , kapalı garaj var ise mutlaka yalıtımsız tam sıvı geçiren, süs havuzu her tarafından su sızdıran ve çalışmayan bir şekilde verecektir. Eğer zaten daire almışsanız ilk sene müteahhit firma ile birlikte çalışan site yönetim firmasını da sıkı takip etmenizi öneririm. Bütün bu yukarda saydığıö ve sayamadığım pek çok konu ile ilgiki olarak Şu an itibariyle greenpark projesi ile müteahhit firma mahkemeliktir.

Misafir cf1

1 yıl önce - Pzr 05 Ağu 2018, 12:58

Green Park yaşam konutlarında Ünsal Grup çuvallamıştır. Tam bir mağdur ordusu yaratmış ve arkasına bile bakmadan kaçmıştır.

Misafir 71d

1 yıl önce - Pzr 12 Ağu 2018, 00:17

Bu piyasa koşullarında bu kadar büyük projeyi bitirebilirler umarım.

Misafir 62f

1 yıl önce - Cum 17 Ağu 2018, 14:06

Ünsal Group'un Cansept Eryaman projesinde oturuyorum bahsettiğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım. . Ayrıca Meva Şehir'i de gezdim, doğrusu hayran kaldım, herşey düşünülmüş çok güzel bir proje. İmkanlarım el verse Meva Şehir'den de daire almak isterdim.

Misafir 1a3

1 yıl önce - Cum 21 Eyl 2018, 15:12

Merhaba arkadaşlar,
Proje hakkında bilgisi olan var mı? Bayağı iyi kampanya yapıyorlar ( 25 bin tl Döviz bozdurma indirimi) + %20 peşin alım indirimi ve yüzyüze yapılan extre indirim.

Malumunuz Kredilerin yüksek olmasından dolayı peşin alım yapacaklar çok güçlü olarak satıcının karşısına dikilebiliyor artık.

Projenin Olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir?

Sizce bu proje tercih edilebilinir mi? İki tane 3+1'i peşin olarak almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim.

Misafir 8dc

1 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2018, 18:11

Ben projeyi gezdim, bence şu an Eryaman’nın hatta Ankara geneli en büyük ve donanımlı konut projesi. Fiyatları da benzer projelere göre gayet uygun, kendilerine boçlanarak tasitlendirme yapıyorlar. Satış ofisinde çok ilgi alaka gösterdiler, Allah kısmet ederse ben de 3+1 daire almayı düşünüyorum. 2021 yılında teslim edeceklermiş.

Misafir b88

1 yıl önce - Prş 04 Ekm 2018, 00:50

Ben projeden 3+1 daire aldim.hayalimde olan bir ev ve yasam ortaminin projelendirlmis hali.sahibi orhan bey bos bir insan degil hukymet kanadindan arkalarinda destekleri var.3-5 senelik firma degil.sadece biraz teslimati uzun, oda 1800 dairelik bir yasam konpleksi kurmasindan oturu makul bakiyorum

Misafir 1a3

1 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2018, 18:12

Teslim tarihi 2021 diyorlar, sizce çok geç değil mi? Birde bu ekonomik ortamda.

İlk951
1 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2018, 18:19

Süre uzun gibi gözüküyor ancak süre konuşulurken projenin büyüklüğü dikkate alınmalıdır. 3-4 blokluk projelerin teslim tarihinin 1 sene ya da daha uzun olduğu göz önüne alındığında 18 blokluk projenin böyle olması normaldir.

Misafir 97c

1 yıl önce - Pzr 16 Arl 2018, 10:56

Projenin son durumu nedir, sanki inşaat durdu gibi.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 787980   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet