Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 818283 ... 929394   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 82
Burcu99
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 18:57

Evet cercevelerin rengi de ayri cirkin. Su an ankarada hava kapali ve evler siyah camla zindan gibi olacak
Ben cok üzgünüm bu konuda acaba görüsebileceğimiz biri var mi? Ya da siyah cam isteyen bir komsumuz varsa buraya yazabilir mi? Acaba neden siyah istendi anlamaya calisiyorum?

ozi61
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 21:55

Bana kimse fikrimi sormadı ki. Nasıl karar alınmış. Kim istemiş belli değil

Kenan karacan
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 23:24

Siyah cam uygun değil. Kışın Karanlık olur.

Kenan karacan
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 23:33

Cam balkonlar projeye dahil olmadığı için böyle karar almaları uygun değil. Biz yaptırıp parayı biz vereceğimize göre toplantı yapılıp karar alınmalıydı. Bu karar uygun değil.

ozi61
4 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 06:52

Ayrıca sahibindende bir emlakçı aidata 280tl yazmış. Aslı var mı bunun? Mevcut bina özelliklerini düşününce kapıcı veya peyzaj sorumlusu olmadan fazla değil mi? Güvenlik meselesi de mi karara bağlanmış?

Movie
4 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 14:56

Cam balkon konusunda yada oturanlari ilgilendiren tum konularda yonetim kendi başına karar alamaz

onr94
4 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 15:00

Merhaba, biz de bugün dairemizi teslim aldık. Daire tesliminden önce yönetim ile görüştürüyorlar sizi, bir evrak imzalıyorsunuz. İçerisinde bulunan maddelerden anlaşıldığı kadarı ile arkadaşların da bahsettiği gibi cam balkon için belirlenen bir standart bulunuyor (5 kanatlı füme sürmeli). Firmaya teklif bırakan cam firması dışında başka firmaya da yaptırabilirsiniz ancak bu standartlar içerisinde olmak durumundaymış.
Aidat hakkında 280-290 şeklinde bir ücret söylüyorlar. Şu anki duruma bakılırsa bu ücret biraz fazla gibi geldi.
Su vanalarının, daire sakinlerinin erişemediği bir yerde olması ve vanaların bulunduğu ortama yalnızca yönetimin erişiyor olması canımı sıktı. Şu an için daireye yerleşmeyi düşünmeyen ancak ara sıra uğramak isteyen kişiler her seferinde yönetim ile mi görüşecek vana açılması için? Devamlı kullanılmayacak dairede de su vanası açık bırakıp gitmek de düşündürücü.

pcrss
4 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 19:40

Hayirli olsun herkes gulegule otursun insallah . 280 tl aidat cok cok fazla , guvenlik peyzaj sosyal donatilar olsa anlardik.

Movie
4 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 20:52

Goksu prestijin yönetimine ve yetkililere sesleniyorum
Görüştüğüm herkes aidat ve fume cam balkon renginden şikayetci
Bu durumun oylanarak duzeltilmesi gerekiyor
Aidat neden 280 bunun açıklamasını istiyoruz
Cam balkon renginde bina butunlugunun gözetilmesi güzel fikir ama renk olarak oylamaya sunulup karar verilmeli
Temmuz ayında aidat ödemesi neden başlanıyor

büyük paralar bağlayarak bi hevesle oturmaya hazırlanildığı bu dönemde kafalarda bu şekilde soru işaretleri memnuniyersizlikler giderilmeli
...
Birazda memnuniyetlerimizden bahsedeyim
Firma evi çok temiz güzel teslim ettiği için tesekkr ederiz
Teknik ekip ilgisi güzel ufak tefek pürüzlerin giderilmesi için not aldilar inşallah giderilir
Daire örnek daire ile birebir bu da çok güzel
Inşallah herkes bi ömür memnun kaliŕ
Herkes güle güle otursun
Güzel komsuluklarimiz olsun

Yalın_06
4 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 21:01
Cam balkon ve aidat

Merhaba sevgili komşularım
Cam balkon konusunda sözde yönetici beyle görüştüğümüzde belediyeden proje olarak böyle geçti kesinlikle değiştirilemez dedi.
Demedim bende iskanı alırken projeye göre cam balkon neden yaptırılmamış işin gerçeği çok da fazla uzatmak istemedim ben ne kadar anlatsam anlamıyacak işlerine gelmeyecek çünkü.
Böyle bir karar görsel olarak binaların dıştan görüntüsünü iyi gösterebilir lakin biz görüntü istemiyoruz kullanışlı olsun istiyoruz evimizi karartmasın istiyoruz.
İkinci bir konuda aidatlar 290 tl civarında düşünülmekte ve temmuz ayında başlayacak
Neye göre bu aidat çok şaşırtıcı
Sözde yönetici arkadaş ile görüştüğümde bana diğer sitelerdeki yerleri emsal göstererek ücretlerin. Uygun olduğu konusunda ikna etmeye çalışıyor. Bakın dedim yeşil alanın yok, kapalı havuzun yok, açık havuzun yok, saunan yok ,hamamın yok, spor salonun yok ,benlen dalgamı geçiyorsun dedim yönetimin aldığı karar denildi ne yönetimmiş arkadaş

sayfa 82
« önceki   123 ... 818283 ... 929394   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet