Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   123 ... 777879   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 2
Misafir be9

2 yıl önce - Pzr 11 Şub 2018, 13:11

Ünsal grup iyi araştılmalı. En son bitirdiği green park evlerini bina sahiplerine ne halde teslim ettiğini!(teslim edemediğini) bina sahipleri çok iyi bilir. Bu projeye girecekler önce bunu çok iyi araştırmalılar. Sonradan pişman olmak istemiyorlarsa tabiki.

eryaman85
2 yıl önce - Pzr 11 Şub 2018, 20:59

Bu proje resmen Ankara Çayı havzasında diyeceğim o bile değil neredeyse çayın üzerinde yapılıyor. Bu kadar yükselecek binalar için tüketicilerin zemin/temel vb. konularında hassas olmaları gerekli. Günümüz teknolojisi ile her türlü zemine inşaat yapılabiliyor, ancak bu kadar çok arazi varken neden böyle pahalı bir teknoloji bu arsada kullanılsın ki?

AHMET KORAY
2 yıl önce - Sal 27 Mar 2018, 19:22
MEVA ŞEHİR

Meva Şehir projesi hakkında bilgi almak için Ünsal Group'a gittim. Örnek daireleri yapım aşamasında olduğunu söylediler. 6 Mayıs'da lansman organizasyonu varmış, görkemli bir lansman ile projeyi satışa çıkaracaklarmış. Projenin lokasyonu çok iyi, ulaşım ve konum avantajı olan bir yerde. Yüklenici Ünsal Group güven veren, güçlü bir firma izlenimi yaratıyor. İnşaat yolumun üstünde, her gün önünden geçiyorum, büyük bir hızla blokların yükseldiğini görmekteyim. Eryaman'a temalı bir proje olması ilgimi çekiyor, içinde sandalların gezdiği göletlerinin olması ayrıca ilgimi çekmekte. Fiyatları da cazip geldi 250.000 tl istiyorlar 2+1 daireler için..

(+)

(+)

Misafir 1a9

2 yıl önce - Sal 27 Mar 2018, 19:43

Bu paralar o bölgeye bağlanmaz, bölge ankara çayının dibinde olmasından dolayı çamur sırf, ayrıca yeşilova mahallesi ne zaman eryaman oldu?

Misafir 3e5

2 yıl önce - Çrş 28 Mar 2018, 10:43

Müteaahhitin son inşaati olan Green Park'ı incelemeden, sahipleriyle konuşmadan bu projeden ev almayın derim. Son referans önemli.

Misafir f32

2 yıl önce - Prş 12 Nis 2018, 18:51

misafir 0606 arkadaşlar proje nasıl giden gören bilen varmı

Misafir f32

2 yıl önce - Prş 19 Nis 2018, 09:28

proje ne durumda bilgisi olan varmı

İlk951
2 yıl önce - Prş 19 Nis 2018, 13:48

Eryaman tarafından bloklar görülüyordu, geçen hafta 2 bloğun bittiğini gördüm. 1 bloğun bitmesine 3 veya 4 kat kalmış gibiydi 1 blok ise yarıyı geçmişti. Bence inşaat hızlı ilerliyor.

Misafir 908

2 yıl önce - Pts 23 Nis 2018, 15:59

Bölgede 4+1 daire arayan biriyim. Az buçuk Etimesgut Eryaman bölgesini tanıyan biri olarak projenin çoğunun 4+1 olması güzel lakin dere yatağında yer alması ve gördüğüm ve telefonla konuştuğum kadar projenin 14 bloğunun tünel kalıp olacak olması projenin olumsuz yanları. Şuan tünel kalıp bir dairede oturan biri olarak tünel kalıbın ses yalıtımının ne kadar kötü olduğuna şahidim. Böyle güzel bir proje yapıp toki usulü tünel kalıp yapmak en büyük hata bence.

Misafir 8b0

2 yıl önce - Pzr 06 May 2018, 21:17

Bu haftasonu lansman vardı, fiyat alabilen oldu mu?

sayfa 2
« önceki   123 ... 777879   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet