Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 202122 ... 303132   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
Tonguçç
6 ay önce - Cmt 19 May 2018, 02:26
Göksu prestij

Fiyat farkı muhakkak oluşacak şu durumda ama sonradan yapılması dediğiniz gibi daha maliyetli ve de zor olacaktır.Kubilay Bey le bu konuyu görüştüğümde böylesi büyük bi projede bireysel değişimlerin pek mümkün olamayacağını söylemişti haklı olarak,ben de tek olduğumu düşünerek ısrarcı olmamıştım! Açıkcası sizlerinde böyle talebi oluşu beni tekrar tetikledi ve Kubilay Bey le tekrar görüşmeye değer,kendisi gayet de anlayışlı birisi muhakkak bize bir yol gösterecektir ama daha somut olmak adına bunu kaç kişi istiyor ona göre konuşmak daha doğru olur.isteyen arkadaşlar bana tlf numarasını yazabilir mi yada sayıyı nasıl belirleyebiliriz,sayıyı netleştirelim derim ben...
Daha farklı düşünen varsa fikrini paylaşsın ortak bi yol bulalım.

Misafir 0c9

6 ay önce - Cmt 19 May 2018, 22:12

Ben varım Tonguç bey telefonumuda verebilirim ama buraya bakmayan insanlarda var nasıl iletişim halinde olabiliriz bilmiyorum isteyen herkes buraya yazarsa iyi olur

Misafir 443

6 ay önce - Pts 21 May 2018, 03:55

Bence de toplu olarak konuşulursa Kubilay bey gerekeni yapacaktır.. Ben de yapılmasını istiyorum değisikligin bir an önce.. Nasıl toplanabiliriz fikir alış verişi yapalım.

Misafir 911

5 ay önce - Pts 21 May 2018, 12:13

Bizde kapının değişmesi düşüncesindeyiz

Misafir c6b

5 ay önce - Pts 21 May 2018, 19:58

Balkonlar biraz daha geniş ve ferah olsaydı ve bende katiliyorum balkon sürgülü kapı olmalı

Misafir 979

5 ay önce - Sal 22 May 2018, 14:00

bende guney cephe ara kattan aldim proje guzel lokasyon super keske alaturka tuvalet olsaydi birazda balkon biraz daha genis olabilirdi ses yalitimida insallah iyi olur

Misafir b99

5 ay önce - Çrş 23 May 2018, 12:47

Genel olarak kapının değişmesi konusunda alıcılar hemfikir gibi gözükmekte. Tonguç bey Kubilay bey le görüşmeniz mümkün olursa firma da alıcılara telefonla dönüş yaparak bu isteği sorgulayabilir ve birçok alıcının bu konuda hemfikir olduğunu da görecektir. Şimdiden yeni kapılarımız hayırlı olsun diyelim

bkrcern
5 ay önce - Çrş 23 May 2018, 17:05

Tonguç bey müsaitseniz resim atabilir misiniz ?
Kapı konusunda da herkes hem fikir olduğuna göre herkes gittiğinde konuşsun dile getirsin o zaman olmadı birde birlikte konuşuruz

Misafir c6b

5 ay önce - Cum 25 May 2018, 16:23

balkon camlarini toplu yaptirsak indirim olurmu acaba birde sitenin guvenlik nasil olacak bilgisi olan varmi cunku alti alisveris merkezi olacak

Tonguçç
5 ay önce - Çrş 06 Hzr 2018, 14:14

(+)

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet