Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Mezitli Sahil Projesi
« önceki   1234 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 3
serkan33

1 yıl önce - Çrş 15 Ksm 2017, 16:01

Ya bu renkli beton olayı beni pek mutlu etmedi yani yer döşemesi olarak daha farklı, daha estetik bir şeyler olmalıydı. O renkler bir aya solup silinecek hele ki Mersin’in yaz güneşinde renk diye bir şey hayatta kalmaz. Ee belediyede her iki üç aya bir oraları hayatta boyamayacağına göre ortaya çirkin bir şey çıkacak. Off bu belediyenin yer döşemeleriyle sorunu var, çarşıda da aynı hatayı yaptılar, sahilde de yapıyorlar!!!

Emir ERTEN
1 yıl önce - Çrş 15 Ksm 2017, 16:22

Şöyle bir döşeme kullanılabilirdi.

(+)

Burak Ulas
1 yıl önce - Çrş 15 Ksm 2017, 22:20

Daha canlı görmedim, resimlere bakarak yorum yapıyorum ve ben beğendim. Değişik bir dizayn olmuş
Toprak kısım belki farklı bir kaplama olursa (tartan vb.) kısmen kirlenmenin önüne geçilir..

önery

1 yıl önce - Çrş 15 Ksm 2017, 23:21

Alıntı:

Ya bu renkli beton olayı beni pek mutlu etmedi yani yer döşemesi olarak daha farklı, daha estetik bir şeyler olmalıydı. O renkler bir aya solup silinecek hele ki Mersin’in yaz güneşinde renk diye bir şey hayatta kalmaz. Ee belediyede her iki üç aya bir oraları hayatta boyamayacağına göre ortaya çirkin bir şey çıkacak. Off bu belediyenin yer döşemeleriyle sorunu var, çarşıda da aynı hatayı yaptılar, sahilde de yapıyorlar!!!

Bu rekli kısımlar üstü kaplama şeklinde mı Yoksa kullanılan malzeme mı renkli ? Ilki gibiyse kaygılarınızda haklisiniz ve bende hem fikirim.
Ama bazı yerlerde mesela bordür taşlarında , kullanılan malzeme elde edilirken konan renkler sayesinde ürünün dışı değil heryeri aynı renkte olanları var.. Eğer böyle birşey ise boşuna dert etmiş olacağız

Oğulhan
1 yıl önce - Çrş 15 Ksm 2017, 23:23

Sanki birkaç yağmur ve olası selde bu boyanın akıp gideceği hissiyatına kapıldım.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler