Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 101112   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Sky101
3 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 11:03

1071 caddesi üzerinde yeşilliği bol bir proje bekleneyin, bu cadde zaten en başından beri buna uygun imar edilmedi, alışveriş caddesi olarak düşünüldü e haliyle yeşillik olacak yerler ticari kullanıma açıldı, emsaller yüksek ve parseller küçük, eğer marketim-fırınım-kafem ayağımın altında olsun araba sürmene gerek kalmasın dersen gayette verilir bu fiyatlar, ama aradığın şey küçük çocuğum çimlerde oynasınsa verilmez tercih meselesi, istanbulda minübüs caddesi-bağdat caddesi üzerindeki evlerde tek bir sosyal donatı yok, tek birbahçe yok ama 20 yıllık evler 500-600 binlerden başlıyor niye-çünkü alışveriş caddesi üzerinde her şey yürüme mesafesinde, yeşillik arayan eryamanın diğer bölgelerine baksın burası ana arter üzerinde yoğun çalışan insanların oturduğu bir bölge.

Misafir 1a3

3 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 10:07

Buradan ev alan var mı? Fiyatlar her kata ve çepheye göre değişiyor alan arkadaşlar kaça aldınız yazabilir misiniz lütfen? Bizde düşünüyoruz almayı, alan arkadaşlar Lasmana özel indirimli kaça aldı acaba???

Yeri özellikle çok güzel Göksu parkına 100 adım, çocuğunu al evden çık göksu parkına git süper.

Misafir 1a3

3 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 10:30

Kaşmir mavi orkide konutlarınıda gezdim yeri çok güzel, Göksu PRESTİJE göre rakamları çok çok uçuk ve peynir ekmek gibi satış yapıyorlar. Gölü gören konutlar 695-745 bin tl arası. Gölü görmeyenler 675-715 bin tl arası

Şu anda GÖKSU PRESTİJ konutları lasmana özel indirim yapıyorlar 500 binin çok az altında bir rakam telaffuz ediyorlar (lasman olarak) kattaki evlere diye biliyorum. Ocak-2018 den sonra liste fiyatı neyse o geçerli olacak dediler. örnegin 7 kat güney çephe 565 bin tl diye listede gördüm.

Misafir 90e

3 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 11:39

Örnek dairesini baktım çok kaliteli işçilik ve malzeme var. Göksu’ya çok yakın olması ve metroya yakın(yürüme mesafesi) olması avantaj, bakalım artık bir kaç gün içinde karar vereceğim 6-7 kat lardan birine artık. Lasman indirimini kaçırmakta istemiyorum.

Misafir cfa

3 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 14:48

projeyi bende gezdim çocuk parkı olmayışı beni de düşündürmüştü ama daha sonra 2. gittiğimde çocuk parkı- yürüyüş parkuru açık fitness alanları gibi donatılar eklemişler projeye. bunlarda eklenince kafamıza tam yattı açıkçası. bu hafta sonu gidip daire şeçmeyi düşünüyoruz.

Misafir b73

3 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 15:06

Misafir cfa çocuk parkı, açık fitness ve yürüyüş parkı nereye yapılacakmış biraz bilgi verirmisn? Sanki E bloğun arkasına park ve açık fitnees demişlerdi ama minyatür birşeyim alacak acaba? Birde hangi blok ve kattan baktınız? Fiyat olarak ne aldınız?

Misafir db0

3 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 15:37

Arkadaş örnek daireye bakıp işçilik mi karar verilir? Örnek dairenin zaten işçiliği iyi olacak bi zahmet.

Misafir cfa

3 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 16:27

küçük gibi görünmedi bana yaklaşık 1000m2 lik bi alanmış. c yada b blok düşünüyoruz göksu parkı tarafı.gölün hepsini olmasada bi kısmını gördüğünü söylediler. bu yüzden tercihimiz o yön oldu.fiyatı tam netleştirmedik ama 450.000tl ile 480.000tl arası bi fiyat olacak gibi görünüyor kata göre değişiyomuş fiyatlar çünkü.

Misafir b73

3 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 17:26

Siz kaçıncı katı almayı düşünüyorsunuz? Kaçıncı kata 450 diyorlar acaba. Birde göksuya bakanlar kuzey çephe oluyor sanırsam. Sıkı pazarlık yapmak lağzım

Misafir cfa

3 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 18:46

Göksu Prestij; mimarisi, konumu, manzarası ve sosyal olanaklarıyla size bu benzersiz hediyeyi sunuyor. Çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, açık alan fitness parkları ve kapalı otoparkı ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Ayrıca Hastane, okul, alışveriş merkezi gibi gündelik yaşamın uğrak yerlerine rahatça ulaşabileceğiniz konumu, evinizi de dostlarınızla buluşmak için ideal bir mekana dönüştürüyor.

göksu prestijin ilanından alıntı.

450.000tl dükkan üstü girişin fiyatı. ama benim tercihim 4-5. katlar olacak bukadar para verdikten sonra girişte de oturmak istemiyoruz.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet