Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kırklareli - İğneada - Demirköy
« önceki   1234 ... 161718   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
İst_Barış
11 yıl önce - Cmt 16 Arl 2006, 17:39

Bu yaz Teyzemler Kırklarelinde oturduğu içinde İğneada'ya gitme fırsatımız oldu.Gerçekten bir köy gibi küçücük bir yer...Sadece 1 gün kalabildik.Plaj sanırım ikiye ayrılıyor.Biri öğretmenlerevinin orası,öbür tarafı ise halka ayrılan plajlar sanırım...Plajın hemen yanında biir göl bulunuyor yanlış hatırlamıyorsam

Boyum 166cm olduğu için açılamadım.Daha doğrusu izin vermediler.Öyle bir dalga vardırki gerçekten çok şiddetli bir dalga..Ayrıca Karadeniz olduğu için suyu çok tatlıydı Kabatepedeki deniz çok tuzluydu.İğneadaya gittiğimizde gerçekten su çok tatlıydı.Ayrıca şöyle bir durum var.Plajlarda fazla açılmamanızı tavsiye ederim çünkü çok fazla çukur var birde sizi içine çekiyor.Bu bakımdan çok dikkatli olmalısınız.160cmlik yerden bir adımda 180cmlik yere geçebiliyorsunuz.Hatta ben boğuluyordum eniştem kurtardı sağolsun.Hemde 2 metre felan gitmiştim.Tavsye ediyorumki tek başınıza girmeyin yanınızda en az 180 boyunda biri olsun gerçekten ihtiyaç duyuluyur...Ama ömrümde öyle güzel deniz görmedim diyebilirim.Bi Kabatepe...Bi İğneada...

nijat

11 yıl önce - Pts 20 Ağu 2007, 00:21

İğneada'ya fotograf çekmek için giderken içinden geçtiğim "Demirköy" iki önemli yanıyla dikkatimi çekti. Birincisi, yol boyu uzanan dev Orman ve yeşilin inanılmaz renkleri ve Demirköy çeşmeleri. Köy içerisinde bulunan çeşmeler her biri mimari açıdan tasarım harikası. Birbirinden bağımsız, ve köye çok yakışmış. Kutluyorum meydana getirenleri...

DEMİRKÖY YOLU

(+)

Photo by Nijat Ayvaz

Please Visit My Website

DEMİRKÖY ÇEŞMELERİNE BİR ÖRNEK

(+)

Photo by Nijat Ayvaz

İĞNEADA YOLU

(+)

Photo by Nijat Ayvaz

Please Visit My Website

En son nijat tarafından Pts 20 Ağu 2007, 21:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

cenk@

11 yıl önce - Pts 20 Ağu 2007, 11:46

(+)

cenk@

11 yıl önce - Sal 21 Ağu 2007, 12:32

(+)

(+)

Uğur ERDEM
10 yıl önce - Prş 10 Tem 2008, 15:13

Geçen yaz bizde kuzenlerle beraber gitmiştik İğneada'ya.. Gerçekten çok güzel bir yer.. Gidilesi ve kafa dinlenilesi bi yer.. İnsanları çok iyi.. Kimse kimseye karışmıyor.. Gayet rahatsınız.. Üstelik bizim gittiğimiz ilk günü gecesi felaket bir şekilde yağmur yağdı..Hatta ev sahibi takılmıştı bize "bereketli geldiniz" diye

Geçen sene çektiğim birkaç foto mevcut..(güzel olduklarını idda etmiyorum ) Onları da ekliyim.. Gitmek isteyen varsa hiç tereddüt etmesin,çok güzel bir yer..

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)