Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana- Alparslan Türkeş Bulvarı Farklı Seviyeli Kavşak İnşaatı
123 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Furkan Özer1
11 ay önce - Cmt 28 Ekm 2017, 12:50
Adana- Alparslan Türkeş Bulvarı Farklı Seviyeli Kavşak İnşaatı

Alıntı:
"Başkan Sözlü, Trafikte Bir Düğümü Daha Çözüyor"
Adana'da Ulaşım Ana Planı çalışmaları ile birlikte uygulamaya koyduğu projeleriyle kent içi trafik sorununu büyük ölçüde rahatlatan hamleler yapan Adana Büyükşehir Belediyesi, 6 kilometrelik Alparslan Türkeş Bulvarı'nda farklı seviyeli kavşaklarla kesintisiz trafik akışını sağlayacak projeyi 30 Ekim'den itibaren başlatıyor. Başkan Hüseyin Sözlü'nün "12 Dev Eser" arasında yer verdiği Alparslan Türkeş-Kasım Ener-Mavi Bulvar Kesişimi Farklı Seviyeli Kavşak Projesi'nin ilk etabı üç ayda tamamlanacak. Alparslan Türkeş Bulvarı'nın güneyden kuzeye gidiş istikameti inşaat süresince kapalı olacağından sürücüler alternatif güzergahları kullanacak.

(+)

(+)

(+)

(+)

Proje fotoğraflarını tuğralı yükledim.Adana'ya hayırlı olsun. İnşallah kısa zamanda biter. Her türlü fotoğraf, düşünce, haberleri bu başlık altında paylaşalım.

Resul GUL
11 ay önce - Cmt 28 Ekm 2017, 14:34

Buralar Trafiğin en çok sıkıştığı noktalar Hem, Alparslan Türkeş in geçtiği Mavi Bulvar üstü hem de Yukarısı nda yer alan Metro Viyadüğü nün olduğu diğer kavşak (Huzurevlerin den Hayal Park a giden yol (Bahsedilen nokta burası olmalı)

Umarım iyi ve yararlı bir şeyler ortaya çıkar..

Furkan Özer1
11 ay önce - Cmt 28 Ekm 2017, 15:19

Büyükşehir Belediyesi alternatif yollar belirlemiş. Trafiğin tıkanmaması için ilk etapta güneyden-kuzeye gelen yolda çalışma yapılacak.

(+)

cemo1903
11 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 14:27

güneye doğru daha rahat ve daha hızlı araba akmaya başlayınca türkeş bulvarıyla kıyıboyu kesişimi, valilik kesişimi vb. buraları da rahatlatacak önlemler alınmalı. yoksa bir yeri rahatlarken diğer taraflar yoğunlaşır.

Misafir 08a

11 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 14:54

Adanaya çok acil 20 tane battı çıktı şart, yoksa bir yer düzelir ama sonraki ilk kavşakta tıkanır.

gökhan gülşin

11 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 18:46

Bugün oradan geçtim, hiçbirşey göremedim, trafiğe kapatılacak denen bölümde araçlar vızır vızır geçiyordu.

önens

11 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 19:45

İyi güzelde neden yazın yapılmadı bu iş ? 4-5 ay okul servisleri işe gidip gelenler için rezillik olacak.

Kubilay1
11 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 15:33

Alıntı:
İyi güzelde neden yazın yapılmadı bu iş ? 4-5 ay okul servisleri işe gidip gelenler için rezillik olacak.

bugün bu soruyu ben de sordum kışa bıraktılar hava durumu yağmur çamur derken rezillik olacak süreç uzayacak vs.. basiretsizlik

Furkan Özer1
11 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 16:22

yakamoz01
10 ay önce - Cum 03 Ksm 2017, 00:10

kavsak bugun itibariyle güneyden kuzeye groserinin önünden itibaren kapatıldı. hayırlı olsun umarım planlanan zamanda bitiriler. zira adana için çok önemli bir yol

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM