Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 798081 ... 929394   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 80
Mcinar
6 ay önce - Pzr 19 May 2019, 23:09

Merhaba binaların üstüne FIRAT LİFE STYLE ve GÖKSU PRESTİJ tabelaları asıldı. Ben karşı tarafta oturuyorum, akşam ışıklar yandığında çok güzel görünüyor ancak ingilizce büyük harfte "İ" yazmışlar bu kadar büyük firma nasıl böyle bir hata yapar anlamak güç. Umarım düzeltirler.

MRTKRG
6 ay önce - Sal 21 May 2019, 17:57

Merhaba Sayın Komşular, sitemizin şu anki halini fotoğrafladım ve sizlerle de paylaşmak istedim. Herkese selam ve saygılarımı sunar, iyi akşamlar dilerim.

(+)

(+)

Laledeniz
5 ay önce - Cmt 25 May 2019, 18:10

Merhaba İstanbul yolu üzerinden bina altı otoparka giriş çıkışımız olacak değil mi?

Misafir 492

5 ay önce - Sal 28 May 2019, 00:08

Dükkanlarda hareketlilik var mı? Hangi dükkanlar geliyormuş?

karacafc
5 ay önce - Pzr 02 Hzr 2019, 01:23

Mayıs teslimdi teslim aldınız mı arkadaşlar?

Elsvrs
5 ay önce - Pzr 02 Hzr 2019, 11:23

Mayıs değil Haziran 28 teslimler başlıyor. Daireler tamamlandı daire içi temizlikleri B ve C bloklarda tamamlandı. Zamanında teslimatlar başlayacak en son bilgi.

Laledeniz
5 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 17:59

Dairelere kablolu yayın alt yapısı konusunda bilginiz var mı? Korniş montajını kime yaptıracaksınız ortalama maliyet ne kadar olur?

Movie
5 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 11:29

Göksu prestij sakinleri merhaba
Teslim tarihi 30 haziran da bir değişiklik var mı
Anahtar teslimi nasıl olacak acaba
Abonelik islemleri hakkında bilgisi olan var mı
Cam balkonların yapılmasında firma önderlik yapicak mi

Tonguçç
5 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 00:51
Göksu prestij

Teslimatlar haftaya baslıyor,elektrik abonelikleri yapilmaya basladi,ben yaptirdim su da bugune yetismedi pazartesi baslayacak ve salidan itibaren B bloktan baslayarak teslimatlar yapilacak cam balkon icin satis ofisine teklif birakan bi firma var,ayrica baska firmalardan teklif alan komsularimiz var...daireler firma tarafindan temizletiliyor,insaat pisliginden eser yok,ince temizlige hazir durumda durumu acil olan bir kac komsumuz oturmaya basladi bile

Tonguçç
5 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 01:00
Göksu prestij

Kat mülkiyeti tapuları hazır,satış ofisinde teslim ediliyor,bugünleri heyecanla sabırla bekledik,çok şükür sonuna geldik...daire alan komsularimiza hayirli olsun diyorum

sayfa 80
« önceki   123 ... 798081 ... 929394   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet