Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

wowturkey mi ,wowturkiye mi?
a)wowturkey 45.7%  45.7%  [198]
b)wowturkiye 54.3%  54.3%  [235]
Toplam Oy : 433

Faruk gedik2000
7 yıl önce - Pts 02 Nis 2012, 10:59

Yazı o kadar hoşuma gitti ki, her bir cümlesine katılmamak elde değil, Ayrıca şunu da eklemek lazım. Biz Hindistanlılarla aaa bunlar hindi diye dalga geçerken, aynı anda Tüm dünya da bizimle dalga geçiyormuş meğerse.

Bekir Yal
7 yıl önce - Pts 02 Nis 2012, 12:48

Doğrusu wowturkey çünkü artık marka gibi birşey oldu. Ama yabancılarla konuşurken Turkey değil Türkiye diyelim. Bizim ülkemizin adı Türkiye Turkey değil. Hindi deyip dalga geçmek ise çok çocuk işi bence. Karşınızdaki Turkey ile dalga geçiyorsa zaten ya çocuktur ya seviyesizdir. Onunla konuşmaya değmez.

Koray Zorlu
7 yıl önce - Pts 02 Nis 2012, 13:39

wowturkey olmasi daha iyi ama uluslararasi bir platform olacaksak ingilizce destegi olmasi lazim belki vardir ben gormemistirim. . .

Burç

7 yıl önce - Pts 02 Nis 2012, 13:40

Alıntı:
Biz Hindistanlılarla aaa bunlar hindi diye dalga geçerken,...

Bunu yapan tek kişi olmalısın bence.

Koray Zorlu
7 yıl önce - Pts 02 Nis 2012, 13:53

Alıntı:
Biz Hindistanlılarla aaa bunlar hindi diye dalga geçerken

Amerika da da Turkey hindi anlamina geliyor hatta salam sosislerin uzerinde de Turkey yazar. . .

ali_berber

7 yıl önce - Pts 02 Nis 2012, 15:12

Alıntı:
Sitemizdeki 60 bin fotoğrafın üzerine "wowTURKEY" basılmış durumda.
Bunları değiştirmemize imkân yok.

Burç beyin yaklaşık 7 yıl önce yaptığı yorumla şimdiki fotograf sayısını karşılaştırdımda,o zaman imkansız olan alan adı değişimi şimdi 11 kat daha imkansız hale gelmiş.
wowTURKEY artık heryerde,o kadar ki benim üniversite yıllığımda bile arkadaşlar bu siteden bahsetmiş.

sezaristan
7 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2012, 12:58
şifre

şifremi unuttum bana yardım olabilecek bi site denetçisi yokmu ?

Yusuf Esengül

7 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2012, 13:24

Birisi ben okumak için Mısır'a gidiyorum derse hiç kimsenin aklına darı gelmez. Başkenti Kahire olan ülke gelir.

Turkey yerine Türkiye kullanılabilir doğru ama Turkey kelimesi geçtiği cümleye göre anlam kazanacağından çok da önemli değil.

fıratblack
7 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2012, 13:50

gecen ay hindi muhabbeti yapan bir ingiliz ile tartismistim ama dalga gecen insan sayisi az bunlar cahil kesim yinede bu saatten sonra halk dilinde Turkiye ismini kullanmak biraz zor resmi olarak yapilabilir mesela uluslararasi spor karsilasmalarinda veya bu tarz yerlerde Turkiye ismi kullanilabilir mesela Hollanda= Holland, Netherlands, Yunanistan= Greece, Ellas, Almanya= Germany, Deutschland gibi aklima bunlar geldi

nesim55
6 yıl önce - Pzr 10 Şub 2013, 00:10

wowTURKEY daha tatlı gibime geliyor ya

sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET