Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 767778 ... 899091   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 77
Misafir a2f

3 ay önce - Sal 07 May 2019, 09:01

ben bazen baska projelerin sitelerine bakıyorum hic bu kadar proje elestirilmiyor proje karalanmıyor niye almayanlar bu kadar elestiri yapar anlamıyorum onların neyine yarıyacak ki! Sadece alanların canını sıkarsınız birde bu balkon camları herkesinki ayni almayacakmıydı firma on ayak olacaktı diye biliyordum farklı oldugu zaman hos gozukmuyor

nehir06
3 ay önce - Sal 07 May 2019, 12:01

Merhabalar komşular.. öncelikle hepimize hayırlı uğurlu olsun evlerimiz Allah utandırmasın. arada evin önünden geçiyorum son durumu ne diye bakıyorum sanki biraz yavaş ilerliyor gibi geldi bana teslimat söylenen tarihlere yetişecek mi acaba bir fıkrınız var mı?

nehir06
3 ay önce - Sal 07 May 2019, 13:17

mesajınız tüm sorulara ve taşlamalara cevap niteliğinde olmuş valla daha ne diyelim hayırlısı olsun:)

Misafir a2f

3 ay önce - Sal 07 May 2019, 13:20

eger balkon camları numunedeki gibi siyah olacaksa ben sahsen siyah istemiyorum cunku evi karanlık gosteriyor

Tonguçç
3 ay önce - Sal 07 May 2019, 14:22
Göksu prestij

Cam rengi ve doğrama rengi opsiyoneldir tahminim ama fiyat ne cıkacak işçilik nasıl bi görmek lazım,yaptıracak çok kiş var alternatifler muhakkak olur,tek bi yere bağlı kalınmaz.organize olunursa toplu fiyat için farklı yerlerden teklif alınabilir.

Misafir b02

3 ay önce - Sal 07 May 2019, 14:25

Firma yetkilisi Murat bey taşerona vermedik biz kesinlikle demişti, taşerona da mı verilmiş? İlginç neyse olsun ya nazar boncuğu tabiki mesela 550 den ev alan kişiler nazar boncuğu ben memnunum kazık yedik ama olsun 😂Polyana olmaya devam olsun. Siz böyle olduğunuz sürece neyse ya memnun her kes olsun bana şey oldu olsun 😀

Misafir d68

3 ay önce - Sal 07 May 2019, 14:27

Kimsenin bir şeye cevap verdiği de yok, olsun bana şey olan olsun ben mutluyum diyenler var sadece ortada.

Misafir a2f

3 ay önce - Sal 07 May 2019, 15:19

bence balkon camlarini firma ustlenmeliydi herkes yaptirmazsa bina dıstan hos gozukmez

Misafir f47

3 ay önce - Sal 07 May 2019, 23:22

Tapu masrafının yarısını yasal olarak satıcı üstlenmesi gerekiyor, şimdi sözleşmeyi imzalarken dikkat edin bence yasal hakkınız bu, ordan gelecek para ile de cam balkon masrafı çıkar. Bir diğer konu da cam balkonları tek tip ve toplu yaptırmanız, naçizane firmaya güvenmeyin sadece, sizde aynı cam balkona fiyat sorun toplu olarak. Bir diğer konu da farklı cam balkon ve renk seçimi olamaz. Hakkınızı bilin kat maliklerinin onayı alınmadan böyle bir şey yapamaz. Özellikle lansmandan alan kişiler, maliyeti siz çıkardınız, en azından hakkınızı arayıp alabildiğinizi alın bence. Yine de Polyana tonguçç da olabilirsiniz tabiki ama bence olmayın ya hakkınızı iyi bilin, yedirtmeyin, Müteahhit=YSK gözümde😀

Tonguçç
3 ay önce - Prş 09 May 2019, 04:16
Göksu prestij

Son yazdığım 2 mesaj forum kurallarına uymadığı gerekcesiyle silinmiş ve foruma girişim 1 günlüğüne engellenmişti
Sanırım mail adresi paylaşıp daire alan,projenin gerçek sahibi arkadaşlarla daha ciddi,seviyeli,saygısızlık yapmadan iletişime gecmek adına telefon grubuna yönlendirmek yasak anlaşılan
Neyse kurallara riayet edelim bizde ve gereken neyse onu yapalım,boş işlerle uğraşmaya gerek yok

sayfa 77
« önceki   123 ... 767778 ... 899091   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet