Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
tarzanlar
11 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 16:46
Manisa Salihli Garaj Önü ve Dörtyol Köprülü Kavşağı


Salihli'nin köprülü kavşak projesi için imzalar atıldı
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli'ye yapılması planlanan köprülü kavşak projesinin sözleşmesi yüklenici firmayla imzalandı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye yapılması planlanan köprülü kavşak projesinin sözleşmesi yüklenici firmayla imzalandı.
Salihli kamuoyunun özlemle beklediği modern kavşak projesiyle ilgili önemli gelişme yaşandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye yapılması planlanan modern kavşak projesi ile mevcut güzergahtaki can ve mal kayıplarının önüne geçilecek. Vatandaşlar için kabusa dönüşen soruna neştere vuracak olan köprülü kavşak projesi için önemli bir adım atıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, mevcut projenin firma yetkilisini makamında konuk etti. Ziyarette ilçedeki önemli bir soruna verecek olan dev yatırım için yüklenici firma ile sözleşme imzalandı. Bu önemli projenin şimdiden ilçeye hayırlı olmasını dileyen Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, “İlçedeki trafik akışının rahatlaması ve vatandaşların güven içerisinde ulaşımlarını sağlamaları amacıyla yapımına başlayacağımız kavşak projesinde yüklenici firma ile sözleşmeyi imzaladık. İşin süresi de 270 gündür. İnşallah Salihli’nin hayal ettiği projenin hep birlikte açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

(+)

(+)

(+)
Misafir ef1

11 ay önce - Cum 03 Ksm 2017, 15:31

Hayırlı olsun can ve mal kayıplarının önüne geçecek bir proje emeği geçen herkese teşekkürler

tarzanlar
11 ay önce - Sal 07 Ksm 2017, 17:23

SALİHLİ KÖPRÜLÜ KAVŞAK İNŞAATI İÇİN FİRMAYA YER TESLİMİ YAPILDI
Salihli'de ölüm yolu olarak bilinen, garaj önü ve dörtyol kavşağında yaşanan can ve mal kayıplarını önleyecek olan köprülü kavşak inşaatı için yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde 270 günde hayata geçirilecek olan köprülü kavşak projesinde inşaat sürecinin başladığını belirten Belediye Başkanı Zeki Kayda, " Köprülü Kavşak projesini gerçekleştirebilmek için göreve geldiğimiz günden bu yana çok çaba sarf ettik. Bugün yüklenici firmamıza da yer teslimi yaptık. İlçemize kazandırılan dev yatırım için başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyorum. Salihli'mize hayırlı olsun " dedi.
Başkan Kayda, Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı Harita Mühendisi Mehmet Oral, Jeoloji Mühendisi Can Alper Şahin ve yüklenici firmanın şantiye şefi Resul Yollar ile projenin inşaat programı ile ilgili istişarede bulundu. Toplantıya, Fen İşleri Müdürü Ercan Oyan ile Park ve Bahçeler Müdürü Burak Ataoğlu da katıldı.

(+)


(+)
Misafir 398

11 ay önce - Cum 24 Ksm 2017, 15:12

can ve mal kaybını önleyecek bir proje gerçekten takdire şayan

tarzanlar
10 ay önce - Prş 07 Arl 2017, 16:52


(+)
sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler