Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 91929394   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 92
Shh1
3 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 07:35

Henüz gelmediler. Geldiklerinde son durumu yazarım. Fiber odalara dağıtılmış durumda mı? Girişte var, modemi nasıl yerleşyiriyorlar?

SuAv
3 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 17:09

ben şahsen nehir06 nin tekel gross ile ilgili yorumuna katiliyorum. buradaki kasit tekel gross musterilerine yonelik bir ithamda bulunmak degil. ben de zaman zaman ortaminda alkol alan bir insanim. sorun o degil. mesela gazino vs tarzi eglence mekanlarina giden insanimiza saygimiz sonsuz ama şahsen ben eglence mekaninin icerisinden evime giris yapmak istemem. ayrica siz de gormussunuzdur yonetim gecenlerde mail atti herkese. gorsel acidan kotu bir goruntu olusturacagi gerekcesiyle dairelere kiralik, satilik vs ilan asilmasi yasaktir dedi. goruntuye bu kadar onem veriliyorsa tekel gross market bina giris kapisini isgal etmis durumda. kapi girisinin bir tarafini tamamen kapatip reklam panosu yapmis, ayrica ikiser sira halinde kocaman reklam ficilarini, birakin kaldirimi araba yoluna koymus. gercekten kotu bir goruntu olusturuyor bana gore

Shh1
3 ay önce - Sal 20 Ağu 2019, 09:46

Çocuk oyun alanına geçiş için dükkanların olduğu alanı kullanmak gerekiyor ve hiç kontrollü bir geçiş yok. Yani dükkanların oraya geçen herkes oyun alanına geçebiliyor. Kim girip çıkıyor belli olmayacak, bence büyük sıkıntı.

yeni yüz
3 ay önce - Sal 20 Ağu 2019, 11:01

Evet sistem Tam manası ile yerine oturmuş değil Birde Tekelgrosun Bina girişine sıfır olması canımı sıktı

hiç olmassa binaya yakın yerde olmasaydı

yeni yüz
3 ay önce - Sal 20 Ağu 2019, 11:10

Cam balkon yaptırıp Memnun olan arkadaşlar telefon ve firma bilgisi paylaşabilirler mi?

pcrss
3 ay önce - Sal 20 Ağu 2019, 16:19

.

En son pcrss tarafından Sal 20 Ağu 2019, 21:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

pcrss
3 ay önce - Sal 20 Ağu 2019, 17:31

suanda superonline sitede basvuru taleplerini aliyorlar birkac gune de internti baglacaklarmis bilginize

ozi61
3 ay önce - Sal 20 Ağu 2019, 21:41

Evet ben de az önce başvurumu yaptım. Sinyal verilmeye baslanmis.

Cengra
2 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 10:34
İnternet

Merhaba arkadaşlar. İnternet bağlantısı yapan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba, evin içinde herhangi bir kablo çekme falan işi gerekiyormu yoksa modemi duvardaki porta takınca direk çalışıyor mu? Birde modemi hangi odaya koydunuz?

ozi61
2 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 18:25

Panodan fiber bağlantısını yapıp direk prizden bağladılar. Oturma odasına kurdurdum modemi. Evin duvarlarından mi modemden mi bilmiyorum. Yatak odasında vs sinyal gücü epey düşüyor. Superonline

sayfa 92
« önceki   123 ... 91929394   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet