Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 929394   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 93
pcrss
2 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 19:20

bizde salona kurdurduk (superonline ))direkt telefon cikisinin oradan modemi bagladilar. kablo filan cekilmedi.
iki adet modem ismi gorunuyor dikkat ettinizmi bilmiyorum .birinde 5G yaziyor. 5g wifi kisa mesafelerde yuksek hizli internet sagliyor. digerinin cekim alani daha genis . bu yuzden yatak odasinda cekmiyor olabilir.

enfp
2 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 19:26
Yönetim İstifa !

jeneratör çalışmıyor (bağlanmamış)
binada ve dairelerde eksikler var
aidat buna rağmen çok fazla !

onr94
2 ay önce - Sal 27 Ağu 2019, 13:49

Alıntı:
bizde salona kurdurduk (superonline ))direkt telefon cikisinin oradan modemi bagladilar. kablo filan cekilmedi.
iki adet modem ismi gorunuyor dikkat ettinizmi bilmiyorum .birinde 5G yaziyor. 5g wifi kisa mesafelerde yuksek hizli internet sagliyor. digerinin cekim alani daha genis . bu yuzden yatak odasinda cekmiyor olabilir.

Hocam 2 adet Wi-Fi görünmesinin sebebi taktıkları router dual band olduğu için hem 2.4 hem de 5ghz yayını yapıyor.

5Ghz daha hırçın sinyal gönderiminden dolayı biraz hız farkı yaşarsınız ancak beklediğiniz kadar büyük bir fark oluşturmayacaktır.

Diğer yandan 2.4Ghz bandında daha fazla çekim alanı yakalanıyor. Odalarda 2.4 bandından girerseniz sinyal şiddetinde farkı görme ihtimaliniz var.

Buna rağmen hala düşük sinyal alıyorsanız ve mutlaka güçlü sinyala ihtiyaç duyuyorsanız odalardan bir tanesine sinyal güçlendirici alır kurarsanız içeride de yüksek sinyali elde edersiniz.

Bu tip durumlarda genellikle 5ghz bandını router ayarlarından kapatıyorum ben. 2.4 tek olarak yayarak daha uygun olduğu kanaatindeyim.

yeni yüz
2 ay önce - Sal 10 Eyl 2019, 11:55
Daire fiyatlarında bir artış varmı arkadaşlar

Daire fiyatlarında bir artış varmı arkadaşlar

Sitede bayağı oturan oldu daire fiyatlarına yansıma oldumu kiralık daire fiyatları nedir?

pcrss
2 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 08:56

Selamlar , bazi daire sahiplerinin iki cocuk odasi arasindaki duvari yikmak suretiyle birlestirdigini duydum . boyle birsey icin belediyeden , diger kat maliklerinden onay alinmasi gerekmez mi ? zira eline her balyozu alan duvar yiksa gelecekte binanin hali ne olur .....

Elsvrs
2 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 18:57

Daire fiyatları zemin katlar hariç 500binden başlıyor kiralar ise ortalama 2400 civarında

osman beyefendi
2 ay önce - Pts 16 Eyl 2019, 16:40

Ya bu tekeli savunanlar hangi akla mantığa savunuyor. Savunan kişi muhtemelen tekel Sahibi. Sitede bile oturmuyor. Gelen tipleri hiç mi görmüyorsunuz ayyaş apaçi tipler tamamen. Çoluğumuz çocuğumuz gelip gidiyor korkuyoruz bu tiplerden. Her gün bir şahin ve yamuk tipler birikiyor tekele

Frtk
1 ay önce - Prş 19 Eyl 2019, 18:52

Tekeli savunanlar olarak bakılmaması gerekir bu duruma, yarın oraya maç yayını yapan bir kıraathane de açabilirler, o zaman da gelen tiplerden şikayet edersiniz muhtemelen. Sonuçta blokların altı olduğu gibi ticari işletme dolacak ve emin olun aklınıza gelen gelmeyen her türlü işletme orada olacak. Şu an tek olduğu için orası dikkatinizi çekiyor, yürüyen merdivenleri çıkarak bloklara ve çocuk alanına daha yakın bir ganyan bayii açıldığında fikriniz ne olacak? O zaman da ganyanın sahibi yazıyor dersiniz. Burada savunulan tekel değil, sakinler olarak olup biteni dikkatle takip etmemiz, yönetimle her hususta talep ve fikirlerimizi paylaşmak ve merdiven kenarında kafasına göre takılan o güvenlik görevlilerini daha aktif kullanılmasını sağlamak olmalı diye düşünüyorum. Sonuç olarak halka açık alana sahip bir projede yaşıyoruz, ödediğimiz aidatın fark yaratması için de söz hakkımızı kullanarak yaptırım istemek hakkımız.

Zeki0606
1 ay önce - Prş 19 Eyl 2019, 20:22

Cadde de açılacak dükkanlar çok önemli doğru dürüst yerler açılmalıki insanlar tedirgin olmasın.Öncelikle dükkan sahipleri buna dikkat etmeli ne demek yok ganyan yok kıraathane başka yermi yok vizyonsuzluk buna denir.O cadde çok umut vaat ediyordu marka yerler açılacak kaliteli insanların tedirgin olmadan gezebileceği alışveriş yapabilceği yer olarak bekleniyordu.Ama umduğumu bulamadım doğrusu dükkan sahipleri belirler o caddenin geleceğini.Göksu alışveriş merkezinide rezil ettiler vizyonsuz dükkan sahipleri ondan bir gram ilerleyemedi tutmadı dükkanlar nede açılan yiyecek yerleri.Bir kötü imaj dedikodu oradaki bütün caddedeki evleri dükkanları etkiler..Olan herkese olur uzun vade de....

Shh1
1 ay önce - Sal 24 Eyl 2019, 07:55

Kuveyt turk konut kredisinde yapılandırma yapmıyor başka bankadan yapılandırabiliyorsunuz ancak tapu ofis göründüğü için konut kredisi çekemiyoruz. Tapuyu meskene çevirmek için ne gerekiyor biliyor musunuz? Bu konuda birşey yapılsa güzel olur.

sayfa 93
« önceki   123 ... 929394   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet