Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 929394

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 94
pcrss
1 ay önce - Pzr 29 Eyl 2019, 11:20

sevgili bazi komsular neden israrla her pazar sabahin korunde matkapla is yapiyorsunuz bu ne saygisizlik bu ne bencillik biktik artik sizi dinlemekten. burdan ev aldigima bin pisman oldum sayenizde

Cengra
1 ay önce - Pts 30 Eyl 2019, 11:00
Ofis Tapusunu Meskene Çevirme

Tapuların mesken tapusuna çevrilmesinin mümkün olup olmadığıyla ilgili internette biraz araştırma yaptım. böyle bir işlem bir kaç prosedürle mümkün görünüyor. Yönetimin bu konu hakkında bir çalışma yapması gerekiyor. eğer tapular konut tapusuna çevrilebilirse kredilerde yapılandırma yapabiliriz. bu konu hakkında yönetimden talepte bulunalım.

Ss7580
1 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 01:19

D blokta oturuyorum.Taşınalı neredeyse 3 ay oldu ve oturduğum günden beri ısrarla 12 den sonra tadilat ve gürültü yapan sevgili konsum var.Gece 2 de çekiç sesleriyle uyandığımız oldu.Yeni sıfır daire de 3 ay süren neyin yerleşememesi merak ediyorum doğrusu .Şu an saat 01.30 üst konsum temizlik yapıyor banyoda.Sabah insanlar işe, okula gidiyor.Bu ne umursamazlık, bu ne saygısızlık...

Shh1
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 09:03

Ofis tapusunu meskene çevirmek için büyükşehir belediyesinden arazi tipinin değiştirilmesi gerekiyormuş. 1071 üzerindeki bütün binalar ofis tapusu ile yapılmış. Bu bölge ticari alan olarak görünüyormuş. Belediye tapu birkaç yerle görüştüm. İmkansız değil ama büyükşehir e bu bölgenin imar tipini değiştirtmek çok zor diyorlar

nehir06
1 ay önce - Cmt 19 Ekm 2019, 10:50
Bitmeyen matkap sesi

Ben de d blokta oturuyorum ve gercekten artık bu matkap sesinden rahatsızlık duyuyorum şuan artık canıma tak etti! Yeni doğan bebeğim öyle korkarak sıçradıki ağlamasını durduramadık bu binanın tadilatı nezaman bitecek her haftasonu bunu yaşamak sıktı artık!!!!!

Movie
4 hafta önce - Sal 22 Ekm 2019, 21:39

Kimi görsem aidatlardan şikayetçi ama bu konuda bi adım atilmadi yönetim tasarrufa gitmeli en basta bu kadar guvenlikciden baslanmali..gereksiz yanan lambalar..geceleri yanan havuz isiklandirmalari..gecenlerde bi gece 11 de devamlı calisan yuruyen merdivenler..
En büyük sorunlardan biri de
Birde b blok yanındaki ara yol devamliara yol olarak kullanılıyor okula gidip gelirken korkarak geçiyoruz
Bunu nasıl engelleyebiliriz

Pınarsahin
3 hafta önce - Çrş 30 Ekm 2019, 15:27

D blokta oturuyorum acaba ve evimde sürekli yemek kokusu var odalarda banyoda sabah akşam sanki benim evimde yemek pişiyor gibi kokuyor acaba bu durum diğer site sakinlerindede var mı merak Ediyorum?

pcrss
3 hafta önce - Prş 31 Ekm 2019, 11:47

evet bizim bloktada yaz boyunca hep ayni saatte yanmis et ve yanmis yemek kokulari geliyordu cam balkon yapilinca rahat ettik. davlumbazi sus saniyor sanirim bazi ev sahipleri oysaki mukemmmel cekiyor kokuyu.......

Frtk
2 hafta önce - Pts 04 Ksm 2019, 23:06

D bloktaki yemek kokusu evde ciddi anlamda rahatsızlık yaratıyor, cam balkonla alakası yok koku zaten davlumbazdan yayılıyor. Ayrıca aldığımız hizmetleri 3 aydır görüyoruz ve ödediğimiz aidatın yarısı kadar bir hizmet mevcut. Bu konuda sessiz kalınmaması gerekiyor. Birlikte karar verebileceğimiz bir ortam hazırlamamız gerekli. Ya burayı aktif kullanalım ya da bir platform oluşturalım

Cengra
2 hafta önce - Çrş 06 Ksm 2019, 10:47
aidat fazlalığı

yukarıda yazılanlara katılıyorum. aidat ücretleri çok fazla ve güvenlik görevlileri gereksiz. Elektrikli scooter la dükkanları dolaşmaktan başka bir işe yaramıyorlar. Zaten etrafı açık bir sitede bundan öte bir işe yaramazlar. bu yüzden güvenlik görevlilerinin daire sahiplerine bir fayda sağladığını düşünmüyorum. yönetime bunu sözlü olarak dile getirdiğimizde güvenliğin ne denli önemli olduğundan dem vuruluyor fakat ben daire sahibi olarak güvenliğin hiçbir caydırıcı etkisinin yada öneminin olduğunu düşünmüyorum. öncelikli olarak bununla ve diğer tasarruf konularıyla ilgili olarak birşeyler yapılmalı ve aidat ücretleri düşürülmelidir.

sayfa 94
« önceki   123 ... 929394
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet